PDA

View Full Version : Reclamatie Negrutu / Luys



M.J
26-03-2011, 09:56 PM
Ma da'o in masa de treaba! IN ce hal a ajuns serveru asta??????
Max tata tu te mai uiti pe log'urile alea?
Eu o data dau slay la admin si m-ai taxat imediat.
si pe Negru ala imi da kick de 11128043216 de ori si ma ameninta cu ban ?
Luys mama ce si-a luat lumea in cap:)). Trecand peste asta , el are o boala pe zm_2010 sa se plimbe pe deasupra hartii. Cat era slot l-am sanctionat de vreo 3 ori . acum ce sa-i fac ?? are tot alfabetu.:|
"Evitati depasirea limitelor hartilor! Nu va bagati sub harta sau in locuri din afara hartii greu accesibile! [slay/kick] " suna cunoscut Luys??
Pt negru "Este INTERZIS adminilor sa se sanctioneze intre ei! Pentru eventualele conflicte cu un alt admin faceti Reclamatie! Aveti voie sa sanctionati doar jucatorii si sloturile fara imunitate! Folosirea comenzilor utilizate la sanctiuni asupra altui admin atrage dupa sine scoaterea adminului! "
Am poze cu nemiluita. Prea multe sa le postez..
Max , intra o data pe mess sa vorbim si sa'ti dau pozele..
Azi lafel.. m-am luat de luys dc se suie pe harta... am vorbit ce am vorbit si pac KICK!! k l-am suparat:))
P'orma urmand amenintarea.. "ne suparam" :)) .

negrutzu
26-03-2011, 10:24 PM
man...din cate imi aduc aminte eu ...cand ne-am certat am cazut la pace amandoi si tu mie imi faci reclamatie dupa 3 saptamanii? daca nu ma injurai nu aveam nik cu tn dar tu o arzi cu harfe la mn? tiam zis si prin chat..sa o lasam balta iam zis si lu tiger...sa te linisteasca dar daca tu sufereai la mn....a meritat efortul a unui kick din plin "Repet" veziti de joc..si de admin salut bft.

luys
26-03-2011, 11:20 PM
auzi ma dar cu ce drept il faci tu pe tata taran? si cu ce drept mai fkt pe mine ***** ca m-am plimbat pe mapa si team luat puteai sa imi zici cu frumosu luys vezi ca nu ai voie pe harta eu in regulament nu am vazut asta am sa il citesc mai bine nu ma faci tu pe mine ***** dupa ce eu iti zic sa vorbesti frumos tarane si dupa tu il faci pe tata taran tu nu ai nici un drept sa il faci pe tata taran da;) mai degraba tu esti ca vorbesti urat
aa si am zis ca ne suparam daca mai imi jignesti parinti da;) si daca vrei sa stii nu ma dau mare ca am owner pe deathrun da;)
se pare ca ai nevoie de ingrijiri;)

Tiger
26-03-2011, 11:46 PM
Cearta dintre negrutzu si MJ, din cate stiu eu(nu cred ca am fost martor la toata scena) a inceput dupa ce negrutzu a schimbat harta (zm_infantry_max - chiar atunci cand s-a schimbat harta am intrat eu)... nu stiu dc s-au luat la cearta, dar din cate am inteles negrutzu ar fi schimbat harta fara vot apoi ar fi inceput sa se certe pe acest motiv si de aceea s-a intamplat aceste lucruri, mai mult nu stiu!


@ luys, daca ti-a jignit parinti trebuia sa aduci probe/dovezi! si nu ai voie sa aplici comenzile pe admini!!!


m-am plimbat pe mapa si team luat puteai sa imi zici cu frumosu luys vezi ca nu ai voie pe harta eu in regulament nu am vazut asta am sa il citesc mai bine

fals, cum de ai luat adminul si inainte de a ti-l pierde si dupaia daca nici macar nu sti regulamentul? .. se vede ca nu l-ai citit!


tu esti ca vorbesti urat , se pare ca ai nevoie de ingrijiri;)

aici, sincer nici tu nu te incadrezi prea bine ... pe scurt, nici tu nu ai dreptul sa critici pe altii deoarece esti in aceeasi situatie! Minti si injuri, nu-i de prima data cand te vad injurand atat de cs cat si pe zombie si gg(poate mai nou si pe dr - cine stie, oricum nu am mai intrat pe sv ala)!

KuZcO
27-03-2011, 12:09 AM
Avand in vedere faptul ca nu mai am adminul pe zombie pentru ca a uitat Max sa mi-l faca asa ca nu prea am mai intrat, dar de luys il cred ca e in stare de orice pentru a se scoate din orice prostie facuta de el mai ales dupa ce m-a injuart cand jucam linistit pe server si vine el sa faca lege la fel era si pe cs cand aparea ii facea pe toti codati/buti...

Prostia e ca luys decate ori intra pe server ii pune pe toti sa dea rtv ca lui nu-i palce mapa.
Si nu inteleg chestia dece Max ti-a mai dat o sansa plus grad mare din cate zice judoka "tot alfabetu'"+ ca are steam hackuit de Mastershoot98 Si ai zis clar ca adminele se dau numai pe steam orginale...Revin, iar la chestia "Dece are luys admin din nou?" la cate reclamatii a avut.

Faza cu server de dr o inteleg dar adminul de pe zombie trebuia sa i se acorde fratelui-sau. Asta nu depinde de noi, ci de voi. Voi ati hotarat ce faceti si ce ve-ti face in continuare ;).
Comportamenul lui luys se pare ca este periodic "acum se da pe langa om mai incolo se i jura cu ei".

Va multumesc pentru citirea textului!

M.J
27-03-2011, 12:14 AM
@Luys: 1 la mana si cel mai important . invata sa pui semne de punctuatie si sa legi frazele intre ele.
2 la mana . poti sa negi dar ti-am dat de cel putin 3 ori slay pt aceeasi faza pe 2010 .. pana sa fi mare sef... te'a durut pe unde te duci la WC acum k esti bossB-)
3 la mana.. nu cred k m-am legat eu de owneru tau pe dr.. Felicitari! sa ai parte de el. Aici vorbim de zombie..
sa vezi cum reactionezi tu la 12 ani si cum reactioneaza admiral la kti ani o avea.. aceeasi problema pe zm_2010 . I-am explicat k nu are voie , si-a cerut omu scuze , a specificat k nu stia si ne-am vazut fericiti de viata.
tu? : ti-am zis BA LUYS ; NU AI VOIE PESTE HARTA.. te'a durut in brisca.. nici nu ai raspuns..:) .. dupa vreo 30 de secunde te-am facut ***** k nu-mi raspundeai .. makr sa zici ce vrei ma..lasa-ma in pace... si cine a facut pe cine taran? ia mai gandeste'te...
@negrutu: vorbele tale sunt doar de fatzada:)
pe cs m-ai prins , mi-ai dat ban .(altcineva nu avea cine, nu am dusmani)
si dc te reclam ? dak se poate numi reclamatie :)). pt k eram pe luys si era prea intrat in joc azi sa'mi fi dat el kick:)
Cum le zic la toti , invata sa vorbesti .. Nu te face nimic superior in fata mea. sau a altora .
si aici ma refer la aman2. Smecheria ti-o arati fatza in fatza nu in fatza monitorului. Luys tu nici n-ai buletin si ma injuri pe mine?
uitati-va dracu cum vorbesc cu Tiger/ezel/xenon/Darkmont/killer..chiar si cu M@rius kre intra din an in paste.. Greselile sunt inevitabile . Ati vazut voi vreo data de la mine sau de la cei enumerati un raspuns gen " de ciumeg" sau "ce vrei ma" .. nu-mi mai aduc aminte k sunt destule..
Eu am vrut admin pe serveru asta sa pun la respect toti zmardoii care isi fac de cap , si ma trezesc injunghiat pe la spate de voi?? Ce exemplu mai sunteti voi..
Si sa fiu io ala care sa tac si sa inghit...Niciodata:)!

M.J
27-03-2011, 12:24 AM
te corectez Kuzko , nu are steam. are admin fara steam:) . Partea asta nu e treaba mea sau a ta , Max stie ce a facut .
Cat despre adminul lui nu ma intereseaza:)) pe pariu k in maxim o luna il pierde iar.:)
Problema mea e cu negrutzu: nu am facut reclamatia asta sa i se scoata adminul :| , ci sa inteleaga k trebuie sa vorbeasca mai frumos. Chiar daca esti smecher de 23 august nu sti niciodata peste cine dai . SI chiar am vrut sa vin pe la tine prin cartier sa stam de vb fata in fata:D dar cand am intrebat de Negrutzu ..nimeni nu stia nimic.. oi avea alt nume. in fine , nu mai conteaza asta.. atat vreau de la tine , invata sa vb , cu mine cel putin .. Si dak imi porti pica ca petrica faci o mare greseala. :)
Daca voi considerati ca eu am gresit in cazurile astea.. Renunt detot la admin si la wLords..:|

negrutzu
27-03-2011, 12:31 AM
Vezi cum o cauti cu mine veziti de treaba ta frate traitear familia pai ma ei pe mine cu vorbe din astea ca sa ne intalnim sa ne batem ....gogule daca doresti asa cv spune ca nu e o problema pot veni dar, pt un joc ajungem sa ne batem? nu mie frica stai linistit si aici inchei veziti de treaba ta ...!!!

gbz
27-03-2011, 08:38 AM
bai Judoka daca mai incepi asa incep si eu sa injur ai ajuns sa faci mii de reclamatii... pe sv tu creca ai ceva la cap frate.. esti disperat ce ai facut ? hai bft... si ai grija ca ai risca sa pierzi adminu`l la cate reclmatii ai facut eu nush daca ti`l pierzi da asa stiu si eu.... hai bft ;) mai vb eu nam nik cu tn...;)

M.J
27-03-2011, 12:19 PM
asta e prima mea reclamatie adresata cuiva.:)) iar asta cu adminu decide max.. :D
Pana si in jocuri a ajuns coruptia=))

S.Iancu'
27-03-2011, 12:42 PM
ce oameni..:-j

godless
27-03-2011, 09:55 PM
max... fragule fa ceva cu luys ala ca e belea injura pe toata lumea... pe mine m-a spurcat de vro 2 ori. nu am poze sau chestii de genu dar daca asta e owner.... aveam alta parere despre tine.. pe gg innainte sa fie refacut la fel facea.... cu negru alta treaba e.. asa e el asa glumeste el... nu tre sa va suparati pe el.. daca ar fi fost sa ma supar si sa fac reclamati era fulll pe numele lui dar nu ma supar pt un ***** de kick sau slay..de multe ori prind gluma alteori nu am chef sau starea necesara dar asta nu-i motiv de suparare... cat despre owneru aluia fara steam.. am ramas masca fragule cat ma costa si pe mine admin pe toate serverele? sau trebuie sa incep sa injur si io tot ce prind ca sa le pot lua?:P:d

veronika.vera
27-03-2011, 10:25 PM
Ori mie mi se pare ori gbz se baga peste altii fara a sti situatia reala?Mai abtine-ti frate opinia daca nu cunosti situatia. Ah, si tu esti ala care-mi spunea pe srv sa nu spun "ba" da singur in fata altor admini zici "bai". "si ai grija ca ai risca sa pierzi adminu`l la cate reclmatii ai facut eu nush daca ti`l pierzi da asa stiu si eu" Pai stii ori nu stii? :)) :))

IRB | Walles
27-03-2011, 10:27 PM
dute ma chelule:))nu primesti nimik de la mn si ceri in alta parte?:))dar are draptate fratelo...luys are o problema de comportament si sincer si cred ca vorbesc in numele celor mai multi jucatori ca NU MERITA NICI MACAR SLOT pe vreounul din servere din cauza comportamentului sau...iar negrutzu e comic ma:))el face lumea sa rada,,ii amuza nu o face in rautate:P

M.J
27-03-2011, 10:43 PM
@vera: gbz e varu lui negrutu. E si normal sa'i ia apararea indiferent k are dreptate sau nu. Ce nu inteleg eu ce'a fost cu pierderea adminului din partea lui
In orice caz, e mai mic ca Luys si vorbeste de 10 ori mai frumos . ce-i drept are si el scapari de harfe. dar nu se compara cu luys:)).
asa glumeste Negrutzu..? in fine . las'o asa..
El gordo, nu stiu cine esti:D dar bine punctat:).

veronika.vera
27-03-2011, 11:48 PM
M.J. te rog sa nu intelegi gresit, eu nu am fost de fata si deci nu stiu toate detaliile ,din aceasta cauza nu vreau sa iau apararea nimanui,mai ales ca inca n-am admin.Pur si simplu stiu ca adminii ar trebui sa fie egali,boala adminilor, am trecut si eu prin ea odata :D . Nu vreau sa ma prefac sau sa ascund dar habar n-am cn e gbz,dar prima impresie cred ca va raminea pe prim-plan.Gbz,nu sunt eu incepatoare,poate unele lucruri le stiu mai bn decit tn,dar oricum am un respect fata de admini.Si daca crezi ca tin ura pt contra, sunt prea multi oameni care au incredere in mine ca sa atrag atentie la el.Si vezi cum vb cu adminii mai mari,nu-ti face fata. Sorry ca am facut o dezbatere de la tema,am simtin nevoia sa ma descarc.... :)

godless
28-03-2011, 12:26 AM
stiu ma but cu negru io ma distrez pe seama lui cu el sau se mai distreaza si el pe seama mea... sunt io suparat pe el dar aici tre sa fiu impartial...si ce dracu sa cer de la tine fratelo?:)) mai radem si noi mai glmim.. si cu fragu glumesc ca stiu ca nu-i blatist.. da nu stiu ce a fost in mintea lui cu luys asta sincer.. si chiar m-a cam facut sa-mi schimb parerea despre el... cu tinganu am fost tovaras.. sau prieten sau amic.. ca nu am apucat sa be nimic impreuna..ca m-am suparat io pe el cu alte chestii e alta treaba...si tu fratelo daca te mai bagi tin sa te anunt ca stiu bataie ca am luat multa! si tu ai cam uitat ca bataia doare:)) si inca ceva vezic a cu dreapta dau de omor omu si cu stanga putin mai tare:))! asa ca ai grija cu mi te adresezi nu cu fratelo os ate rog sa folosesti domnule fratelo da? hai poop( no gay)

godless
28-03-2011, 12:31 AM
m.j. nu prea joc pe zombie defapt nu joc niciodata... io-s cu cs-ul si gungame-ul... cu tiganu dac aincerci sa discuti ai destule de vorbit..si chestiile astea cu scaparile le stii si tu ca si tu esti admin si de multe ori va crede-ti superiori toti nu numa unu;)! cine sunt? sunt asa sa-ti enumar toate nicck-urile: Chelu si toate derivatele, bila_888, el gordo , colectionaru , sancho si toate derivatele, Ic_3Eyes si asa mai departe ca multe nici io nu mi le aduc aminte:D! am avut si io slot o vreme dar am renuntat ca nu am putut juca cs o vreme sia ssa mai departe..:D ! toate cele bune

-=MaX=-
28-03-2011, 01:07 AM
In primul rand nu ma lua tu pe mine cu faze gen: "si in jocuri a ajuns coruptia" ca nu esti tu in masura sa faci asta! te cam ia gura pe dinainte si nu te vad bine!
luys a primit adminul promis dupa ce s-a impacat cu sanchez, pana acum ceva vreme luys era pe primul loc pe gametracker, acum e pe locul 4. adminul i-a fost dat pe baza de cerere si ca rasplata pentru loialitatea fata de server. imunitatea o are pentru ca are adminul pe Steam, nu mai vorbiti voi in necunostinta de cauza.
Acum despre situatia lui luys. In ultima vreme s-au adunat cam multe la adresa lui si incep sa ma satur. Deja mi-e sila sa aud ca injura, ca se urca pe harti si ca incalca reguli dupa reguli... o sa port o discutie serioasa cu emy si voi rezolva eu si cu luys daca nu stie sa fie om, chiar nu am nevoie de asa ceva pe server, ori isi vede de treaba ori stricam prieteniile!
Cat despre tine MJ, stii prea bine ca nu esti de pus in icoana si si tu sari calul de multe ori, admine si sloturi nu am facut la nimeni si nu voi face pana nu dau drumul la redirecte!
Si nu mai luati cu faze ca "dau bani sa am admin pe toate sreverele" sau alte rahaturi de genul! mai dati si voi un amx_who si sa va vad eu pe GameTracker, in Evidenta redirectelor si in special pe srever. Va place la toti sa sariti cu pretentii, asa-i? Ia reveniti-va ca va iau si ce v-am dat!

godless
28-03-2011, 10:20 AM
fragule am zis cat ma costa nu ca dau bani:P! si era o mica glumitza.....la sfarsit am pus " :P:d" asta ca sa se vada ca glumesc... ca sincer....nu as da bani pt un admin... daca vroiam asta sunt atatea serverre pe care pot face asta... dar nu am facut-o!;) cat despre luys tare as vrea sa dau cu mana de el sa vad atunci un ii este tupeul...tare as vreau sa ies si io la un suc cu el ca baietzii;)!

gbz
28-03-2011, 10:39 AM
bai da gata ma terminati drq si la un joc va certati ma eu m`am schimbat numai ma cert cu lumea si nu as vrea sa m`ai ma cert din cauza unui joc.... eu ce sa spun s-a ajuns la aceasta reclamatie aiurea.... pt o harta nu ? ce naiba.. potolitiva si luati`o de la capat bft :P scz de dublu post ;) max mai bn inchiszi topu ;)

M.J
28-03-2011, 03:29 PM
"si serveru e corupt" a fost o gluma..:)) .. vezi k am pus "=))"
El gordo: adversaru tau abia si-a facut buletinu:)).

luys
28-03-2011, 09:17 PM
el gordo ne cunoastem cumva ca eu nu te-am vzt pe server ;) cand pe vezi pe server sa imi zici da sa vad si eu cine esti ;)

luys
28-03-2011, 09:19 PM
si inca ceva el gordo daca vrei ne intalnim mane ca nu mie frica;)

AnOnIm
28-03-2011, 09:27 PM
si inca ceva el gordo daca vrei ne intalnim mane ca nu mie frica;)

Te mai suferi ?
On: Luys in loc sa comentezi la acuzatile aduse tie,te smardoiesti cu El gordo . Sau nu ai avut chef sa citesti ?

killer
28-03-2011, 09:31 PM
AnOnim asta a fost sub centura

-=MaX=-
28-03-2011, 09:37 PM
Terminati cu astea ca va dau ban la toti si luys tine minte ce ti-am zis, sa nua mai aud ca incalci vreo regula sau ca injuri! sa fie clar! si tu MJ, ramane valabil ce ti-am scris anterior!

:locked: