PDA

View Full Version : propuneri



N3xT
14-05-2014, 03:49 PM
Propun sa se elimene cateva hartii... hartile urate: de exemplu.. deathrun_ice, deathrun_foresthome, deathrun_unknow-area, si altele
si propun sa adugati harti noi, harti mai cunoscute de playeri...
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
------------------------------------------------------------------------------------------
sa se elimine din drshop no-clip pentru ct... nu are rost. nu trebuie la nimic... (unu se chinue sa faca mapa si la sfarsit ajung eu cu no clip inaitea lui si tero il omoara ca nu a ajuns primu...)

----------------------------------------------------------------------------------------------------
remove: trail, checkpoint-urile, si hats-urile... urate..
add: plugin-uri noi (es.Amx gore ultimate-Efecte speciale sangeroase ; Join ip
Arata la conectarea unui jucator, ip-ul , tara si id de steam daca este cazul ; )
-------------------------------------------------------------------------------------------------

IoNuTzZ
14-05-2014, 05:08 PM
Contra pt eliminarea trail , hats si checkpoints... Pro in rest...

Joker2014
14-05-2014, 05:19 PM
Contra pluginului cu ip-ul , tara si id de steam si chestia cu checkpoint
Restu :pro:

Melissa
14-05-2014, 06:06 PM
:contra: remove trail si hats? cu ce te deranjeaza trailul?
APP sa punem din nou plug-inul cu RTD (Roll The Dice) unde poti castiga premi
si cu no-clipul la CT ?
Asta e ..... noclipul il iei 1-2 la 10 runde deci nu-l dernjeaza pe nimeni :| chiar daca isi ia ban din dep nu ii ajunge deci no clip sa ramana....
Nu mori daca nu ai ajuns primul 2-3runde din cauza celui cu no clip
No clipul este cateodata de ajutor la hartile pe care nu le prea face nimeni parca era una nightmare...
IN fine..
:pro: alte maps
Daca se accepta instalarea altor mape ....
! Foarte mare atentie sa va faceti lista cu mapele actuale de pe sv.... fiindca am tras cu ochiul pe site-ul propus de N3xt si multe corespund cu cele ale serverului *le avem deja* !

N3xT
14-05-2014, 07:16 PM
eu am pus primul site care am intalnit dar mai sunt harti pe csbanana foarte fruomoase

DarkRed
14-05-2014, 07:53 PM
Pai ...
1.
Propun sa se elimene cateva hartii... hartile urate: de exemplu.. deathrun_ice, deathrun_foresthome, deathrun_unknow-area, si altele
si propun sa adugati harti noi, harti mai cunoscute de playeri...
<b>You have to register to ba able to see this link</b> :pro:
2.
sa se elimine din drshop no-clip pentru ct... nu are rost. nu trebuie la nimic... (unu se chinue sa faca mapa si la sfarsit ajung eu cu no clip inaitea lui si tero il omoara ca nu a ajuns primu...):pro:
3.
remove: trail, checkpoint-urile, si hats-urile... urate..
add: plugin-uri noi (es.Amx gore ultimate-Efecte speciale sangeroase ; Join ip
Arata la conectarea unui jucator, ip-ul , tara si id de steam daca este cazul ; ) :contra:

Asta-i parerea mea despre PROPUNERI si chiar as vrea sa se ia cele cu :pro: in considerare :D .

N3xT
15-05-2014, 12:51 AM
Pai ...
1. :pro:
2. :pro:
3. :contra:

Asta-i parerea mea despre PROPUNERI si chiar as vrea sa se ia cele cu :pro: in considerare :D .


sunt de acord cu just

JuNNNkie
24-11-2014, 09:26 PM
:locked: