PDA

View Full Version : Reclamatie nosferatu



THC
18-05-2014, 01:18 PM
Data: 18:05:2014
Ora: 13:10
Martorii: silvester
Pai erau admini pe server , nosferatu injura intruna face block aiurea , si nimeni nu ii face nimic , am zis pe u@ sa ii se dea ban 120 minute sa se potoleasca si nimic
Uitativa o davada ;) : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

stillgoree
18-05-2014, 09:20 PM
la (dovada) ta ia dat serverul automat 3 min gag !!

THC
18-05-2014, 11:24 PM
I s-a scos gagu de la server , a inceput iar ;)

ronaldo
18-05-2014, 11:28 PM
poate nu erau admin on.

THC
18-05-2014, 11:49 PM
Ba da silvester era spect si vorbea numai stiu cu cine , si i-am zis sa dea gag si nimic .

ronaldo
18-05-2014, 11:56 PM
trebuia sa faci poza ca era silv on..de unde sa stie abyss daca era sau nu.?

WarGods | RbN
19-05-2014, 01:07 AM
Si pentru ce reclamatie?Are nosferatu admin si nu stiu eu? Mai injura playeri,hai sa facem la toti o reclamatie.
PS: Daca tot ai facut reclamatia,ce vroiai sa`i facem? Sau i se adreseaza lui silvester,am inteles eu gresit?

luys
19-05-2014, 02:32 PM
sa inteleg ca reclamatia asta e pentru silvester sau nosferatu? daca silvester era spec da? poate era omu la masa sau mai stiu eu ce.. cand vedeai ca silvester se joaca sau isi face simtita prezenta ii spuneai "silvester nosferatu injura" si atunci avea el grija de nosferatu, nosferatu asta injura de mama focului.. astept o decizie din partea cuiva mai mare.....



trebuia sa faci poza ca era silv on..de unde sa stie abyss daca era sau nu.?

ronaldo de exemplu si eu am fost odata pe de_dust2_b spec si a injurat unu si cand am intrat la joc mi sa spus ca injura ai m-am uitat in consola si am observat ca injura si atunci i-am dat gag eu nu cred ca silvester l-ar fi lasat sa joace ... asteptam o perere si din partea lui silvester..

WarGods | AbySs
19-05-2014, 04:45 PM
Daca era spectator este cu "dute-vino" daca era la pc sau nu. Hai sa nu cautam nod in papura pentru ceva ce nu este chiar atat de grav. Cat despre player-ul ce injura, exista ban pe cateva ore, pe cateva zile, pe cateva luni. Daca ii dati ban cu minute din ce in ce mai multe ori se lasa de sv ori se potoleste, nu inteleg de ce este necesar sa intervin eu.

Silvester
20-05-2014, 12:38 PM
am intrat spec ca m-am dus sa mananc si eu in ziua ai
asa dak eram la pc si il vedeam ca injura credem ca nu il iertam pe nesuferitu ii dadeam 100 minute ban sau 2 zile ban
imi pare rau pt tine THC , dar cind mai vazut in joc ca jucam de ce nu mai zis nimik ?????

luys
21-05-2014, 07:16 PM
inkideti topicu ca astea au chef de caterinca frate fac reclamatie pentru o injuratura .... romania tata...