PDA

View Full Version : cerere



RaZz0R
15-09-2014, 11:45 AM
Nick-ul tau : WarGods | DangerBoy
Marime (Avatar : 250x150 ) si (Semnatura : 400x150) : Vreau sa pun poza ca tatuaj pe cs, cred ca ar merge ambele variante, tinand cont ca programul imi redimensioneaza automat imaginea.
Imagine / Render : Orice, merg pe mana voastra.
Text + Culoare : la text, probabil numele meu (daca e prea lung puteti folosi fostul meu nume, RaZzOr) , la culori, ceva strident .

Tim3^sh0T
15-09-2014, 12:46 PM
strident adica ? specifica ceva culori:)
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

RaZz0R
15-09-2014, 04:54 PM
culoarea nu conteaza, ceva sa iasa in evidenta, gen, explozie ceva, cum ai facut si u. Imi place:X ms

Tim3^sh0T
16-09-2014, 11:46 PM
ideea asta am avuto deocamdata , o sa iti mai fac cand imi mai vine ceva in minte
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Numai delia putea sa dea dislike , e si normal , daca nu stie photoshop , ea e invatata cu pizzap ale ei =))

[696]`vLad
17-09-2014, 06:09 PM
Avatar:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Semnătură:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

RaZz0R
17-09-2014, 08:07 PM
Mie imi place ce iese din mana lui Doctoru nebun, de vlad, nu am comentarii, o fi el but la cs dar le are cu photoshop:))

ps: delia cu doctor, voi 2 va tachinati din dragoste ?:)) Asa mi se pare mie;;)

[696]`vLad
17-09-2014, 08:26 PM
ps: delia cu doctor, voi 2 va tachinati din dragoste ?:)) Asa mi se pare mie;;)
aprob.
:))

Tim3^sh0T
17-09-2014, 08:36 PM
oarecum :))

Delia ღ❤
17-09-2014, 09:20 PM
ps: delia cu doctor, voi 2 va tachinati din dragoste ?:)) Asa mi se pare mie;;)

Nuu

--------------- Added after 3 minutes ---------------



Numai delia putea sa dea dislike , e si normal , daca nu stie photoshop , ea e invatata cu pizzap ale ei =))

Ma repet ! Nu vreau sa fiu designer sau ceva de genu . Nu trebuie sa stiu eu photoshop . Ma multumesc cu orice . Eu le fac de dragul de ale face . Nu trebuie sa-i placa la nimeni .

[696]`vLad
23-09-2014, 12:06 PM
Te mulțumești cu orice ? hamm... sunt dezamăgit , nu ai voință .
Nu spune că le faci de dragul de a le face și că nu trebuie să placă la nimeni pentru că ști la fel de bine ca și mine că ți-ar placea să faci lucrări din ce în ce mai bune și să fi apreciată pentru ele.
E ca și cum ți-ai pune o poză pe facebook cu tine și la descriere ar scre: ” ce oribil am ieșit in poza asta” iar comentariul logic ar fi: ”la ce o mai postezi? ”.
Nu încerca să interpretezi greșit ceea ce am zis . Nu zic să nu postezi , zic că ar trebui să ai ceva voință când faci ceva ce-ți place , să încerci să evoluezi și să nu te mulțumești cu puțin.

Teddy
23-09-2014, 03:39 PM
Aprob ceea ce zice Vlad, indeosebi partea cu Facebook-ul;))
Dar deja divagam, hai s-o lasam in treaba ei. E clar ca o mentalitate de genul nu se schimba peste noapte. Ea tine cont de parerile altora doar cand acestea ii sunt favorabile, in rest spune ca nu-i pasa. Asta e atitidinea clasica a oricarui om mediocru. Dar, cum am mai spus, divagam mult. Eu incetez aici, simteam doar nevoia sa aduc o completare fata de ceea ce a zis Vlad.
Sa aveti o zi mai buna ca vremea de afara:)

Xpres™
25-09-2014, 01:35 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

RaZz0R
27-09-2014, 04:35 PM
Fac si eu o amarata de cerere si sa gasesc o poza frumoasa si voi gasiti prilej de ceasrta :-w. Imi vine sa va impusc de la un cap la altu. :))

on: Va multumesc tuturor pentru ajutor si pentru pozele creata:X :D