PDA

View Full Version : Cerere Unban L0Zz1nN #1



Anonimul
21-09-2014, 11:48 AM
NUME: Numele pe care ai luat ban (din consola serverului) L0Zz1nN #1
IP: IP-ul pe care ai luat ban
VARSTA: varsta reala, nu minciuni . Da , No ? 14 :P
ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam Nu joc pe zm cu steam.
DATA: data cand ai luat ban : 21 sept duminica
ORA: ora exacta sau perioada cu aproximatie ..... 11:30
HARTA: harta pe care ai luat ban toxic_house2
ADMIN: adminul care ti-a dat ban (din consola serverului) JuNNNkie
MOTIV: motivul pentru care ai luat ban ... wac/wcd ??
MARTORI: alte persoane care au fost de fata in momentul respectiv (preferabil admini) Nimeni.. Ieri am luat ban... pt ca nu aveam wac. da i-am aratat pozele... Si azi aveam wac. si mi-a dat ban.. Si azi era de fata LeeTeRo
DOVEZI: poze, demo, copie din consola, etc
Demo : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Poze : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Admin n00b pe scurt. fara suparare... Da ban asa.. ca a invatat o comanda. amx_ban Felicitari :D

Delia ღ❤
21-09-2014, 11:57 AM
Cum ziceam " Playerii isi permit prea multe " . Nu este cum spui tu , el doar isi face treaba .
Cu toate astea :contra: un ban pentru jignire .

JuNNNkie
21-09-2014, 11:58 AM
Deci ca sa nu o mai lungim!
1)Ti-am facut poze
2)Te-am rugat sa imi spui ce windows ai tu mi-ai zis 8 ti-am dat wcd de 8 si dupa ai zis ca ai xp!ti-am dat si de xp si tu ai zis ca nu ai chef..
3) Nu am acces la ban l-am rugat pe Tiger sa te baneze si ieri si azi
4)Comportamentul tau lasa de dorit..
5) eu sunt :contra: unban
Imi las si colegii sa isi dea cu parerea
ps: daca abyss crede ca am gresit cu ceva am sa suport orice pedepsa va hotara el

TheOneLeeT
21-09-2014, 11:59 AM
Limbajul tău lasă de dorit. Sincer nu avem nevoie de asemenea playeri pe server, te înțeleg, ai luat ban, faci cerere și gata, nu te apuci să blamezi comunitatea și să înjuri adminii...


<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Edit: Mulțumesc și pentru injuriile adresate mie fără motiv.

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Anonimul
21-09-2014, 12:01 PM
Am zis ce ti-am zis ca stiam ca faci SS. ca sa vedeti cum va aparati toti adminii intre voi. iN fiNe.. am injurat asta ii ... astept decizia finala

JuNNNkie
21-09-2014, 12:06 PM
Cum ne aparam omule?Fiecare admin isi da cu parerea
Uite ce zice -=MaX=- in regulament :
Jucatorii verificati de catre admini au obligatia de a raspunde pozitiv cererii adminului de a le verifica PC-ul de coduri cu WarGods Cheat Defender (WCD)!

Tim3^sh0T
21-09-2014, 12:17 PM
1.nu conteaza ce faceti infara comunitatii (mess , facebook, twiter) nu pedepsim pe cineva daca ne injura pe mess , facebook!
2.pentru limbaj nu ai ban permanent , asteapta cateva zile/saptamani/luni si ti se scoate banul
3.daca nu ai vrut sa ti se verifice pc`ul de coduri (chiar daca ti sa facut poze si esti curat) risti ban permanent , pentru unban platesti taxa
4. :contra:


Am zis ce ti-am zis ca stiam ca faci SS. ca sa vedeti cum va aparati toti adminii intre voi. iN fiNe.. am injurat asta ii ... astept decizia finala

Prima data cand am venit in comunitate doar o zi am jucat fara wac , dupa ce mi sa spus sa intru cu wac , de atunci si pana acum numai cu wac joc :) si nu m`am opus la vreo verificare sau altceva :)

Delia ღ❤
21-09-2014, 12:24 PM
Oooo , deci esti Eq1 ? Insfarsit ai ban ? Doamne ajuta .

RaZz0R
21-09-2014, 12:25 PM
Sa injuri este una, se da ban pe timp, indiferent unde s-a produs asta.
Dar odata ce a refuzat verificarea de coduri aceasta atrage automat dupa sine si penalizari.
:contra: unban. Daca vrei sa mai joci platesti taxa de unban.

IoNuTzZ
21-09-2014, 01:11 PM
Unban-ul nu se scoate clar. I-am zis lui AbySs de mai multe ori ca injuri, te-a penalizat cu shock si apoi ai revenit si ai luat iar ban tot de la el. Acum vii iar... Dupa ce ca injuri in continuare mai vrei si unban
:contra:
P.S. Si cu Tiger am vorbit odata si a aplicat o comanda pe tine...

NastarzZz
21-09-2014, 04:24 PM
:contra: unban daca ti sa cerut verificare wcd si ai refuzat este clar ca ai ceva de ascuns deci taxa unban

Anonimul
21-09-2014, 07:51 PM
RazZor. sa platesc tacsa? Uite ma. Nu mai scoate banu. Ca nu are rost. Nu-mi pun mintea cu prostii. SI da ma injur. Injur nabii.
1) sa astept zile.sapt.luni ? Da crezi ca astept atat. intru cand nu-s admini si gata. =]]] Astept o pl.
2) sa platesc? Vai de painea ta. Taci in .,..\
Ce am refuzat ma??? Doamne
deci. 1) mi s-a spus numele pe u@ si direct adminu m-a bagat spec sa bag wac. Am zis ca nu bag acum ca nu stiu de unde si cum. Si i-am zis sa se duca la Spectatori si sa-mi faca SS.
BUn.. Dupa a venit pe mess i-am dat pozele. si dupa zice ia-ti wacul. SI am zis ca azi nu-l mai iau ca ies si intru maine si-l iau. si a zis " bine ai ban" Na.. Ce *** sa ascund:? Sunteti cretini?

Delia ღ❤
21-09-2014, 09:37 PM
RazZor. sa platesc tacsa? Uite ma. Nu mai scoate banu. Ca nu are rost. Nu-mi pun mintea cu prostii. SI da ma injur. Injur nabii.
1) sa astept zile.sapt.luni ? Da crezi ca astept atat. intru cand nu-s admini si gata. =]]] Astept o pl.
2) sa platesc? Vai de painea ta. Taci in .,..\
Ce am refuzat ma??? Doamne
deci. 1) mi s-a spus numele pe u@ si direct adminu m-a bagat spec sa bag wac. Am zis ca nu bag acum ca nu stiu de unde si cum. Si i-am zis sa se duca la Spectatori si sa-mi faca SS.
BUn.. Dupa a venit pe mess i-am dat pozele. si dupa zice ia-ti wacul. SI am zis ca azi nu-l mai iau ca ies si intru maine si-l iau. si a zis " bine ai ban" Na.. Ce *** sa ascund:? Sunteti cretini?

Nu meriti nici un unban . Nu avem nevoie de dinastia care injuri si dinastea pe server . Eu am terminat si am spus tot ce am avut de spus

Tim3^sh0T
21-09-2014, 10:10 PM
numai vezi unban in veci , in primul rand o sa primesti un shock asa ca de adio si dupaia ban , intra tu cand nu sunt admini ca te prind si te banez permanent , chiar daca incalc regulamentul :)

IoNuTzZ
21-09-2014, 11:18 PM
numai vezi unban in veci , in primul rand o sa primesti un shock asa ca de adio si dupaia ban , intra tu cand nu sunt admini ca te prind si te banez permanent , chiar daca incalc regulamentul :)
A jucat foarte mult timp fara sa fie prins si banuiesc ca o va face in continuare pentru ca nu prea sunt admini pe server... Doar ce-l mai anunt eu pe Tiger cand chiar ma scoate din sarite in rest injura cat vrea ca nu avem ce sa-i facem daca nu-s admini online.

iSwearSheWas18 :O
22-09-2014, 07:06 PM
si-a mai luat ban si azi :)) om insistent

RaZz0R
22-09-2014, 07:11 PM
Cum se face ca eu niciodata nu dau de el?:| Vreu si eu sa il banez:))

Tim3^sh0T
22-09-2014, 08:39 PM
are ip dinamic ceva de ia ban si intra iar pe server ?

IoNuTzZ
22-09-2014, 10:07 PM
Da, are ip dinamic, mi-a spus mie cand ii ziceam ca o sa fie banat.

Tim3^sh0T
22-09-2014, 11:14 PM
exista solutia si pentru astia , stie tiger ce sa le faca :))

petryca
22-09-2014, 11:18 PM
Si Nnzor revenise...Pacat de oamenii astia...Fac lag degeaba pe server...
:ass:

florian
24-10-2014, 12:46 PM
ba fatalaule mi-a dat ban unu si nu stiu unde si cum sa-i dau pozele

nu poti intra nici tu cu steemul

grasuxxl
24-10-2014, 01:20 PM
florian ai model de cerere de unban si o sectiune unde trebuie sa faci cererea nu mai comenta la alti ca nu e bn ia id meu si cautama pe mess ionutz_adrian_21

Tim3^sh0T
24-10-2014, 03:21 PM
florian eu ti`am dat ban , faci cerere unban pe forum , daca pozele nu sunt in format .bmp sau sunt modificate banu ramane :)