PDA

View Full Version : Really?



iSwearSheWas18 :O
06-10-2014, 01:02 PM
Nume: iSwearSheWas18 :O

Reclamat: Crazy Doctor

Motiv: Mi-a dat ban pentru block.

Mentiuni: mapa zm_infantry ,data 10:06:14 ,ora 12:45 cred

Martori :D3lya

Dovada :<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>


P.S. Dupa cum veti vedea si in poze nu este block , zm poate sparge lm sau pur si simplu sa treca prin el -,-

Tim3^sh0T
06-10-2014, 01:41 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
1.zm nu are cum sa sparga lm pt ca sunt gloante infinite si nu are cum sa isi refaca viata
2.serios? sa treaca zm prin laser ca asa vrei tu ?

iSwearSheWas18 :O
06-10-2014, 01:51 PM
oh god....BLOCK este atunci cand nu poti trece ,in poza se vede clar ca poti trece si daca esti ct si daca esti zm.

P.S. <b>You have to register to ba able to see this link</b> Uite ce scrie aici: WarGods | AbySs : Daca pui un singur lm si alt om inca poate trece este totul ok, ca zm nu mai poate trece este altceva, poate sa le sparga. Problema aici ar veni de la supergun, cum mai sparge zm un laser cand tu esti cu supergun-u pe el. Asa ca nu plangeti cand zm nu vine la voi ca tine la rank-u lui si acolo este 100% moarte PUNCT.

Tim3^sh0T
06-10-2014, 02:42 PM
oh god....BLOCK este atunci cand nu poti trece ,in poza se vede clar ca poti trece si daca este ct si daca esti zm , daca am pune lm-ul la capat, automat zm ar ajunge la buton ar deschide cutia si te-ar face zm, daca l-am pune pe lung zm nu ar putea sa atace pentru ca nu are pe unde intra.

P.S. <b>You have to register to ba able to see this link</b> acuma nu mai exista awp deci este mult mai usor sa ataci iar lm merge spart dai in lm apoi iesi astepti sa se refaca hp-ul si apoi revii si il spargi. (self experience)

tu nu credca ai citit ce a spus abyss in postul pe care ti l`am dat "mai terminati cu chestiile ca nu e voie lm pe lung" dai in lm , zm iese sa isi refaca viata , tu te duci scoti lm si il pui iar , daca faci asta resetezi hp la lm :)

"Si care este dilema? am zis clar ca este voie cu lasere pe lung, cum adica tipa sv la voi? Atunci nu te mai duci acolo deloc si gata, sa nu va prind cu laseru pus pe marginea tunelului ca va dau remove direct.
P.S.Bonjur, mai pune tu lasere pe tunel sa blochezi fizic alt om sa poata venii si el acolo si te asigur ca prima data cand te-am prins(mai am obiceiul sa intru si cu alte nick-uri sa vad ce faceti pe sv) ai sa ai remove direct."
P.S : reclamatie pt ban 120 min ?:)) Wtf :))

|HD|MeRceR*
06-10-2014, 02:57 PM
E block ala. Acolo e interzis sa pui asa, a zis clar si AbySs , doar pe lung sau in capat, daca pui lm peste lm, cum mai treci ? ;;) :D

RaZz0R
06-10-2014, 03:03 PM
"[...]P.S.Bonjur, mai pune tu lasere pe tunel sa blochezi FIZIC alt om sa poata venii si el acolo si te asigur ca prima data cand te-am prins(mai am obiceiul sa intru si cu alte nick-uri sa vad ce faceti pe sv) ai sa ai remove direct."
Atata timp cat eu ( OM ) am pus lm in tunal, si un alt OM vine si poate trece de acesta nu se considera block. Dupa cum stim cei cu experienta cat de cat daca da un zm in lm tau te duci si il inlocuestie, asta nu ma priveste pe mine, alti playerii nu stiu de asta, sau ai putea frumos sa pui in lm dincolo de cel care vrei sa il spargi pentru a nu lasa omul sa ajunga sa il inlocuiasca, si tu ca zm continui sa ataci lm pana se sparge in acelasi timp cat te retragi sa se regenereze hp. Nu vad cei atata tam tam cu " BA E BLOCK" "BA NU E BLOCK". Credeam ca s-aclarificat treaba asta de mult. :|

BONUS: "Atata timp cat laserul nu blocheaza direct calea de acces(adica baza laserului, cand unu pune in tunel de ex si nu poti trece ca te blochezi in laser) poti pune unde doresti. Mai terminati cu "zm nu vor mai ataca daca pui lasere pe lung", doar nu o sa ma iau de toti playerii noi ca aveti voi pretentii la reguli ce nu exista. Va spun de fiecare data sa nu mai inventati reguli si o spun degeaba. " [Abiss: <b>You have to register to ba able to see this link</b>]

C@mp3R
06-10-2014, 03:15 PM
Serverul a ajuns de o plictiseala apsurda lm nu poti pune cum vrei, schimba o mapa nu poti.Pana acum ceva timp nu era problema cu lm-urile puse asa, era sa nu blochezi jucatori.
Vedeti ce se intampla cu serveru mai bagati cateva reguli si sa dus jos de tot. M-am bagat si eu aici sa imi spun oful!

Tim3^sh0T
06-10-2014, 04:13 PM
Serverul a ajuns de o plictiseala apsurda lm nu poti pune cum vrei, schimba o mapa nu poti.Pana acum ceva timp nu era problema cu lm-urile puse asa, era sa nu blochezi jucatori.
Vedeti ce se intampla cu serveru mai bagati cateva reguli si sa dus jos de tot. M-am bagat si eu aici sa imi spun oful!

asta cam asa e , pana acum ceva timp nu sa tinut cont de cum se pune lm , ca e voie pe lung sau nu ....

WarGods | RbN
06-10-2014, 04:40 PM
De cand se joaca infantry pe server era voie sa se puna,daca un om poate trece pe langa lm unde e block-ul?NU inteleg si abyss a zis asta,inainte a mai zis cu remove-ul . Din cate stiu Iswear are helper,atunci deja aplicam comenzi admin pe admin?sau ma insel si l-a pierdut si el?Oricum aveti si comanda laserunset,nu trebuie sa banam toti jucatorii.

JuNNNkie
06-10-2014, 08:48 PM
Va certati pentru ce? Parerea mea ar trebuii sanctionat Doctoru deoarece a folosit o comanda pe alt admin..Cat despre Iswear :Nu este block din cate a zis abyss

iSwearSheWas18 :O
08-11-2014, 10:58 AM
au trecut 2 luni si degeaba, nici macar un warning -,-

Tim3^sh0T
08-11-2014, 12:22 PM
au trecut 2 luni si degeaba, nici macar un warning -,-

eh ... la "dastea" nu prea se ia in seama , vezi acu ce penalizare iti da pt reinviere topic =)) si eu credca o sa iau :))

RaZz0R
08-11-2014, 03:28 PM
De asta va fi bine venit un Helper pe sv. sa rezolve chestii dastea.

WarGods | RbN
10-11-2014, 07:52 PM
De acum incolo,ca si helper,cer sa nu aplicati comenzi pe alti admini!Daca vr`un admin face ceva cu ce nu sunteti de acord faceti un screen si mi-l trimiteti(si lui abyss daca e on).
:locked: