PDA

View Full Version : add ban



iSwearSheWas18 :O
17-10-2014, 03:21 PM
Nume: *R@UL_KILLER* si COMERT DE PUFARINE

Data : 10.17.14

Martori: Wargods Justice

Dovezi :<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Speed am2 + aim la raul -,-

PS: am gasit ip lui raul 188.24.115.1

WarGods | RbN
17-10-2014, 03:29 PM
Fara ip n`ai facut nimic,nu stiu de ce dar nu ma lasa sa descarc dovezile.Poate te uiti la ip-ul lor daca mai intra sau cine a vazut dovezile ii da ban.R@ul avea un comportament adecvat,,posibil sa fi fost altcineva?(desigur daca mi-ati putea zice despre ce cod e vorba.)
Raul bannat, l-am prins pe server.

iSwearSheWas18 :O
17-10-2014, 03:30 PM
am2 aveau speed ^^

IoNuTzZ
17-10-2014, 08:32 PM
Rbn te-am chemat ieri sa-l banezi pe unu Nicusor care avea speed. Ei bine, acest Nicusor e colegul de clasa al lui Raul(Raul mi-a spus)... Si Raul imi zice ieri cica:Hai ca il sun sa intre sa te enerveze... I-am spus sa se potoleasca ca o pateste dar nu m-a crezut. Bine i-ai facut.

Tim3^sh0T
17-10-2014, 09:38 PM
Fara ip n`ai facut nimic,nu stiu de ce dar nu ma lasa sa descarc dovezile.Poate te uiti la ip-ul lor daca mai intra sau cine a vazut dovezile ii da ban.R@ul avea un comportament adecvat,,posibil sa fi fost altcineva?(desigur daca mi-ati putea zice despre ce cod e vorba.)
Raul bannat, l-am prins pe server.

al doilea link nu merge "no data received" , pe raul il suspectam de mult dar nu am zis nimic , dupaia ziceati ca joc eu prost si ii fac codati pe toti ...

WarGods | RbN
19-10-2014, 09:33 PM
Au ban amandoi.Pe R@ul l-am prins si si-a exprimat sentimentele fata de server,deci a primit un "stfu"+bancfg+banip+steamidbanned.nicusor la fel are bancfg+banip.Pe pufarina nu l-am vazut.Ip dinamic nu are niciunu,deci nu cred ca ar fi vreo problema.