PDA

View Full Version : Reclamatie Dementhu



cipris
13-11-2014, 11:11 AM
Nick: cipris
Nick Admin Reclamat: Dementhu
Motiv: Mi-a dat kick de 7 ori si as vrea sa stiu si eu motivul pentru care a facut asta? Eu il inteleg ca e prieteni cu phrozen care probabil are slot dar frate nici chiar asa sa te rupi in coduri pentru ca se vede cu ochiul liber, pur si simplu abuzati de admin si pe jucatori ii luati de fraieri ca poate ei nu va fac reclamatie,DACA ESTI ADMIN NU FACE ABUZ CA NU ESTI MAI PRESUS CU NIMIC, asa se pierd jucatorii si mai ales si ce i care vor sa faca donatii.

Dementhu
13-11-2014, 11:29 AM
:)))) tu esti foarte prost informat....te-ai ofticat ca ti-am zis sa anunti codatii prin u@ ...si tu mi-ai spus ca ce rost are ....cum ca ar fi prieten cu mine acest codat (Phrozen) si ca-l protejez...tu daca erai baiat destept ,...te uita-i sa vezi grad are Phrozen...mult mai mare ca al meu...deci cum as fi putut sa-l protejez..ai inceput sa faci urat pe server si sa ameninti cu relclamatie.si ai primit kick de la mine si phrozen sa te calmezi....deci reclamatie facuta degeaba....ba baiatule bagati mintile in cap...daca sunt altii care joaca mai bine ca tine..respecta-i si ii recomanda codati!:

OblivioN
13-11-2014, 11:34 AM
Ti-ai scris singur unul din motivele pentru care ti-ai luat aceea comanda dar hai sa explic din moment ce eu am fost protagonistul, nu Dementhu.
Joci pe serverul asta de 2-3 zile si deja ne-ai inebunit cu urmatoarele lucruri :
1.Iti spunem de N ori ca, codatii se anunta prin u@ iar cand in sfarsit pricepi, il anunti de 10 ori
2.Ai un limbaj de vanzator in piata, iei gag-uri in prostie si tot continui
3.Cred ca in astea 2-3zile ai spus fiecarui admin ca e prieten cu ownerul sau il plateste ca sa il lase sa joaca cu cod, ne-ai impins nervii la maxim.
Din punctul meu de vedere din moment ce pe tine te doare in "floare" de tot ce iti explicam noi, nu mai meriti acest privilegiu.

cipris
13-11-2014, 11:52 AM
Aratati dovezi sa vada toti dovezile , sa nu mai zic ca am instalat si wac si dupa Dementhu iar mi-a dat kick , sa inteleg ca stiti doar sa dati kick si sa schimbati harti fara a da vot, bvo sunteti buni:)):)):)) stiti sa faceti un demo un ss ceva? Si inca ceva nu stiti pe ce lume traiti mai baieti aseara am intrat pentru prima oara pe sv , am mai intrat acum 5-6 luni dar la cat de buni sunteti asa am mai revenit pe sv .


DACA STATI PROST CU NERVI MERGETI LA UN CONTROL S-AU SA VA LASATI DE ADMINAT.
Nu joc de azi pe maine de admini codati sunt satul(profitati ca aveti admin atata tot si va bateti joc de jucatori) mai suneti admini a-ti auzit de gag da-mi frate gag nu kick daca zici ca scriu ceva gresit,

VREAU DOVEZI (MERITATI REMOVE)

RaZz0R
13-11-2014, 12:00 PM
Daca tot te crezi asa bun dc nu cauti tu un server te teapa ta? noi nu avem nevoie de astfel de comportament in comunitate.
On: Nu vad rostul reclamatiei atata timp cant tu nu ai nici o dovada a celor spuse de tine, e ca si cum eu as spune ca l-am vazut pe X ca are cod dar nu am nici o dovada. Zic sa lasi frustrarile deoparte si sa te calmezi:)

edit: MA:))) dc sa aduca dementhu dovezi atata timp cat tu ai fost cel care a facut reclamatia?:))) Undei logica?:)))) Daca tu afirmi ca X a facut ceva care nu este in conformitate cu regulamentu trebuie sa ai dovezi care sa ateste asta

Dementhu
13-11-2014, 12:11 PM
Ca sa vezi ce baiat sunt.....dementhu2 - da-mi add sa te invat sa folosesti wac copile...ca altfel fara el numai intri pe server.

OblivioN
13-11-2014, 12:58 PM
Aratati dovezi sa vada toti dovezile , sa nu mai zic ca am instalat si wac si dupa Dementhu iar mi-a dat kick , sa inteleg ca stiti doar sa dati kick si sa schimbati harti fara a da vot, bvo sunteti buni:)):)):)) stiti sa faceti un demo un ss ceva? Si inca ceva nu stiti pe ce lume traiti mai baieti aseara am intrat pentru prima oara pe sv , am mai intrat acum 5-6 luni dar la cat de buni sunteti asa am mai revenit pe sv .


DACA STATI PROST CU NERVI MERGETI LA UN CONTROL S-AU SA VA LASATI DE ADMINAT.
Nu joc de azi pe maine de admini codati sunt satul(profitati ca aveti admin atata tot si va bateti joc de jucatori) mai suneti admini a-ti auzit de gag da-mi frate gag nu kick daca zici ca scriu ceva gresit,

VREAU DOVEZI (MERITATI REMOVE)

Ba din contra, prin faptul ca ne acuzi de cod , noi folosind WAC si facand periodic WCD-uri (anti-cheat-uri) dovedeste ca nu ai o treaba cu adminatul sau detectarea codatilor.

cipris
13-11-2014, 01:07 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

mi-ai dat si ban, ce frumos multumesc dar care e motivul pentru ban?

OblivioN
13-11-2014, 01:09 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

mi-ai dat si ban, ce frumos multumesc dar care e motivul pentru ban?

Dementhu ti-a dat ban pentru ca nu ai wac activ dupa ce ti-a zis sa il bagi!!! La fel ca pe srv, nu putem ajunge nicaieri cu tine.

cipris
13-11-2014, 02:04 PM
stai tu linistit ca am si functioneaza , sunt multi care nu au deloc. de la 7-8 kick uri mi-a dat ban si vorbeste si foarte frumos trebuia sa i si lase gag , nu o da la intors ca nu am wac apoi ca am vorbit aiurea , vreau dovezi , daca am zis ceva gresit putea sa i-mi dea gag nu kick si nu ban,

SA VAD CE DOVADA ARE EL PENTRU KICK SI BAN ATATA TIMP CAT EU AM WAC INSTALAT SI ACTIV CAND JOC SI AM VORBIT FRUMOS FATA DE EL CARE ....

Dementhu
13-11-2014, 03:07 PM
Nu te potolesti vad.....iti place sa fi victima...daca continui asa cu hartuirea asta verbala...s-ar putea sa-ti iei ban permanent...si nici daca faci recurs la curtea de apel nu mai vezi unban....stai linistit si joaca...cand ti-am dat eu ban....special te verificasem si nu aveai wac...probabil nu stiai cum se foloseste..acum ca ai aflat si il ai activ nu venii sa minti ca sunt partori..cand ai luat ban nu era wac activ.

XeLa
13-11-2014, 11:05 PM
Reclamatie total puerila!
Toti adminii/sloturile folosesc anticheat (wac) si nu au cum sa joace codati!