PDA

View Full Version : Reclamatie WarGods | JuNNNNNkIE



WhaTsAP
28-11-2014, 07:51 PM
Nume: WhatsApp

Reclamat:WarGods | JuNNNNNkIE

Motiv: ban dat aiurea

Mentiuni:-

Martori: era grasuxxl , goree

Dovada :<b>You have to register to ba able to see this link</b>

WarGods | RbN
28-11-2014, 08:20 PM
Deci tu ai primit ban pe Numele "Nimeni Altu" adica joci cu numele altora?(avea grad mai de mult) Sau ai facut cererea in locul lui? Daca ti-a dat motiv ss atunci ti-a facut poze 100%,deci te rog sa postezi pozele pe vr`un site.(gen girlshare,care nu le editeaza)

WhaTsAP
28-11-2014, 08:21 PM
nu ca are slot am facut aceasta reclamatie ca a dat ban aiurea MOTIV:ss

WarGods | RbN
28-11-2014, 08:24 PM
Tu intelegi?ban-ul l-a luat Nimeni Altu(care chiar are slot) dar tu pentru ce ai facut reclamatia?Te rog sa-mi explici,normal,nu doar ca "ban dat aiurea"



Va rog frumos sa nu comentati inutil,daca iarasi incepeti ca la cealalta reclamatie voi inchide topic-ul si voi sterge posturile inutile!

cubanezu
28-11-2014, 08:52 PM
asta este o reclamatie mai proasta decat a mea :))

kyci
28-11-2014, 09:08 PM
Cubanezule , nu cred ca exista reclamatia mai proasta decat a ta :))

JuNNNkie
28-11-2014, 09:09 PM
Deci Nimeni Altu' a luat ban pentru ca nu a prezentat pozele! (martori kgb si grasuxxl)
Tu ai luat ban 5 minute motiv bug.wac Asa ca nu inteleg rostu' reclamatiei..

cubanezu
28-11-2014, 10:13 PM
daca nu citeam numele celui care a postat puteam sa jur ca-i facuta de mine reclamatia :))
si ca sa nu fiu pe langa subiect , probabil a luat ban meritat , chiar daca nu-mi place de voi va faceti bine treaba :D

Tim3^sh0T
28-11-2014, 10:17 PM
daca nu citeam numele celui care a postat puteam sa jur ca-i facuta de mine reclamatia :))
si ca sa nu fiu pe langa subiect , probabil a luat ban meritat , chiar daca nu-mi place de voi va faceti bine treaba :D

are si umorul limite :)) 14 posturi din care toate offtopic , nefolositoare , in urmatorul an sa nu te astepti sa iei vreun grad pe forum/server :)) , poate sa faci posturi cand esti pus ca martor la vreun bug/reclamatie , eu am 527 si ceva de posturi din care 150 ontopic , or fi si la mine offtopic :))


daca nu citeam numele celui care a postat puteam sa jur ca-i facuta de mine reclamatia :))

cum sa faci o reclamatie fara sa sti ?:)) lol

grasuxxl
28-11-2014, 10:23 PM
nimeni altu lua ban ca nu dadu pozele u luasi ban pt 5 min motivu era bug la wac

RaZz0R
30-11-2014, 03:57 PM
Ma bag si eu?:))
Daca nu intervenea grasu si kill puteam sa mor si nu intelegeam nimic din reclamatia asta:)) Si care e reclamatia?:)) ce a facut kill? ti-a dat ban ca nu ai dat pozele:)) il reclami ca si-a facut meseria?:)))

Reclamatia asta concureaza cu "reclamata servar" a cubanezului:)) Nu ma pot decide:))

stillgoree
02-12-2014, 08:24 PM
junkkie laso mai usor cu pozele !! faci poze aiurea random mai exact !! ai pretentia sa primesti pozele in 3 minute de la un player nou care nici nu stie sa isi aleaga specia sau sa puna un laser ! dai ban-uri permanenente pe banda rulanta pt ss ! fa demouri prin care demonstrezi cum ai ajuns tu la concluzia ca cineva ar avea wall ! cineva ce foloseste wall si ii faci ss il sanctionezi cu permanent nu?? tu cand gresesti cu ce esti sanctionat??

IoNuTzZ
02-12-2014, 08:55 PM
junkkie laso mai usor cu pozele !! faci poze aiurea random mai exact !! ai pretentia sa primesti pozele in 3 minute de la un player nou care nici nu stie sa isi aleaga specia sau sa puna un laser ! dai ban-uri permanenente pe banda rulanta pt ss ! fa demouri prin care demonstrezi cum ai ajuns tu la concluzia ca cineva ar avea wall ! cineva ce foloseste wall si ii faci ss il sanctionezi cu permanent nu?? tu cand gresesti cu ce esti sanctionat??

Aici cam sunt de acord cu tine!

WarGods | KGB
02-12-2014, 08:59 PM
Watssap a luat ban pe merit,nu a dat pozele,au trecut mai mult de 5 min + bug WAC,merita banul asta,Goree aici nu ai dreptate,rezuma-te la aceasta reclamatie,nu generaliza!
Ce reclama baiatul asta Watssap?? Junkiieee si-a facut meseria cu brio;nu poti spune ca Watssap nu stia clasele de zm sau cum sa dea ss,deci merita ban!
RbN T.C. please!!!

cubanezu
02-12-2014, 09:41 PM
alta incercare de trol esuata :))

JuNNNkie
03-12-2014, 12:17 PM
Nu inteleg ce te doare? Cand o sa ai helper si o sa vezi cati se anunta pe u@ atunci ai putea sa imi spui mie ce fac!
junkkie laso mai usor cu pozele !! faci poze aiurea random mai exact !! ai pretentia sa primesti pozele in 3 minute de la un player nou care nici nu stie sa isi aleaga specia sau sa puna un laser ! dai ban-uri permanenente pe banda rulanta pt ss ! fa demouri prin care demonstrezi cum ai ajuns tu la concluzia ca cineva ar avea wall ! cineva ce foloseste wall si ii faci ss il sanctionezi cu permanent nu?? tu cand gresesti cu ce esti sanctionat??

WarGods | RbN
03-12-2014, 04:05 PM
Deci,tu ai luat ban pentru 5 minute,Whatsap,pentru asta reclamatie?Aveai bug WAC,acum macar stim la cine sa fim atenti la bug uri. Nimeni Altu daca vrea unban va venii,dar daca nu a venit pana acum,cred ca e clar.
Nu am vrut sa inchid acest topic,dar e nevoie din cate vad,incepeti sa vorbiti prea mult.
Si,daca credeti ca un admin nu-si face treaba cum trebuie,faceti o reclamatie sau il contactati pe abyss sau veniti la mine.(desigur cu dovezi)
TC