PDA

View Full Version : Ore jucate



Adr1aN
16-12-2014, 04:18 PM
Am o problema cu orele jucate
Pe gametracker numele apare si dispare din motive necunoscute,iar cand apare nu imi afiseaza nr corect de ore,imi afiseaza cateva minute cand eu pe server am ore cu zecile.
Ma poate ajuta cineva sa rezolv aceasta problema?

RedLine
16-12-2014, 04:45 PM
GameTrack are momentele lui cand inregistreaza cat joci si cand NU ... cel mai bine ar fi sa dai un /orejucate pe server si acolo sigur ti le arata calumea
Am patit si eu de multe ori cand jucam pe server cate 6 - 7 ore pe zi si imi erau inregistrate doar 2 - 3 ...sau unele chiar deloc

F0rS3ti
16-12-2014, 04:47 PM
Orele jucate pe server conteaza, nu cele de pe GT. Daca vrei sa rezolvi problema cu orele de pe GT, adreseaza-te lor.

Adr1aN
16-12-2014, 04:52 PM
pai eu dau pe sv sa vad cate ore am jucate,dar de exemplu acum cateva zile am facut cerere pentru slot si a fost respinsa pt ca cei care ma cauta pe gametracker nu ma gaseau
si as vrea sa rezolv situatia asta daca se poate sa imi fac cat mai repede slot

F0rS3ti
16-12-2014, 05:04 PM
Din cate stiu doar Teddy a mentionat de GameTracker, ca nu te-a gasit. In primu rand ai facut cerere de slot pe nick ABCD si Adr1an. Trebuia sa te hotarasti la un nick doar. In al doilea rand eu gasit pe GT numele "abcd", dar cu mai multe ore decat ai mentionat tu. Peste o luna fa cerere doar pe un nick daca esti sigur de el.

Adr1aN
16-12-2014, 05:08 PM
eu in acest momentan daca caut ABCD pe gametracker nu imi apare nimic,0 rezultate
eu am facut cerere pt ABCD,am scris si Adr1aN deoarece in modelul pt cerere slot imi zicea sa specific toate nick-uriile cu care am intrat pana in acel moment
si chiar daca doar Teddy a mentionat de gametracker,sunt sigur ca majoritatea daca nu chiar toate deciziile s-au luat pe spusele lui Teddy si pe verificarea pe gametracker

F0rS3ti
16-12-2014, 05:18 PM
abcd RO Cs.WarGods.ro 1399 4228 Dec 14, 2014 -> asta in cazul in care esti tu.