PDA

View Full Version : Cerere unban .



AfGanistaNu
06-01-2015, 12:42 PM
Server: Zombie.WarGods.ro
Map: de_nuke_mariteam
Admin: LeeTeRo
Your name: AfGanistaNu#
Your IP: 109.96.185.29
Your AuthID: STEAM_0:0:459047331
Ban Reason: Nu ai primit unban
Ban Minutes: PERMANENTLY
Time/Data: 12:53:38 <> 0

Am fost verificat de 1000 de ori de alti admini > grassuxxl / wargods kgb si aacum joc corect fara coduri si altele . pls unban .;;)
Wac activ + anti treath scan pc ! si aparare in regula .!!

RaZz0R
06-01-2015, 12:49 PM
Eu sunt tare curios ce ai putut tu sa ai in cfg-u ala de 1000 si ceva de linii:-? odata ce aveai ban nu inteleg ce cautai pe sv, sa zici ms ca nu m-ai prins pe mine.

TheOneLeeT
06-01-2015, 12:57 PM
Ban Reason: Nu ai primit unban
Când o să îți fie acceptată cererea precedentă de unban, atunci nu o să mai primești.
Rezolvă-ți treburile acolo și nu mai face alte cereri. (Eventual să plătești taxa pentru unban.)
Link către prima cerere de unban (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

AfGanistaNu
06-01-2015, 12:59 PM
cfg care era era default am cs invidia e 6 !!! a fost verificat de grasu xxl ! i l-am trimis lui . iar dupaia sa nu apara probleme l-am sters de tot !!

F0rS3ti
06-01-2015, 01:04 PM
Banul initial a fost dat de grasuxxl. Probabil nu ti-a fost scos banul si tu ai intrat la joc si de aia ti-a dat LeeTeRo ban.

AfGanistaNu
06-01-2015, 01:06 PM
Nu intelegi ca am fost verificat de grasu xxl ? cu ss , wac , si inca un program ?

F0rS3ti
06-01-2015, 01:52 PM
EU te inteleg ca te-a verificat si ti-a facut si wcd, dar daca nu ti-as scos banul cand trebuia, ai aparut cu ban activ in listban si LeeTeRo si-a facut datoria. Asteapta sa vedem ce zice grasuxxl

P.S. Data viitoare fa o cerere de unban dupa model

WarGods | RbN
06-01-2015, 02:44 PM
Cererea anterioare de unban:

Recunosc am am avut cod

Codat Wac (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Te cam contrazici singur...
Dupa ce ti s-a fost atrasa atentia de Abyss,la wac,ai mai intrat odata cu cdhack,ai avut o a doua sansa,dar ai risipit o. ca si la ceilalti playeri care a u fost prinsi,ramane taxa unban ca rezolvare.

AfGanistaNu
06-01-2015, 02:58 PM
si aia cat este ? dar mai bine lasa ca se gaseste alt destept sa dea ban !

WarGods | RbN
06-01-2015, 03:13 PM
Daca platesti taxa nu vei primii ban doar asa,la tine e gradul 2 sau 3,nu decid eu,daca vrei intreb si-ti zic.Pana atunci te poti documenta aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

RaZz0R
06-01-2015, 03:53 PM
cfg care era era default am cs invidia e 6 !!! a fost verificat de grasu xxl ! i l-am trimis lui . iar dupaia sa nu apara probleme l-am sters de tot !!

Pe langa faptul ca ai fost prins cu cod la wac si nu ai ce mai calca pe sv sau comunitate fara sa platesti taxa.... spune-mi si mie te rog, poate sune tu mai incuiat, cum poate ca un cfg default sa aibe atatea linii? ce ai tu acolo "default"? La 1824 de linii la tine e default? E adevarat ca poate nu ai stiut ce e in cfg, dar asta nu ne priveste pe noi, ci pe tine, odata ce luati un cs de pe net piratat sau alte feluri va asumati si riscurile de a avea cod, cfg cu aim, sau cine stie ce minuni. Nu este treaba noastra ca tu ai luat un cs de pe net cu nust ce cod si nu stiai.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

grasuxxl
06-01-2015, 04:38 PM
banu la avut de la mine tot pt wcd da vad ca pus razzor raportu am si cfg de mi la dat el da nu pot sal pun aici nu ma lasa daca e ceva ma gasiti pe mess si vil trimit sa va uitati si voi in el
P.S ma gasiti la id.ionutz_adrian_21

TheOneLeeT
06-01-2015, 06:21 PM
Download add.cfg (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) (add.cfg trimis de către AfGanistaNu lui Grasuxxl)
Download config.cfg (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) (config.cfg din Counter-Strike-Nvidia-E4)
Ambele fișiere au 182 de linii și sunt IDENTICE.


Edit:
AfGanistaNu, m-ai pus să descarc două cs-uri degeaba. (Counter-Strike-Nvidia-E4 și Counter-Strike-Nvidia-E6)
add.cfg NU exista pe nicăieri în aceste cs-uri.
Ai încercat să ne duci cu zăhărelul modificând numele fișierului „config.cfg” în „add.cfg”
:contra: unban
(Dacă TU, AfGanistaNu, primești unban fără să plătești taxa, eu mă las de admin. )

AfGanistaNu
06-01-2015, 06:25 PM
Deci fratilor sa clarificam ! Acel cs este luat de pe net cu totii ati auzit de el nvidia e6 are multe porcarii in el , nu stiam sigur care e treba cu el , mi sa facut ss de gasuxxl , si dupaia am rulat un program numit wcd care a gaasit acele linii eu nu stiam de ele . Am remediat problema si am sters acel cfg si am schimbat complect cs cu unul numit '"warzone'" !

M-am documentat dupa aceea si am gasit un post unde spune clar ca poate contine unele modificari in cfg ! dar cum am mai spus l-am inlocuit definitiv!

AfGanistaNu
06-01-2015, 07:29 PM
Nu platesc taxa pentru un singur motiv : Cand intru iar pe sv se gaseste alt admin sa dea ban !! ca de obicei . O iaute asta e AfganistaNu sai dau ban :)) ceva gen in fine

WarGods | RbN
06-01-2015, 07:51 PM
Nu platesc taxa pentru un singur motiv : Cand intru iar pe sv se gaseste alt admin sa dea ban !! ca de obicei . O iaute asta e AfganistaNu sai dau ban :)) ceva gen in fine

Ti-am zis clar,daca platesti taxa vei fi lasat in pace.Cum vrei sa joci pe server cand ai fost prins mai mult de 2 ori cu cod?Cum vrei sa te lase pe server cand tu ai ban pe server,nici nu stiu cum ai intrat cu acel ip.
Ban-ul ramane pana ce platesti taxa.