PDA

View Full Version : Reclamatie WarGods | KGB



Ovidiu1997
07-01-2015, 05:01 PM
Salutare , Vreau si eu sa stiu dc mi.a dat kik si dc mia dat slap , degeaba cica "Erai pe mapa " daca aia la el e mapa eu ma impusc , Numele meu este WarGods | Istericu , am avut grad inainte , ama vut 863 ore jucate dar mi.am schimbat numele , am vrut sa ma reapuc dar vad ca exista buti pe sv , dc ma face but ? dc se ia de tata ? Tata e mort .....
AM SI PRINT !

WarGods | KGB
07-01-2015, 05:15 PM
Sa fi sanatos,idem tatal meu e mort;eram cu ochii pe tine ,te-ai suit pe mapa chiar dupa ce grasuxxl a anuntat prin amx_say ca nu este voie pe mapa;fiind cu ochii pe tn,ti-am dat slap,apoi ai intrebat "dc ma?" ;ti-am explicat ca erai pe mapa,te-am atentionat prin slap,ai luat foc,eu nu sunt copil,ai vb urat,ti-am dat gag 3 min ptr lbj! Ai facut uz repetat de u@ sa iti scot gag ca daca nu raman fara grad, apoi ai iesit de pe serv cu gag,riscai ban daca te reconectai(retry dupa gag);
aici dovada copy-paste ptr ca am windows7 si nu merge prtscsysrq,apare print negru>> <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Ovidiu1997
07-01-2015, 06:02 PM
Da , Abyss va decide , o sa ii dau printu` :3 ;) , Nu cer remove sa iti dea un grad inapoi ;) Ca si eu am avut reclamatie si stiu cum e ;)

WarGods | RbN
07-01-2015, 06:28 PM
Daca ai preciza mapa,niste dovezi puse,da asa ai facut reclamatia degeaba.Daca ai dovezile te rog sa le pui aici.
Daca ti-a dat un slap nu trebuie sa fi asa de revoltat,ca fost admin,ar trebuii sa stii unde esti pe mapa si unde nu.Fazele ca "vr reclamatie....ramai fara grad",daca ai jucat mai de mult aici crezi ca zici una si poc se face?Iti zic acum ca nu,bucura te ca n`ai luat un ban pe timp,deja erai acolo.
Sa vedem,il las pe Abyss sa decida... (bot,but=incepator) Faza cu limbaju` a gresit si KGB,dar cateva ori nu te poti abtine cand toata ziua te negajesc playerii cu "un IQ mult mai mare ca a ta".

kyci
07-01-2015, 06:35 PM
Unicatule ceri cam multe , sincer ai facut degeaba aceasta reclamatie , nici macar nu ai facuto dupa model , in fine , te cam lauzi peste tot ca ai avut admin si aici pe forum si pe sv , nustiu daca te ajuta la ceva. Nici pe sv nu prea joci fair-play...

AraGoN#
07-01-2015, 06:47 PM
Daca te-ai urcat pe mapa sigur iti dadea un admin slay .. stii bine ca nu e voie pe mapa dar fa si tu macar dupa model

DocTati
07-01-2015, 08:31 PM
Scuze ca ma bag.Arde-l direct nu mai astepta sa trimita "dovezi" m-a luat de nenumarate ori cand se urca pe harta(mai precis 2010) si el si simone,prea abuzeaza.

~TraNda~
07-01-2015, 09:16 PM
MariusBiolan are dreptate, Simone a scapat si nu am putut sa-i fac print, dar il pandesc. Cat despre Istericu, frate, zici ca ai avut admin, stiai ca esti pe mapa atunci, asa ca las-o usor ;) si cu amenintarile :)
KGB si-a facut treaba, poate a intrecut un pic masura, dat totusi, cum a zis si RbN pana la urma iti sar nervii de la buti ca voi :)

luys
13-03-2015, 04:19 AM
daca kgb a jignit sa isi primeasca pedeapsa..... iar tu ovidiule sa stii ca eu inca imi aduc aminte kand jigneai pe server si erai foarte neastamparat asa ca nici tu nu esti usa de biserica ... eu zic ca mai bn sa lasati prostiile astea .... o sa aiba sefii grija de kgb sa nu mai vb urat... mai bine stai potolit in banca ta...

RaZz0R
13-03-2015, 09:05 AM
Luis s-a luat sa dezgroape cadavrele:))) reclamatia dateaza de 3 luni.
Daca tot a facut.o hai da o si inchid.

In concluzie, reclamatia e puerila, nici un admin sanatos la cap nu o sa stea sa faca print/demo pt fiecare alap/slay pe care il da. Istericul nu a adus nici o dovada cu privire la cele spuse de el. Prin urmare reclamatoa este nefondata.

:locked: