PDA

View Full Version : Cerere Motd



Nap
11-01-2015, 05:59 PM
Am nevoie de un motd pentru serverul CsFun.WarGods.ro, asta daca are cineva timp..

Textul as vrea sa fie ca cel din imaginea <b>You have to register to ba able to see this link</b> (wargods community) sau cel din imaginea <b>You have to register to ba able to see this link</b> (acel efect cu albastru, s-ar potrivi cu craniul din a 3-a imagine de mai jos)

Imagini pentru editat :

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Obligatoriu sa scrie WARGODS COMMUNITY in dreapta/stanga jos. Functie de marimea imaginii puteti scrie sau nu CSFUN.WARGODS.RO, iar daca mai ramane loc si <b>You have to register to ba able to see this link</b> ... sa fie placut ochiului.

Tim3^sh0T
11-01-2015, 06:03 PM
pune imaginile de sub motd`uri ca nu merg , pune link`urile directe :)

Alex`
11-01-2015, 06:08 PM
da-mi pe mess imaginile si incerc sa fac ceva :)))

Nap
11-01-2015, 06:48 PM
Click dreapta -> save image as.

Tim3^sh0T
11-01-2015, 07:37 PM
Am incercat ceva asemanator la ce ai cerut.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Nap
11-01-2015, 08:20 PM
Foarte tare combinatia dintre cele 2 poze, o iau in calcul. Mi se pare ca e cam aprinsa poza. Tipul textului vreau sa fie cel din imaginea <b>You have to register to ba able to see this link</b>) WARGODS (si community scris mai mic jos). Totul cu litere mari.

PS: in imaginea cu csgo m-am referit la acel albastru extins (dungile alea)...doar ca idee.

Alex`
11-01-2015, 10:18 PM
Mi-am permis sa fiu creativ :)) si nu am luat in considerare mai nimic din ce ai spus DONE !

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Ca dimensiuni le pot modifica oricand :)

P.S. Tim3 Gj ... dar mie unu nu-mi place combinatia aleasa :D

Tim3^sh0T
11-01-2015, 10:56 PM
P.S. Tim3 Gj ... dar mie unu nu-mi place combinatia aleasa :D

Nici mie nu prea mi`a placut :)) nu prea aveam ideei pe moment :)) cu putin dark blue , fara textura din mijloc + png player , ar fi iesit cat de cat :))
Revin cu alt/e motd/uri , incerc sa ating cerintele lui nap :))

Alex`
11-01-2015, 11:03 PM
Fara suparare (ADRIANE) trebuie sa ai si putina viziune :))

Tim3^sh0T
12-01-2015, 12:21 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Nu prea am timp sa am viziune momentan , sunt stresat cu examenele , maine plec la examene , imi place de tn ca esti sincer :)) , nu pupi in cur la orice creatie , pe viitor poate ma ajuti si pe mine cu cateva sfaturi in legatura cu viziunea :>

Alex`
12-01-2015, 12:27 AM
Asa da gg imi plac :p si eu sunt in plina sesiune da ce sa.i faci azi am renuntat sa imi copiez niste laboratoare la fizica doar ca sa ma joc le fac maine :)) e mai misto cu mai multa presiune asupra ta traiesti clipa :))) nu stiam ca te cheama si adrian eu cu nap vorbeam :)) dar na oricum la ce sa fii pupincurist ? :))

Tim3^sh0T
12-01-2015, 12:30 AM
Asa da gg imi plac :p si eu sunt in plina sesiune da ce sa.i faci azi am renuntat sa imi copiez niste laboratoare la fizica doar ca sa ma joc le fac maine :)) e mai misto cu mai multa presiune asupra ta traiesti clipa :))) nu stiam ca te cheama si adrian eu cu nap vorbeam :)) dar na oricum la ce sa fii pupincurist ? :))

lol , nu stiam ca il cheama adrian , nu ma cheama adrian :)) , pupincurist referitor la "bravo , gj , sunt frumoase , tineo tot asa" , poti sa il lauzi dar nu des si nu la orice creatie , trebuie sa ii si spui la ce a gresit , ce nu a iesit bine , pe viitor sa faca mai bine :))

~TraNda~
12-01-2015, 12:40 AM
Time^Shot prima ti-a iesit, a doua nu prea e de cs :))
Nap, ca un sfat, pune-o pe prima :p imi plac efectele :))

Alex`
12-01-2015, 12:40 AM
:)) e bine :)) asa simple si la obiect deja prea multe explozii nu plac ochiului prima din astea 2 chiar imi place cum a iesit :D

Tim3^sh0T
12-01-2015, 12:45 AM
:)) e bine :)) asa simple si la obiect deja prea multe explozii nu plac ochiului prima din astea 2 chiar imi place cum a iesit :D

puteam sa fac si smudge , ceva mai dark decat prima , mai dark decat cea cu 1 decembrie , dar a zis sa fac ceva care sa placa ochiului , majoritatea cele cu explozii si efecte mai speciale plac ochiului :)) :))

AlieN
12-01-2015, 12:46 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

mehh:))

Tim3^sh0T
12-01-2015, 12:48 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

mehh:))

nice , imi place textura aplicata peste stock :)

Alex`
12-01-2015, 12:49 AM
Ohoo mai traieste si AlieN :)) frumos !

--------------- Added after 12 minutes ---------------

Totusi scrisul cu csfun era mai bine pozitionat sus undeva la nivelul capului

AlieN
12-01-2015, 01:04 AM
nice , imi place textura aplicata peste stock :)

care ca sunt vreo 3:))


Ohoo mai traieste si AlieN :)) frumos !

ehe prietene...alien nu o sa moara niciodata:))

Tim3^sh0T
12-01-2015, 02:15 AM
care ca sunt vreo 3:))



ehe prietene...alien nu o sa moara niciodata:))

textura/background , nu cele dupa text :))

Nap
13-01-2015, 08:19 PM
Multumesc frumos. Am de unde alege.