PDA

View Full Version : Se poate?



RaZz0R
13-01-2015, 05:25 PM
Am si eu o curiozitate, pot sa schimb modul de joc de pe un cs clasic intr-unul de gg,zm, etc? Adica eu am un cs(nonsteam), clasic, cu boti, si vreau sa il fac modul gg. Se poate acest lucru? Si daca da, cum? de ce am nevoie? :D:D

WarGods | KGB
13-01-2015, 06:33 PM
parerea mea,cred ca sunt niste plugin-uri,le cauti ,le adaugi in cstrike;P.S. cu ceva ani in urma,6 sau 7 ani,am tunat un cs ,ala lanT final 1.6,plugins luate de pe net,,nu imi amintesc nimic de gg,bafta;macar am incercat sa iti dau o idee,adica cauta si tu!! :P

RaZz0R
13-01-2015, 08:03 PM
caut de cand am pus postul, si inca sunt in cautari, dar incep sa ma aproprii de adevar.

~TraNda~
13-01-2015, 08:35 PM
vezi ca exista cs mod zombie. poti sa-l descarci te uiti in pluginuri si poate iti dai seama ce trebuie sa adaugi :p

Tim3^sh0T
13-01-2015, 09:35 PM
Se poate , descarci cs 1.6 non steam clean 47-48 dupa fl , instalezi amxmodx in pc , dupaia instalezi amxmodx in cs (stergi addonsul existent) , ai grija ca trebuie ca adaugi niste linii in metamod/plugins.ini niste linii : win32 addons\podbot\podbot_mm.dll , cel mai bine descarci lant final , instalezi podbot , dupaia faci ce ti`am spus mai in urma , trebuie sa mai adaugi ceva linii si prin liblist.gam din cstrike , aveam eu un cs 1.6 cu boti + zp instalat , jucati zombie cu botii , numai biohazardul nu o sa iti mearga cu botii , deathrunul nici atat si nici jb , modurile care iti merg cu botii ka , soccer , zp , gg , respawn , clasic , funmod(eu instalasem odata respawn + bazzoka + lasermine + clasic = macel cu botii) :)) aveam eu un cs de genu dar am uitat parola la arhiva... o sa incerc maine sa iti fac un cs 1.6 cu boti +gungame :) modificarile asa spuse nu dureaza mult , maxim 20 minute instalare cs , instalare amxmodx , instalare gungame , doar ca eu am uitat o parte din linii si unde trebuie sa le adaug ... am uitat sa iti spun ca merge sa joci cu botii si zombie escape , se tineau dupa mn ai drq boti :)) ramasesem ultimul , numai ca nu trebuie sa le distrugi podurile/scarile , daca ii dai pe modul expert se suie si pe scari , vin prin tuneluri dupa tn si tot nu scapi de ei ...

RaZz0R
14-01-2015, 09:56 AM
Doctore , trebuie sa vorbim pe mess in detaliat:))))

F0rS3ti
14-01-2015, 10:23 AM
I-al pe mess ca l-ai "pierdut" de la al 2 lea rand :)))

RaZz0R
14-01-2015, 10:35 AM
I-al pe mess ca l-ai "pierdut" de la al 2 lea rand :)))

M-a pierdut la "trebuie sa mai bagi niste linii" :)),
Nu mai da si tu din casa >:P :))

Tim3^sh0T
14-01-2015, 07:55 PM
:)) o sa intru maine sa iti explic ce trebuie sa faci , azi vreau sa ma relaxez putin , aseara am venit de la examene ..