PDA

View Full Version : Reclamatie TraNda



SKYLL
18-01-2015, 12:52 AM
Pune lasere in RESPAWN si se baga spectator (Harta Zombie_2010 )
DOVADA <b>You have to register to ba able to see this link</b>

MARTORI GRASUXXL si KYCI

~TraNda~
18-01-2015, 03:33 AM
Buun, deci, poza vad ca e facut sus, la cusca aia, sau cum s-o numi. Daca aveam lasere in spawn, nici nu aveai bani sa dai atatea "/zspawn" -uri. Din poza ta nu se vede ca intrasem spectator si din cate imi aduc bine aminte, eu eram sus pe cutiile din baza, incercam sa-i explic lui radu cum sa puna laserele. Spectator n-aveam cum sa intru fiindca dupa ce i-am explicat, am iesit de pe server. Nici nu stiu cand mi-a pus intrebarea aia sau cand a intrat kyci.
EDIT : De cate ori arata ca ai murit consecutiv, si e destul de ciudat, ar fii trebuit sa ai 84 000 $ ca sa dai atatea "/zspawn" -uri.
EDIT 2 : Cand te bagi spectator, singur, adica esti mort si selectezi 6, laserele ti se i-au singure, doar daca te baga un admin iti raman laserele.

grasuxxl
18-01-2015, 03:40 AM
eu tocmai ce intrasem pe sv si are voie sa pune lasere acolo dupa cum se vede in imagine se formase bug da si cand va bagati spec si nu e admin pe sv luativa laserele ca mor alti in ele

RaZz0R
18-01-2015, 04:53 PM
Mno, deci, trebuia, skyl, sa aduci o poza cu laserele in spawn si cu tranda spec, sau cand cineva moare in laserele lui cand el e spec, adica imaginea de sus dreapta, toata luema stie ca daca esti spec si cineva moare in lm tau apari cu alb. Reclamatia ta este nefondata, si eu pot veni acum sa fac 10 reclamatii fara sa am dovezi clare si solide. Si daca ar fi spec, dupa cum a spus si tranda, laserele i le iau automat, doar daca este pus de admin raman.