PDA

View Full Version : Gaming night 31.01.2015 - Inscrieri



FragNSTein
30-01-2015, 09:50 AM
Salutare,

Ca parte din programul de reabilitare sociala a membrilor comunitatii Wargods, dorim ca maine seara, 31.01.2015, sa organizam intr-un iCafe din Bucuresti o seara de gaming intre membrii comunitatii.
Astazi voi incerca sa ajung la un iCafe situati in zona Universitate pentru a discuta daca putem face o rezervare pentru noaptea de sambata. Ca varianta de rezerva va discuta si firma1 pentru o locatie alternativa. In principiu voi incerca sa discut sa ne lase sa venim cu mancare, bautura, femei (pentru cei peste 18+), etc.:))
Rog pe cei care sunt interesati sa ni se alature (si sunt siguri ca pot veni) sa mentioneze aici in thread, pentru a imi putea face o idee despre cate calculatoare ar trebui sa rezerv.
In principal se va juca CS, dar puteti incerca si alte jocuri.

Conform intalnirii de la bere, de acum doua saptamani, si-au exprimat intentia de participare:
XeLa
Firma1
dezbracatu
emperor
FragNSTein
Phrozen
Amazoana
Laura (nu stiu nick-ul din CS)
Negrutzu
Gick
cotoi

Mentionez ca cei de mai sus si-au exprimat doar intentia, insa nu sunt si confirmati.
Astept comentariile voastre pana la ora 18.
Multumesc.

Rapid1923
06-02-2015, 10:06 PM
Poze ceva? A nuuu, l-ati facut pe piftel sa renunte la o noapte umeda cu o femeie reala in detrimentul unei utopii:))

Tim3^sh0T
06-02-2015, 10:56 PM
Salutare,

Ca parte din programul de reabilitare sociala a membrilor comunitatii Wargods, dorim ca maine seara, 31.01.2015, sa organizam intr-un iCafe din Bucuresti o seara de gaming intre membrii comunitatii.
Astazi voi incerca sa ajung la un iCafe situati in zona Universitate pentru a discuta daca putem face o rezervare pentru noaptea de sambata. Ca varianta de rezerva va discuta si firma1 pentru o locatie alternativa. In principiu voi incerca sa discut sa ne lase sa venim cu mancare, bautura, femei (pentru cei peste 18+), etc.:))
Rog pe cei care sunt interesati sa ni se alature (si sunt siguri ca pot veni) sa mentioneze aici in thread, pentru a imi putea face o idee despre cate calculatoare ar trebui sa rezerv.
In principal se va juca CS, dar puteti incerca si alte jocuri.

Conform intalnirii de la bere, de acum doua saptamani, si-au exprimat intentia de participare:
XeLa
Firma1
dezbracatu
emperor
FragNSTein
Phrozen
Amazoana
Laura (nu stiu nick-ul din CS)
Negrutzu
Gick
cotoi

Mentionez ca cei de mai sus si-au exprimat doar intentia, insa nu sunt si confirmati.
Astept comentariile voastre pana la ora 18.
Multumesc.

Ar fi frumos sa se stranga membrii comunitatii , cam slabe sanse , sunte`m impartiti ca drq , in cele 4 puncte cardinale :)) eu am cativa pe langa mine (razzor daca nu ma insel , vlad , mai bine zis cine sta in bucuresti , brasov , arges , valcea)..


Poze ceva? A nuuu, l-ati facut pe piftel sa renunte la o noapte umeda cu o femeie reala in detrimentul unei utopii:))

Welcome Back.

FragNSTein
10-02-2015, 02:49 PM
Nu s-a mai facut nimic pana la urma..multi neseriosi :(