PDA

View Full Version : Ban gigi



RaDu.
26-06-2011, 11:59 AM
IP:78.97.242.230

Demo: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Urmariti tot demoul, desi nu este in momentele lui "bune" baiatu .

IRB | Walles
26-06-2011, 12:02 PM
i-am dat eu ban

gigi
26-06-2011, 12:03 PM
degeaba mi`ai dat ban ;) nici un minut nu mi`ai lasat sa iti dau pozele :| asa se face la voi ? serv respectabil cica :| walles baga id meu : andrewsrapp_andrewsrapp ,sa vezi pozele :|

gigi
26-06-2011, 12:05 PM
ai si tu un id , crek la mishto mi l`ai dat ...

gigi
26-06-2011, 12:05 PM
hai baietii sa vad cu ce dovezi imi dati voi mie ban ?

gigi
26-06-2011, 12:11 PM
omu , nu imi da add pe mess , zici ca nu a primit nimic :| mare e ciuda pe ala mai bun ca tn

IRB | Walles
26-06-2011, 12:48 PM
gigel gigel...poze ti-am facut doar ca sa am o dovada ca aveai wall...si pozele se dau imediat,altfel pot fi modificate,erau 4 admini pe server si se vedea cum ai si wal...ca trageai dupa sageti prin perete si aveai si silent aim,ma mir cum de mai ai tupeul s amai intri pe forum si sa comentezi

gigi
26-06-2011, 01:02 PM
daca vroiai pozele cu adevarat , nu imi dadeai accept dupa 2 ore ;) si dak esti baiat destept putin , dai clock dr , proprietati si te uiti cand au fost facute/modificate ultima oara ;) asa ca am tupeu sa intru pe forum , sa iti arat ca nu am nimic ;) si demo ala nu arata nimic bai radule !

IRB | Walles
26-06-2011, 01:09 PM
am stat si m-am uitat pe el vreo 3-4 runde si tragea dupa sageti prin pereti...pozele le-am facut exact cand incepuse runda din greseala si nu era nimik de vazut in ele,ceilalti admini spuneau ca are si silent aim,eu asta nu am observat,doar wall-ul,baiatul s-a vazut cu demo si poze aiurea facute asupra lui si are curajul sa ne ia drept idioti profitand de asta zicand ca nu are nimik!!

gigi
26-06-2011, 01:13 PM
bai nene , astea is vorbe goale , dak demmo si pozele sunt facute aiurea , ti`ai facut colegii idioti si incompetenti , implicit pe tn ;) asta nu e problema mea , ca tu faci poze aiurea , si ca demo e facut aiurea ... intelegi tu amice ? ;) degeaba imi zici mie , ca trageam sageti cu arcul in pereti ... si alte povesti ... eu trag cu arma si trag bine ;) asa ca fa bine si scoate banul , ca e dat aiurea :|
Asa se da ban pe sv asta ? fara dovezi clare ? Cand dai la om dovada , tu trebuie sa ii inchizi gura , sa nu mai aiba nimic de zis , nu un demo care nu probeaza nimic , si niste poze care la fel , nu probeaza nimic , right ? ;)

godless
26-06-2011, 01:17 PM
amice gigi m-am uitat 3243 de runde pe tine silent aim e 1000% si undeori de but ce erai foloseais i wall se vedemc u urmaresti jucatorii prin perete plus ca din cauza faptuluic a esti but mureai tot la fel de repede!