PDA

View Full Version : [UNBAN] RNN | Xionic



RNN | Xionic
15-02-2015, 02:39 PM
NUME: RNN | Xionic
IP: E dinamic...
VARSTA: 16
ID DE STEAM: warlord_prince
DATA: Nu mai stiu
ORA: Nu stiu
HARTA: Nu stiu
ADMIN: Nu mai stiu
MOTIV: Am vorbit cu Tiger si a spus ca nu am predat pozele.
MARTORI: -
DOVEZI: -
MENTIUNI: WAC activ de fiecare data ca sa nu mai avem nici un fel de discutie.

EDIT: Alex, vorbim de o perioada de circa 6-12 luni. Deci fii sigur ca nu mai am pozele.

EDIT 2: Odata ce iau ban, eu nu mai fac cerere de unban, pot sa intru cu orice nume vreau, dar fac cerere unban ca sa joc cu numele meu favorit, ca puteam sa iau un nume orice nume care-mi vine in cap. Si nu am mai intrat pe server de cand am luat ban, decat acum 2-3 saptamani cand am aflat de la grasuxxl ca banul este in continuare activ, primind ban iarasi.

Alex`
15-02-2015, 02:43 PM
Pai daca nu ai dat atunci pozele de ce nu le pui acum aici , sa vii cu dovezi ?

--------------- Added after 4 minutes ---------------

Si ti se pare normal ca sa revii cu o cerere de unban de acum 6-12 luni ?

--------------- Added after 7 minutes ---------------

Ok pe acest considerent eu sunt <b>You have to register to ba able to see this link</b> Unban , Bafta !

kyci
15-02-2015, 03:22 PM
De ce nu ai facut cererea atunci ?

grasuxxl
15-02-2015, 03:56 PM
trebuia sa faci cerere de unban at si daca crezi ca e asa ca tine te inseli ca schimbi numele si joci cand vrei u si cum zici si in cerere nu ai dat pozele poti sa le pui si pe forum si da mie mi sa zis ca ai ban la activ

~TraNda~
15-02-2015, 05:57 PM
Toti cunoastem situatia ta! CONTRA!

EDIT : L.O.S | TeneBroHD , iti spune ceva? Hai acum sa nu negi ca mi-ai zis si pe server fara vrun stres ca esti tu ;) stie si grasu.

RNN | Xionic
15-02-2015, 06:25 PM
Care e situatia mea?

EDIT: :)) copilule RNN | Xionic = L.O.S. | TenebroHD. Care e treaba? Nu-ti place numele sau ce? Si apropo, invata sa te exprimi, in loc sa spui "Toti cunoastem situatia ta!" spune "Toti cunoastem numele tau!" sau "Toti stim cu ce nume ai jucat!".

Conform DEX, situatie= totalitatea împrejurărilor care determină la un moment dat condițiile existenței unei ființe, a unei colectivități, a unei activități; stare de fapt care decurge de aici pentru cineva sau ceva.

Si apropo, nu se scrie "vrun", ci "vreun".

P.S.: Niste ore la limba si literatura romana -care e atat de grea dupa cum se vede- nu ti-ar strica TranDo ;)

RaZz0R
15-02-2015, 06:39 PM
Nu inteleg, faci cerere de unban ca sa ce? sa ne amintim de tine?!
NU merge asa, daca vrei unban pui frumos pozele aici si luam o decizie. Nu pui pozele nu iei unban, simplu ca buna ziua.
Nu e problema noastra ca ai luat ban acu 1an sau acu 5 min. Cine ne garanteaza noua ca ai fost curat? nimeni!.
Concluzia=> nu pui pozele banul ramne. Si cu asta am incheiat.


Daca mai e nevoie, :contra: unban.

AnGeL | Pro (W_^)
16-02-2015, 07:56 PM
Eu nu cred ca Xionic a intrat vreodata cu cod pe wargods.. Si in plus a fost baiat bun si a recunoscut ca are IP Dinamic si ca poate intra oricand cu alt nume , dar el isi prefera nick-ul original , asta este de apreciat.. Oricum , ultimul cuvant aici il va avea Tiger de spus daca el i-a dat banul.. Si nu conteaza dupa cat timp a facut cererea daca el vrea acum sa joace...

WarGods | KGB
16-02-2015, 07:59 PM
:contra: unban,vreau dovezi ori platesti taxa unban! Nu ma intereseaza cand ,cine si de ce ai luat ban!

~TraNda~
16-02-2015, 08:47 PM
Angel, nu o spun din rautate sau ca am ceva cu el, dar baiat bun nu a fost :) . Toti stiu cate probleme a cauzat pe server, de cate ori a incalcat regulamentul

RaZz0R
16-02-2015, 08:58 PM
Angel, nu o spun din rautate sau ca am ceva cu el, dar baiat bun nu a fost :) . Toti stiu cate probleme a cauzat pe server, de cate ori a incalcat regulamentul
Toti stim asta.


:contra: unban,vreau dovezi ori platesti taxa unban! Nu ma intereseaza cand ,cine si de ce ai luat ban!

:agree: , Fara donvezi sau taxa de unban platita nu intra.

RNN | Xionic
16-02-2015, 09:06 PM
Vai domnul Tranda, dar dumneavoastra sunteti un exemplu pentru toti jucatorii de CS? Inainte sa judeci pe cineva, uita-te la tine. Tu ai fost un exemplu? Ma bufneste rasul.

In primele saptamani cand jucai pe server injurai ca taranul -dar taran de taran-, in special pe mine, dupa care ai avut si tupeul sa faci cerere de slot, ai vazut ca toti ti-au dat contra, ai incercat din rasputeri sa-ti schimbi comportamentul si acum te consideri player-ul perfect.

Tu crezi ca ma impresionezi daca spui ca nu am fost baiat bun? Inainte ca sa iau ban pe numele asta, te-am prins cand stateai spectator pe server 2-3 mape, si dupa te-ai trezit si tu si spui "Mai are omul si alte treburi".

EDIT:


Fara donvezi sau taxa de unban platita nu intra.

Pot folosi CS-ul nVidia si sa imi aplicati cate comenzi vreti si cate nu vreti, mai ales ca am IP dinamic. De asemeni, exista programe care iti schimba IP-ul, iar IP-ul este din alta tara (Germania, Franta, Japonia, America etc.).

Si daca incercati comanda de a strica DNS-ul, nu-i nimic, ca te duci in cmd si il resetezi in 2 secunde. Deci crede-ma ca pot intra cand am chef eu pe server, dar pentru ca sunt un om care isi respecta cuvantul, pana nu se va lua decizia finala, nu intru.

Daca nu vreti sa imi dati unban, asta e, nu ma omor sau nu simt ceva, ca oricum imi pot schimba identitatea cand vreau si sa par cine vreau, dar nu sunt genul de om de a umbla cu multe masti, ca personajele lui Caragiale.

EDIT 2: Si daca incercati orice alta comanda, am W8 si imi pot reseta sistemul sa fie ca la inceput. Teoretic sunt imun la comenzile voastre, dar practic nu.


Toti stim asta.

Nu cred l-ai vazut in primele luni cand juca pe server cu ce comportament se prezenta pe server.

~TraNda~
16-02-2015, 09:31 PM
Imi stii tu problemele mele?! Nici nu ma cunosti! Vi si imi spui ca am stat 2-3 mape? Care e problema?! Orele oricum le am pt admin, e vro problema?
Nu am zis ca sunt un player model, sau ca am fost. Nu mi-am schimbat deloc comportamentul, e acelasi. Habar nu ai cand am jucat eu prima data pe srv asta si cu ce nume. Zici ca asta e numele tau original, dar vechiul nume? Acum te-ai gasit sa zici ca ai bunul simt sa nu intrii pe srv ca ai IP dinamic, dar inainte de ce nu ai avut bunul simt sau la tine apare peste noapte, poate esti o specie mai rara.

AnGeL | Pro (W_^)
16-02-2015, 10:41 PM
Gata ma nu va mai certati. Tranda, Xionic a jucat cu numele de Prince si joaca de mult timp pe wargods dar cu pauze.. cred ca s-a apucat odata cu mine pe zombie din 2010-2011... Macar e de apreciat ca e sincer si ca vrea sa joace cu nick-ul original.. Eu zic ca merita o sansa ! PRO Unban !

~TraNda~
16-02-2015, 10:44 PM
Asteptam sa vedem decizia "celor de sus" :))

RNN | Xionic
16-02-2015, 11:16 PM
Imi stii tu problemele mele?! Nici nu ma cunosti! Vi si imi spui ca am stat 2-3 mape? Care e problema?! Orele oricum le am pt admin, e vro problema?
Nu am zis ca sunt un player model, sau ca am fost. Nu mi-am schimbat deloc comportamentul, e acelasi. Habar nu ai cand am jucat eu prima data pe srv asta si cu ce nume. Zici ca asta e numele tau original, dar vechiul nume? Acum te-ai gasit sa zici ca ai bunul simt sa nu intrii pe srv ca ai IP dinamic, dar inainte de ce nu ai avut bunul simt sau la tine apare peste noapte, poate esti o specie mai rara.

Boss, in primul rand, vreau sa-ti transmit din toata inima ca Romana lui Tranda :fire: Romana lui Xionic. In al doilea rand, "Habar nu ai cand am jucat eu prima data pe srv asta si cu ce nume". Deduc ca vrei sa impartasesti faptul ca esti player vechi si ca ai un trecut pe server. Nu ma intereseaza de trecutul tau sau cu ce nume ai jucat.

Si daca e necesar sa-ti zic, eu -Caroli Florin Jack Killer Demon-, Nitrogen, Giulia, petryca, luys, mai tarziu si Angel (desigur si altii, dar poate si-au schimbat numele si nu ii mai recunosc) suntem cei mai vechi din comunitate.

Si tu spui de mine ca bunul simt vine peste noapte ma? Dar tu ca ai facut 4 cereri de slot si ca ai intrat cu N nick-uri pe server:
A fost problema cu forumul, ai facut boroboatze pe alte nick-uri(nici sa nu incerci sa negi ca am print), acum vreau sa te vad ca te schimbi si chiar meriti slot. Daca nu incetezi cu copilariile(sa enervezi lumea pe alte nick-uri si sa ne iei la misto, etc) nu ai sa iei niciodata slot aici.

Cerere respinsa. by Abyss.

Te apreciez ca ai specificat ca nu ti-ai schimbat comportamentul.

WarGods | KGB
17-02-2015, 11:21 AM
Abtine-te de la reply-uri,nu ai voie!
Asteapta decizia finala!

RNN | Xionic
09-03-2015, 02:38 PM
Au trecut 22 de zile de cand am facut cererea de unban si nu s-a putat lua vreo decizie. KGB ai zis sa ma abtin de a mai da reply pana la final, dar topic-ul acesta se va incheia cu un ban permanent pe forum, iar incheierea se va face aici.

Cu timpul am descoperit ca nu neaparat server-ul conteaza, ci atmosfera din acesta. Si ma gandeam, de ce nu mai e aceeasi atmosfera pe comunitatea asta? ****, cea mai frumoasa atmosfera a fost 2009-2012 (cel mult).

Si cine strica atmosfera? Adminii! Adica degeaba ai angajati, daca acestia nu sunt in stare sa se comporte frumos si bine cu clientii. Pana la urma, da-i in ****** lor si in **** mea de admini, ca nici unul nu e bun si destept. Am jucat cu N nume de cand am facut cererea + pe alte servere ale comunitatii, si chiar sub nasul lor am fost. Unii mi-au cerut WCD, WAC, numele cu care am jucat mai inainte etc.

Pana la urma da-o in **** mea de comunitate ca nu mai e ce a fost. Adica acum sunt admini ratati ca Tranda care in trecut injura cel mai mult, a facut multe cereri pana a ajuns unde este si a jucat cu multe nick-uri, iar acum este admin. Hahahahaha! Chiar misto. Dupa ce ca e prost de bubuie si sta mereu spectator doar ca sa faca ore, il injur mai mereu si nu vede pentru ca nu e la PC/in joc, mai am si jucat sub nasul lui si nu si-a dat seama :)) Un adevarat copil care se crede mare si superior altora pentru ca are o putere -nu ca ar fi vreo responsabilitate pentru el.

Ok, cer sa se baneze acest cont permanent in cazul in care injuraturile de mai sus nu sunt suficiente, dar stiu ca sunt (daca nu se baneaza, o sa injur si o sa fac cel putin 10 topic-uri, dar stiu ca nu va fi nevoie). Cer sa se baneze si contul Ion Aleriu. Cer, de asemenea, sa se baneze nick-urile Dracula, ScUteC, L.O.S. | TenebroHD, RNN | Xionic, DeaDShoT, Prince etc.; toate cele cu care am jucat.

Good bye WarLords!