PDA

View Full Version : Bună !



royal17r
22-02-2015, 11:18 PM
Bună tuturor :D !

Īn primul rānd vreau să vă spun că eu sunt fratele geamăn al Ştefaniei (Suzuya Juuzou )
.
Īn al II -lea rānd , eu voi avea funcţiile pe care Suzy le-a avut īnainte ( Manager , Co - own ) .

Nu trebuie să vă faceţi grijă īn privinţa experienţei , sau a regulamentului :D .

Acum , chiar dacă nu vă interesază vreau să spun motivele pentru care Suzy s-a retras :

Familia noasta s-a despărţit , adică parinţii noştri au divorţat . Asta īnseamnă că eu am rămas cu tata iar Suzy a plecat cu mama īn alt oraş . Nefiind de ajuns , ieri a murit şi bunicul nostru , pentru mine a fost foarte greu dar pentru Suzy a fost dezastru . Deci , din cauza că s-a mutat , a schimbat şi şcoala , o mulţime de acte pe capul ei . Deci duce o perioadă foarte grea , şi este imposibil să mai fie activă īn jocuri şi pe forum .Am decis eu cu ea că mă pot ocupa eu de treaba ei . Fiind un nimic faţă de prin ce trece ea .

Deci , fără alte introduceri ,sunt Adi , voi juca cu numele Hybrid .
La īntrebarea '' ce zice vulpea am acelaşi răspuns ca şi ea , doar că numele meu este la masculin ( CAŞ 31 07 1997 ).

Mă găsiţi la id de messenger : Hybrider77
Numai bine !

Alex`
23-02-2015, 12:40 AM
Bafta ! Speram sa te simti bine in comunitatea noastra !

RaZz0R
23-02-2015, 07:52 AM
Bine ai venit in comunitate:D

(sky)~D4rK
23-02-2015, 04:21 PM
Bine ai venit!

AraGoN#
23-02-2015, 04:34 PM
Bine ai venit ! :*

HeLL#Boy-Razvan
23-02-2015, 08:31 PM
Ceva e putred la mijloc :))
Bine ai venit >:D< , te astept si pe dr , Suzy spunea ca se relaxeaza acolo :)) !

Daniel.
24-02-2015, 07:04 PM
Bine ai venit ! Sedere placuta. :)