PDA

View Full Version : Unban Dan



Dan1999
26-02-2015, 07:21 PM
NUME: Dan
IP: IP-ul pe care ai luat ban: 91.239.128.133
VARSTA:15
ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam: Steam_0:0:322326763
DATA: 26 februarie
ORA: 18:48
HARTA: nu-i stiu numele...
ADMIN: tranda
MOTIV:" nu ma pacalesti ca te-a scos"
MARTORI:doar pe silveste imi aduc aminte ca era pe sv.. da sigur mai erau admin dar nu-mi aduc aminte..(grasul care probabil era afk..)da in orice caz erau mai multi
DOVEZI:1: <b>You have to register to ba able to see this link</b> 2: <b>You have to register to ba able to see this link</b> 3: ttp://<b>You have to register to ba able to see this link</b> 4: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI:Deci ma bagat la spec si mi-a dat un link sa descarc wac-ul dar el nu a inteles cu toate ca i-am repetat de 3-4ori ma omule uitate scrie /wac dan si o sa vezi ca-l am activat el tot o tinea pe al lui ca nu-s ce.. ca nu conteaza descarca wac-ul Dar il aveam in pc pentru ca si grasuxxx ma suspectat de cod si mi la dat sa-l descarc si am dat sa scaneze si nu a mers mi-a dat eroare cred, ca din cauza ca eu aveam wac-ul activat . si am incercat sa ies din wac sa vad daca merge si am observat ca mi-a iesit din cs nu aveam idee ca o sa iasa din cs. eu am intrat pe sv in 2secunde imd.. si i-am explicat uitate sus in consola ca aveam wac-ul activat!Eu nu il inteleg uitativa si in poze ai tot explicam si da uitativa ce motiv a dat la ban!Si grasul xx poate sa confirme ma scanat cu wac-ul de 3-4 pentru ca ma suspectat de cod. si atunci nu aveam wac-ul activat si ma rugat sa-l am mereu si asa am facut.ROG OWNER-UL SA, SE UITE IN LOG-URI CA SE VEDE CA AM SCRIS EU /WAC DAN SI ERA ACTIVAT ORA APROXIMATIV CAND AM DAT PE CHAT 18:45!

~TraNda~
26-02-2015, 07:24 PM
am lamurit problema asta, ban scos. De acum incolo incearca sa nu mai sari cu gura, stii la ce ma refer. Bafta

Dan1999
26-02-2015, 07:27 PM
Chiar nu am idee la ce te referi ! Vreau sa vada toti admini cum eu aveam wac-ul activat da tu tot mi-ai cerut scan!si mi-ai dat ban normal.

~TraNda~
26-02-2015, 07:29 PM
banul l-ai primit fiindca ai zis ca te-a scos din cs si intradevar, pe srv nu mai erai. cum am zis, problema lamurita

P.S : razz, vezi ca a revenit overflow..

grasuxxl
26-02-2015, 07:30 PM
dan ai banu scos si se mai int pe sv sa nu iti arate ca ai wac on sa mai intamplat asta

RaZz0R
26-02-2015, 07:59 PM
Am lamurit problema cu wac-ul lui Dan. Acum se stie care era treaba.

:locked: