PDA

View Full Version : Cere admin yos



yos
28-02-2015, 04:07 PM
GRADUL: orice grad nu conteaza, doar sa am puterea sa dau un ban la un codati si sa schimb o harta "helper" cred ca ii zice..
NICK: yos
VARSTA: 26
ID DE STEAM:-
STEAM ID: -
ID MESSENGER: gabytzuw2006 @yahoo.com
EXPERIENTA: in jur de 2 ani
TIMP JUCAT:17 ore cu wac-ul in rest mult mai multe ore dar nu stiu cum sa printez ce vreti voi....pentru ca in situl vostru nu ma gaseste pe mine nu stiu de ce.... am tst in cs /orejucate si mi-au aratat 17 ore
PERIOADA: dupa masa si seara in fiecare zi
MOTIV: nu doresc admin neaparat ..... dar imi doresc ca, codatii sa fie sanctionati si cand sunt 2 persoane pe harta mare... ceea ce se intampla des si nu este admin... as fi vrut sa o schimb eu...
acesta este motivul meu... sa schimb harta mare (bineinteles cu vot daca schimbam sau nu si etc..) si sa le dau ban codatilor nu stau sa mint ca alti sa ajut serv.... sau fac nu stiu ce... sau nu stiu ce.... vreau doar pentru mine... si cred ca asta este si in interesul vostru...
CUNOSTIINTE: stiu mai de toate.....dar nimic din ce ati zis voi acolo
PROMOVARE:pai deja am adus prietenii mei verii mei ..... adi ,head-shot,mafiotu... sau ceva de genul... imi doresc sa fie mai multi... dar cu lagul asta... nu stiu daca reusesc trebuie sa faceti ceva cu el... si mai mult de atat sunt zile in care serv este cazut de tot
CULOAREA URSULUUI: :)))))) maro

ADRI
28-02-2015, 04:57 PM
RESPINS ,nu ai citit regulamentul ,poti reveni cu o noua cerere dupa 10 zile.