PDA

View Full Version : Demo.



G|Nico.
10-03-2015, 04:20 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Demo puiu...fara alte prezentari. Sper sa mearga link de data asta .

Ast pareri :-s .

ADRI
10-03-2015, 05:02 PM
M-am uitat eu si e curat Puiu

Alex`
10-03-2015, 05:05 PM
E curat in wcd ... insa am vazut ca a facut cerere slot oricum a gresit culoarea ursului dar pe langa toate acestea vedetismele lui sunt extrem de exagerate comentarii care nu isi au rostul gen : "Servere sunt destule " , se ia in gura cu toata lumea ...

G|Nico.
10-03-2015, 05:20 PM
Nu stiu, mi se pare ca trage cu ochiu prin pereti...
Stiu ca iese curat in wcd...dar joaca prea suspect..

F0rS3ti
10-03-2015, 05:28 PM
Parerea mea umila este ca joaca "la sunet". Daca ii faci un demo lui Chrome, la fel o sa ti se para....si el tot "la sunet" joaca :P

OblivioN
10-03-2015, 06:20 PM
N-am mai intrat zilele astea pe sv aproape deloc dar vad ca aceleasi tampenii se discuta, Puiu si Heat-on, le-ati facut 1000wcd-uri si au iesit curati, acum o luati ca se dau in "vedetisme", pai cum sa nu-si schimbe omul comportamentul cand vede ca incercati din toate puterile sa scapati de el, am intrat acum cateva seri pe sv sa vad ce mai e pe acolo si 2 admini faceau plan de razboi impotriva lui Heat-on, ce sa faca sa-i dea ban lu' ala, ce motiv sa inventeze. Ii stresati la cap cu wcd-urile poate poate se enerveaza si dati ban ptr limbaj, faina strategie dar cam preistorica. Parerea mea e ca ar trebui sa va mai calmati si sa lasati unele lucruri asa cum sunt, m-am bagat in postul asta sa va deschid ochii , dar daca vreti sa o luati personala si in nume de rau nu va opresc :)). Sa fiti iubiti.

G|Nico.
10-03-2015, 09:10 PM
Phro dupa cum se vede, nu fac planuri de razboi cu nimeni si nu am jignit pe nmn cu nimic.
Am mai avut jucatori "buni" care aveau nush ce coduri dar ieseau curati.
Mai nou se trece de wcd..si altfel decat cu demo nu ai cum sa-i prinzi.
So..uite-ma aici. Nu am nimic cu "copchilu", am vrut mai multe pareri.. dar cam asta se intampla cand iti dai prea mult interesul :)

Mno..seara faina. Ms tuturor ca va-ti fc timp si va-ti dat cu parerea !
:tc:

OblivioN
10-03-2015, 09:41 PM
Inteleg, dar faza este ca in ultimul timp uitati ca mai exista si jucatori buni. Vad ca voi preferati din ce in ce mai mult sa jucati cu Wargods si Warrior playeri..Nu aveti incredere in WCD, daca chiar va intereseaza umblati-i in pc, ce ati facut timp de o saptamana cu acesti doi playeri mentionati de mine mai sus sa-mi scuzi expresia dar este nesimtire curata. In loc sa tineti playerii buni care aduc altii la fel de buni si devine serverul mai cunoscut, voi ii fortati sa plece, asa ceva nu se face, daca aveti cea mai mica intentie sa progresati in jocul asta , playerii astia sunt cea mai usoara cale.

G|Nico.
10-03-2015, 11:57 PM
Phrozen gresesti persoana ,acuzi pe cine nu trebuie :)
In fine ! da-ti tc ca nu-si mai are rostul.

OblivioN
11-03-2015, 12:22 AM
Nico, esti un admin impecabil dar inceteaza sa mai pui botul la ce spune "grupul vesel", cum a spus cineva mai sus "se ia in gura cu toata lumea" dar eu nu l-am vazut pe baiatul ala sa comenteze la cineva, desigur daca va luati de el mi se pare si normal sa comenteze, s-a dus comunismul dragi colegi . Treziti-va la viata. PUIU E CURAT ! TC.

F0rS3ti
11-03-2015, 09:37 AM
:omg:
Ma oameni buni nu va mai certati in "vazul" lumii. De asta exista un chat, un PM su subforum VIP, daca aveti ceva de impartit. S-a cerut parea la un demo, nu a dat in cap nimanui, e dreptul ei ca admin, mai ales ca nu i-a dat ban/kick sau altceva. De la o vorba aruncata in vant de Alex, va certati voi doi. Nu mai intrati in polemici de genu asta, mai ales ca sunteti amandoi admini cu experienta...va credeam mai maturi

XeLa
11-03-2015, 09:24 PM
Acest Puiu stiu ca indeplineste toate conditiile pentru a fi lasat sa joace.Din cate am vazut are steam, face wcd de cate ori e cazul si foloseste de fiecare data wac.In concluzie, cred ca e curat dar nu bag mama in foc pentru nimeni, asta e parerea mea.
Nu se cearta nimeni domnu inginer, sunt doar contre intre adminii astia ,fiecare cu parerea mea, mentalitati diferite, stii cum e , din prea multa dragoste :)) E bine sa avem discutii de genu asta pe forum , inseamna ca forumul e populat :))