PDA

View Full Version : Cerere hedear!



Power.
08-04-2015, 12:04 PM
NICK: Power.
MARIME: header(960×321), imaginea poate fi mult mai mica, dar atat este rezolutia stabilita pentru header.
IMAGINE/RENDER: -
TEXT + CULOARE: Lumea Filmelor (culoarea sa fie ca in logo-ul de la CinemaPRO - alb)
BACKGROUND: transparent

As dori ca header-ul sa arate ca logo-ul de la CinemaPRO,dar in locul stelelor sa fie cele doua masti teatrale, iar bara rosie, de jos, sa fie stearsa.
Daca cei care vor sa ma ajute au alte idei, le pot pune in practica Din detaliile pe care le-am dat, am crezut ca, poate, le fac munca mai usoara. Header-ul imi trebuie pentru atestatul la informatica, am incercat si eu sa fac ceva, dar nu stiu mare lucru.

Multumesc celor care vor acorda atentie acestei cereri!

Alex`
08-04-2015, 02:18 PM
Poti sa pui aici te rog imaginea care doresti sa fie modificata , am inteles ce vrei sa modifici dar vreau sa vad si imaginea respectiva sa nu fac altceva...

ADRI
08-04-2015, 02:56 PM
pare ca la asta se refera , <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Alex`
08-04-2015, 03:16 PM
Deci din cate am inteles sterg bara de jos sterg stelele si in loc de cinemapro sa pun teXtul lui si cele 2 masti sus ... Pai atunci ma pun sa o fac de la 0

Power.
08-04-2015, 05:13 PM
Multumesc ADRI, pentru interventie! :)

Multumesc Alex, pentru atentia acordata! :)

Alex`
08-04-2015, 06:33 PM
Uite aici o varianta si incerc sa mai fac si altceva :) Sper sa fie ok chiar daca nu prea seamana cu ce ai vrut tu :))

<b>You have to register to ba able to see this link</b>


<b>You have to register to ba able to see this link</b>

ADRI
08-04-2015, 08:26 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

AlieN
08-04-2015, 09:59 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Varianta mea(desi pare cam retro..orr ma insel:|)!:D
Am incercat si ce vrei tu, dar momentam nu arata asa cum ar trebuie, trebuie sa mai lucrez!:D

Power.
09-04-2015, 07:01 PM
Va multumesc, la toti trei, pentru munca depusa! :)

AlieN
10-04-2015, 07:02 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

orr..??

<b>You have to register to ba able to see this link</b>