PDA

View Full Version : Reclamatie sky



tragaci
28-08-2011, 02:40 PM
Se pare ca astazi, orele 13, domnul sky, nu era prea bine dispus si a inceput sa ameninte aiurea.
Am marea rugaminte sa discutati cu dansul sa isi revizuiasca comportamentul.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Sky
28-08-2011, 04:56 PM
Reclamatie pentru ce? :))) Inainte de "poc" ala ai mai avut si un "jos" si etc. De cate ori te omoram comentai ceva cat sa ma provoci :) N-ai luat ban sau nimic...inca, deci reclamatia e inutila.Bine.PA!

Sky
28-08-2011, 05:01 PM
....am mai spus si ma repet, nu cautati anturaje cu mine, ati vazut prea bine ca eu nu ma bag in seama aiurea cu lumea pe care nu o cunosc, repet vorba lui Pishta "sunt sociopat, vreau sa fiu lasat in pace".Totul a inceput de pe av_place cand ai dat de 15 mii de ori ca vrei duel in cutit cu mine si eu tot refuzam, apoi ai luat slay de la negrutzu si kick de la mine.Treaba cu cutitul nu se face, se ia slay sau kick pentru asta, de acolo ai inceput sa o arzi dubios cu mine la fiecare kill.Repet, reclamatia e inutila pentru ca nu ai fost sanctionat decat atunci pentru ca asa trebuia.Sunt consternat cand vad ca dupa generatia noastra, a celor mai "purii" vin generatii intregi de "jet-uri" ..."sifoane" ...mai in limbaj neacademic asa...D-aia mi-e scarba de tara in care traiesc, sunt putini cei care isi pot rezolva problemele cu demnitate fara a apela la vaicareala inutila si la "turnatorie" la sefi.Vai de mama noastra :)))

Sky
28-08-2011, 05:41 PM
Sugus :)))

tragaci
28-08-2011, 06:29 PM
Omule, reclamatia asta e facuta doar ca sa iti mai revizuiesti comportamentul.
Eu, nu caut nici un fel de prietenie cu niciunul de pe principal. v-am vazut ce va poate pielea, motiv pentru care am si evitat sa va joc pe serverele voastre. Dar momentan, celelalte sunt oprite, asa ca nu am alte optiuni.

....am mai spus si ma repet, nu cautati anturaje cu mine, ati vazut prea bine ca eu nu ma bag in seama aiurea cu lumea pe care nu o cunosc, repet vorba lui Pishta "sunt sociopat, vreau sa fiu lasat in pace".)
Avand in vedere cele afirmate de tine mai sus, nu ai niciun drept sa obligi pe cineva sau sa ii interzici unui jucator sa se bucure pentru kilurile pe care le face atata timp cat nu iti aduce injurii (tie ca admin) si nu deranjeaza pe nimeni, ORICAT de puerile ar fi aceste remarci. Nu ai niciun drept. Esti socopat, ramai in banca ta. Nu incerca sa ne fac si pe noi ceilalti din acelasi aluat ca pe tine.

Totul a inceput de pe av_place cand ai dat de 15 mii de ori ca vrei duel in cutit cu mine si eu tot refuzam, apoi ai luat slay de la negrutzu si kick de la mine.Treaba cu cutitul nu se face, se ia slay sau kick pentru asta, de acolo ai inceput sa o arzi dubios cu mine la fiecare kill
De pe acel server a inceput, asa este. Dar ai idee de ce tot vroiam duel cu cutit?8-|
Iti spun eu: eram doar noi doi si ceilalti erau *****, asa ca noi puteam tot timpu sa ne vanam pe server si ei sa se uite la noi. Drept urmare eu am vrut sa scurtez timpu ca sa poata juca si ei. Mai aveam foarte putin la viata si probabilitatea ca tu sa ma omori era de 100%.


Bomboane?:>
Asa sunt tratat aici?
Iti multumesc daniel pentru tratamentul pe care mi l-ai aplicat. Am priceput mesajul. 8-|

L.E: daniel_San...stai putin. Eu nu am de ce sa ma bag. Nu sunt eu ala in masura sa vorbesc de principal...sunt altii cu mai multa experienta. Ideea era sa va impacati ca oricum nu rezolvati nimic

Sky
28-08-2011, 06:40 PM
Nu ti-am interzis nimic, ti-am spus ca ca decat la adresa mea sa nu faci asta pentru ca ma deranjeaza, o cautai, cautai cearta, cautai conflictul.Exista martori in sensul asta, nu mai poza in victima aici pentru ca vei avea succes :)) data fiind reputatia mea de "belicos".Dar in cazul asta nu e decat o reclamtie puerila si inutila, nu ai fost sanctionat in niciun fel, tu in definitv mi-ai facut reclamatie pentru sintagma "ultimul avertisment".Sa fii sanatos :)

tragaci
28-08-2011, 06:48 PM
Pana cand continui sa iei lucrurile asa personal?
Cu ce te avantajeaza?

Daca eu vreau sa ma bucur la fiecare kil pe care il fac, asta inseamna ca eu caut cearta cu fiecare player pe care il omor?
Atat de ingusta e judecata ta? Arata-mi ca intradevar nu faci parte din generatia de care aminteai mai sus.
Eu nicodata nu am cautat sa ma cert cu vreun admin din aceasta comunitate. Dar se pare ca tu cam intreci orice masura si tu intelegi lucrurile ca si cum te-as fi atacat personal. TOTAL GRESIT.

Cand am procedat gresit, mi-am recunoscut fapta si am suportat consecintele. Dar cand cineva greseste in fata mea, vreau sa isi recunoasca fapta si sa suporte consecintele. Nu ma intereseaza cat de sociopat sau cu mintea in colturi e acea persoana .Vreau sa recunoasca si sa nu mai greseasca a doua oara.

VaSy
28-08-2011, 07:03 PM
Pana cand continui sa iei lucrurile asa personal?
Cu ce te avantajeaza?

Daca eu vreau sa ma bucur la fiecare kil pe care il fac, asta inseamna ca eu caut cearta cu fiecare player pe care il omor?
Atat de ingusta e judecata ta? Arata-mi ca intradevar nu faci parte din generatia de care aminteai mai sus.
Eu nicodata nu am cautat sa ma cert cu vreun admin din aceasta comunitate. Dar se pare ca tu cam intreci orice masura si tu intelegi lucrurile ca si cum te-as fi atacat personal. TOTAL GRESIT.

Cand am procedat gresit, mi-am recunoscut fapta si am suportat consecintele. Dar cand cineva greseste in fata mea, vreau sa isi recunoasca fapta si sa suporte consecintele. Nu ma intereseaza cat de sociopat sau cu mintea in colturi e acea persoana .Vreau sa recunoasca si sa nu mai greseasca a doua oara.

sunt de acord cu tragaci :P
si eu fac la fel pe cs , ma bucur enorm cand omor unul mai bun ca mine (gen : Tiger )
, dar cum suntem o comunitate nu trebuie sa ne certam si sa ne amentim aiurea pt un joc banal ... asa ma bucur cand il rup pe tiger si ce se intampla ... eu rad de el ... el de mine ... aman2 de aman2 ... nu ne facem reclamatii doar ca sa arat ca @i-o trag@ lui si sa vada cine e mai tare ... sau altii (nu dau nume) sunt mai ingamfati da-i naibi si nu-i baga in seama si ai sa vezi ce fain e

Sfarsit ! ;)

EDIT
Apropo pe mine nu ma amenintat nimeni cand mam laudat ca l-am omorat :( ...

tragaci
28-08-2011, 07:11 PM
Vasy, pe mine m-a deranjat strict atitudinea lui.
Asta e motivul pentru are am facut reclamatie. Asa ma stii tu pe mine? ca fac reclamati cum mi se nazare mie?
Nu imi sta in fire. Dar in schimb imi sta in fire sa corectez ceea ce e gresit.

Sky
28-08-2011, 07:12 PM
Tragaci baiete te intreb simplu: Esti zdravan la cap? Tu realizezi ca toata "reclamatia" asta a ta e bazata pe vorba mea "ultimul avertisment" si pe nimic altceva, nu am gresit cu nimic, nu sunt dator fata de tine cu nimic.Cand am gresit mi-am cerut scuze, aici nu e cazul, aici e o prostie.Daca eram un simplu player si iti ziceam sa nu cauti anturaje cu mine sau/si "ultimul avertisment" imi mai faceai reaclamatie? :))) Asta e vaicareala de pasarici, las-o moarta si poarta-te ca un om cu testosteron ;)

tragaci
28-08-2011, 07:20 PM
Atunci tine-ti limba in gura omule.
Crezi ca eu sunt obligat sa stau sa iti ascult tie amenintarile? Eu vreau sa ma joc si sa ma bucur de jocul meu. Nu sa stau sa iti ascult tie toate afirmatiile de sociopat (conform spuselor tale)
Potoleste-te omule si vezi-ti de treaba ta. Nu mai face afirmatii aiurea si nefondate. Lasa lumea sa joace linistita, pentru ca nu sunt obligati sa iti stie tie de frica.

Sky
28-08-2011, 07:28 PM
"Adevarat" :)))

Georgy
28-08-2011, 07:41 PM
Deci,in primul rand nu ii vad rostul acestei reclamatii..Serios!Tragaci,nici el nu te-a jignit pe tine,asa cum mentionezi tu ca nu i-ai vorbit urat.Pur si simplu a plecat totul de la faza cu cutitul,incare tu l-ai provocat la cutit si el nu a vrut,iar tu ai continuat.Trebuia sa o lasi balta,pentru ca asa se face,nu sa insisti si daca are hp putin nu ajugi la niciun accept..Si eu fac asa de obicei!Si Sky a procedat corect,ca din cate imi amintesc tu i-ai spus ca e praf.Nu trebuie sa iti dai cu parerea despre el ca nici el nu a facut-o,in ceea ce te priveste pe tine!Replica aia de ce nu ai pus-o?Si in al doilea rand de ce te agiti atat?Nu ti-a dat ban,nu te-a jignit in vreun fel,eu una zic sa te potolesti cu chetii de genul!M-i se pare penibil sa faci o reclamatie atat de aiurea.Nici macar motiv nu ai,asta se vede cu ochiul liber!Sfatul meu e sa o lasi balta!;)

tragaci
28-08-2011, 08:02 PM
Georgy, daca nu ii vezi rostul, te invit sa mai citesti o data,
















Si inca o data.....






















Si inca o data


































si inca o data...









Acum poate vei intelege. Daca nu, ia-o de la capat.
Si ia-o de la capat pana vei intelege esenta acestei reclamati. Pana vei intelege ca sky are probleme GRAVE cu atitudinea.
Citeste mai jos un mic exemplu:

Epic :)))) , adevarul e ca nu ma simt superior, SUNT superior, SUNT arogant, SUNT rau sunt cum vrei tu sa fiu sau cum iti vine la gura, ma poti cataloga dragule cum vrei tu ... ;) In privinta ban-ului de pe gungame, baiatul ala pe numele lui Katalin e client la firma de net care ne tine serverele in viata inteligentule si in plus e si super de treaba omu', eu lucrez la firma asta de net si intentionez sa pastrez clientii.Nu mai vorbi aiurea si lasa-ne cu Che Guevarisme din astea, nu o sa faci revolutie pe Warlords atacandu-ma aiurea pe mine si pe Xela.Nu bagi 35HP cu 12 playeri pe server maria ta! Niciodata!
Lasati prostiile si vedeti-va de treaba, nu stiti apele in care va scaldati ;)


Inca un exemplu:

Fara sa stau sa polemizez prea mult: E simplu, ti-am spus asa: "de ce de fiecare data cand esti omorat trebuie sa comentezi ceva in stil arogant?" tu mi-ai raspuns "de sus", te-am injurat, m-ai injurat de mama.Punct.Ban-ul ramane, cand vei invata sa respecti playerii care joaca mai slab atunci vei putea juca.

P.S : Termenii de "*****" si "orfan" nu fac parte din vocabularul meu cotidian folosit la injurii, termenul de "sclav" probabil...dar tu ai compensat zicand de mama, ceea ce e extrem de grav :)


Mai vrei sa iti aduc exemple care sa imi sustina afirmatia cum ca sky ARE PROBLEME GRAVE CU ATITUDINEA?

Sky
28-08-2011, 08:26 PM
Aha, deci faci parte din categoria celor mentionati de mine, te abati de la subiect oricum.Ideea e ca in cazul tau nu s-a intamplat nimic, ba din contra Georgy si-a adus aminte ca m-ai si facut "praf" si nu mai stiu cum, ai pus numai ce ti-a convenit tie din consola.Dezgropi analele serverului ca sa ce? Ce crezi ca vei obtine? In primul caz s-a facut purificarea dupa o lunga discutie cu Max de vreo 2 ore, in cel de-al doilea cu Aln mi-am cerut scuze, i s-a scos ban-ul ..cu toate ca m-a injurat de mama...happy end.Tu baiete clar ai o problema pe care eu sincer nu ti-o pot rezolva.Ar trebui sa ma cunosti ca sa iti dai seama ce fel de om sunt, nu te mai lasa inselat de scrierile mele de pe forum, in realitate sunt adorabil cand imi propun asta.Daca ai o frustrare interioara, o problema personala sau de orice alta natura te pot ajuta cu cea mai mare placere, nu trebuie sa ajungi sa-ti exprimi frustrarea pe forum.Eu sunt cum sunt, sau par cu vreau sa par, asta ramane sa alegi tu..daca sunt sau daca par.Nu ma cunosti, daca observi cei care ma cunosc nu se baga in topic-ul asta pentru ca nu ii vad sensul.Georgy a fost martora si cred ca d-aia a postat, ar mai fii si altii, dar nu cred ca se vor sinchisi pentru nimic.Eu zic sa te calmezi si sa intelegi ca nu vei schimba absolut nimic cu o reclamatie degeaba si cu o victimizare excesiva.Daca greseam recunosteam, in cazul "Aln" am facut-o, dar aici e cu totul altceva.O zi buna :)

Georgy
28-08-2011, 08:38 PM
Tragaci :)),deci eu am fost destul de atenta ceea ce am citit,ba mai mult tocmai daia am si raspuns.Cand s-a intamplat toata faza eu eram pe server,baiatule!Am vazut toata actiunea.E clar ca tu in topic ai pus doar ceea ce te avantajeaza pe tine.Eu stiu destul de bine ca ai mentionat jigniri la adresa lui Sky si te rog sa ma contrazici ca nu este cazul!Aaa..si aici era vorba despre tine,nu despre topicul altora..Ce-ai facut tu mai sus ai dat Copy-Paste la replici,la o discutie in care tu nu ai fost de fata;)!Aici vorbim doar despre actiunea intamplata pe server,despre tine si Sky,in care repet,am fost de fata si stiu cum s-a intamplat!Si legat de comportamentul lui Sky,nu ar fi problema ta daca el ar fi asa!Si in plus ca sa iti dau cu parerea despre o persoana trebuie sa o cunosti face to face;),altfel nu ai cum sa iti dai seama despre ce comportament are el,sau ce limbaj are!Crezi ca tot ce vezi pe cs asa e si in realitate?Sau pe messenger?Iti spun eu ca nu este asa;)!Asa ca nu te mai victimiza,pentru ca aia nu a fost o amenintare,frate!!A fost pur si simplu o "avertizare" sa iti revizuiesti comportamentul;)!Pentru ca repet,tu ai pus acolo doar ceea ce te-ar avantaja!Nu stiu de fapt ce vrei sa demonstrezi tu cu reclamatia asta!Sa ii scoata adminul sau ce?Aaa,sau sa il ajuti tu sa isi schimbe atitudinea?Din punctul meu de vedere,baiete,Sky e destul de mare,si totodata bazat pe el,si pe ceea ce spune ;)!

tragaci
28-08-2011, 08:41 PM
Ok, intr-adevar, te-am facut praf, dupa ce mi-am luat kick. Te-am facut praf, pentru ca nu ai avut curajul sa ma infrunti la cutit. Te-am facut praf pentru atitudinea postata pe server. Si in continuare imi sustine afirmatia. Si DA.....recunosc, am gresit. Dar o meritai si o meriti in continuare. Si am facut-o cu toate ca stiam ca se ajunge aici. Eram constient de situatie si de conscinte.

Nu sunt eu cel cu frustrari sau mai stiu eu ce alte nazbatii iti trec tie prin cap.
Cel care intr-adevar are probleme interioare la nivel superior, este personajul impotriva caruia s-a facut reclamatia. Acel personaj care habar nu are sa faca diferenta dintre un exemplu si dezgroparea posturilor mai vechi. Georgi a afirmat un lucru, iar eu am fost nevoit sa ii aduc dovezi care sa imi sustina MIE afirmatia.


Tu baiete clar ai o problema pe care eu sincer nu ti-o pot rezolva.Ar trebui sa ma cunosti ca sa iti dai seama ce fel de om sunt, nu te mai lasa inselat de scrierile mele de pe forum, in realitate sunt adorabil cand imi propun asta

Sa iti amintesc de perioada cand mi-ai insultat mama pe server de fata cu toata lumea? X(

Nu ti se pare ca te intinzi mai mult decat iti e patura?


Tragaci :)),deci eu am fost destul de atenta ceea ce am citit,ba mai mult tocmai daia am si raspuns.Cand s-a intamplat toata faza eu eram pe server,baiatule!Am vazut toata actiunea.E clar ca tu in topic ai pus doar ceea ce te avantajeaza pe tine.Eu stiu destul de bine ca ai mentionat jigniri la adresa lui Sky si te rog sa ma contrazici ca nu este cazul!

Bineinteles ca TE CONTRAZIC : CE JIGNIRI i-am adus eu lui? Vinocu dovezile draguta, nu te mai agita aiurea, aruncand afirmatii pe care nu le poti sustine!!!!!!!!!!!!! Singurul cuvant pe care l-ai putea considera ca fiind jignire, este faptul ca l-am facut "praf". ATAT.
Asa ca: mai bine gandeste de doua ori inainte sa postezi o data.
Ca sa va dovedesc ca am dreptate, va invit sa va uitati in consola si sa urmariti cu atentie toata discutia si a observati ca nu am adus niciun fel de jignire la adresa lui. Singurul cuvant care se poate considera ca fiind jignire l-am mentionat mai sus.


Si legat de comportamentul lui Sky,nu ar fi problema ta daca el ar fi asa!

Atata timp cat atitudinea lui ma afecteaza IN MOD DIRECT pe mine, bineinteles ca devine si problema mea. Pur si simplu nu vreau sa isi mai afiseze atitudinea asta fata de mine, sa fie clar. Sa si-o afiseze de fata cu voi, de fata cu oricine altcineva, DAR NU CU MINE X(

FragNSTein
28-08-2011, 08:43 PM
Tragaci..am citit tot ce s-a scris. Sper sa nu imi scrii si mie cum i-ai scris domnisoarei GEORGY citeste "si inca odata" "si inca odata" ca nu suntem ********i. Stim sa citim si sa intelegem ce citim, fara sa ne atragi atentia.
Mi-e destul de clar ca l-ai provocat. Omu ti-a spus sa incetezi si tu continuai sa il atati. Si crede-ma nu vrei sa faci asta ce Ceru.
Vezi-ti de jocul si termina cu arogantele, mai ales cu adminii. Nu ne cunoasteti, nu va cunoastem, terminati cu bagarile in seama aiurea.
Intre noi ne permitem glume, dar voua nu va permitem.
Daca continui in ritmul de mai sus cu comentariile e posibil sa-ti iei si pauza de pe forum.

Georgy
28-08-2011, 08:56 PM
Nu trebuie sa ma gandesc de doua ori;)!Stiu destul de bine ce ai spus,si ca au fost mult mai multe alte replici decat ce ai postat tu sus,stiu lucrul asta,si Sky!Tu de fapt te contrazici singur;)!Cum am spus si mai sus,te victimizezi si nu este cazul;)!Deja vezi ca toti iti zicem sa termini,iar tu continui,si iar continui..Repet nu stiu exact ceea ce vrei tu sa demonstrezi,sau sa rezolvi..!Ar trebui sa te gandesti logic,si sa termini cu comentariile aiurea,care nu isi au rostul!

Sky
28-08-2011, 08:56 PM
Nu am obiceiul sa injur de mama, deja aberezi.Las-o asa pentru ca te duci in derizoriu, suntem toti constienti ca iti compui post-urile din topic-ul asta alaturi de numitul Tiger pro teve. :)

Tiger
28-08-2011, 08:57 PM
Deci, deja sunt satul de aceste afirmati provenite din partea unor oameni care au diverse probleme la bibilica, sau cel putin asa vor sa apara in fata celorlalti.

Au fost numeroase declaratii / reclamatii privind comportamentul a unor admini de pe server-ul de cs , la care nu s-au gasit solutii, sau cel putin nu au vrut sa se gaseasca solutii.

Privind acest subiect, despre reclamatia lui sky, putem spune faptul ca au mai fost incidente si in trecut, n-ar fi pentru prima oara.
O reimprospatare de memorie pentru cei flash in capusor (de la cel mai vechi, la cel mai nou topic): Hmmm (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) (declaratia facuta de Anonim privind comportamentul adminilor de pe cs, insa fara nicio solutionare la acest caz ... problemele ar avea sa continue si pe viitor), HAOS! (<b>You have to register to ba able to see this link</b>!) (declaratia facuta de mine la care solutia gasita nu-si avea rostul pentru ca oricum situatia ar avea sa persiste si in viitor (ma refer strict la regulamentul incalcat de unii admini de pe server-ul de cs, cat si la comportamentul lui sky), Gick cod?! (<b>You have to register to ba able to see this link</b>!/page1) (privind raspunsurile lui Sky), Unban aLn^^ : ()a1meRr (<b>You have to register to ba able to see this link</b>()a1meRr) (privind iar comportamentul lui Sky, nicio solutionare). Dupa toate acestea, nicio solutie.

-----Ceva offtopic , cat si ontopic -----
Doar prin acest fapt: Reclamatie Tiger si Tragaci (<b>You have to register to ba able to see this link</b>), am primit un avertisment ( "Nu aveai niciun drept sa il jignesti, deocamdata ai un avertisment, data viitoare o sa fii sanctionat! sper sa nu mai vad reclamatii pentru tine, trebuia sa citesti regulementul ala!!!" ) ...
-------------------------------------------

Acum , cat despre voi, cum ramane? Sau regulamentul ,cat si comportamentul, pe server nu este valabil si pentru voi?

Deci, intrebarea: ”mai suntem sau nu egali, unul in fata celuilalt?”

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Deci,in primul rand nu ii vad rostul acestei reclamatii..Serios!Tragaci,nici el nu te-a jignit pe tine,asa cum mentionezi tu ca nu i-ai vorbit urat.Pur si simplu a plecat totul de la faza cu cutitul,incare tu l-ai provocat la cutit si el nu a vrut,iar tu ai continuat.Trebuia sa o lasi balta,pentru ca asa se face,nu sa insisti si daca are hp putin nu ajugi la niciun accept..Si eu fac asa de obicei!Si Sky a procedat corect,ca din cate imi amintesc tu i-ai spus ca e praf.Nu trebuie sa iti dai cu parerea despre el ca nici el nu a facut-o,in ceea ce te priveste pe tine!Replica aia de ce nu ai pus-o?Si in al doilea rand de ce te agiti atat?Nu ti-a dat ban,nu te-a jignit in vreun fel,eu una zic sa te potolesti cu chetii de genul!M-i se pare penibil sa faci o reclamatie atat de aiurea.Nici macar motiv nu ai,asta se vede cu ochiul liber!Sfatul meu e sa o lasi balta!;)

Cum adica nu-i vezi rostul acestei reclamatii? Adica daca el ii admin asta inseamna ca isi poate permite orice, de la amenintare, comportament urat, pana la incalcarea regulamentului? Chiar nu te inteleg! Iar faza cu lama, nu vad in regulament unde scrie ca nu ai voie sa-l tot provoci la duel cand esti 1 vs 1. Daca imi arati tu mie unde scrie in regulament acest fapt , pentru ca se mai si sanctioneaza de catre admini (negrutzu si sky) iti promit ca imi voi cumpara o pereche de ochelari cu lentilele groase cat fundul unui borcan ;), daca nu gasesti le voi cumpara si ti le voi da drept cadou ca sa poti citi regulamentul inca o data :) .

Sfatul meu ii idem ca al tau, dar de data asta sfatul ti se aplica DOAR tie!
PS: Sfatul meu e sa o lasi balta!;)


Tragaci..am citit tot ce s-a scris. Mi-e destul de clar ca l-ai provocat. Omu ti-a spus sa incetezi si tu continuai sa il atati. Si crede-ma nu vrei sa faci asta ce Ceru.
Vezi-ti de jocul si termina cu arogantele, mai ales cu adminii. Nu ne cunoasteti, nu va cunoastem, terminati cu bagarile in seama aiurea.
Intre noi ne permitem glume, dar voua nu va permitem.
Daca continui in ritmul de mai sus cu comentariile e posibil sa-ti iei si pauza de pe forum.

Deci, sa inteleg ca voi aveti dreptul la tot? Sa inteleg ca nu suntem egali cu toti? Vulgaritate, arogante, mai ales de fata cu jucatorii de pe server? Deci sa inteleg ca jucatorii nu au dreptul de a-si impartasii cuvinte vulgare pentru ca voi imediat le dati gag, iar voi aveti acest drept?

PS: FragNSTein, din cate stiu eu Max ti-a dat o replica din cate vad ai cam uitat-o.
Sa-ti reimprospatez si tie memoria:

Acum Fragnstein... te rog sa nu mai fii arogant cu nimeni de pe warlords! Fiind admin nu iti da nimic dreptul sa vorbesti cu jucatorii cum vorbesti!Multe admine au fost luate din motivul asta.
Desi din ce spuse Max, crede-ma ca ii valabil si pentru wargods ;).

PS: Max, sau daniel, vreau sa vorbesc ceva urgent cu voi!

Dupa cum spunea amicul meu Sky, bine. PA!

Sky
28-08-2011, 08:58 PM
Exact cum spuneam mai sus.... :)) Daca erati pe vremea lui Ceausescu probabil ca aveati nume de cod ma baieti ma if you know what i mean. :)

tragaci
28-08-2011, 09:05 PM
Intre noi ne permitem glume, dar voua nu va permitem.
Daca continui in ritmul de mai sus cu comentariile e posibil sa-ti iei si pauza de pe forum.

Esti constient ca aceste vorbe pe care le-ai spus, nu fac altceva decat sa duca la o mare disputa intre servere? Aici ma refer la cel de CS si cel de GG.
Prin cuvintele pe care tocmai le-ai afisat, nu faci altceva decat sa ne inviti la un mic razboi intre serverele mai sus mentionate. Razboi care mai mult ca sigur va degenera.

Nu trebuie sa ma gandesc de doua ori;)!Stiu destul de bine ce ai spus,si ca au fost mult mai multe alte replici decat ce ai postat tu sus,stiu lucrul asta,si Sky!Tu de fapt te contrazici singur;)!Cum am spus si mai sus,te victimizezi si nu este cazul;)!Deja vezi ca toti iti zicem sa termini,iar tu continui,si iar continui..Repet nu stiu exact ceea ce vrei tu sa demonstrezi,sau sa rezolvi..!Ar trebui sa te gandesti logic,si sa termini cu comentariile aiurea,care nu isi au rostul!

Georgy?!?!?!.....eu sunt de parere ca trebuie sa gandesti DE FOARTE MULTE ORI, pentru ca nu poti sa realizezi ceea ce spui. Faci afirmatii total ABERANTE si DEPLASATE....afirmatii pe care NU le poti sustine.
Ce crezi ca rezolvi daca tot iti mentii afirmatiile nefondate? Nu rezolvi nimic, credibilitatea ta a scazut cu postarea primului raspuns in acest totpic. Prim raspuns care e in totalitate mincinos si nefondat.
Tu nu observi ca tot ce sustin eu este INSOTIT de DOVEZI? Sau cumva ai obloane?



Exact cum spuneam mai sus.... :)) Daca erati pe vremea lui Ceausescu probabil ca aveati nume de cod ma baieti ma if you know what i mean. :)
Sa inteleg ca de aici vine FRUSTRAREA ta si comportamentul tau fata de playeri?
Iti e cumva dor de zilele de DICTATURA cand il aclamati si ridicati in slavi pe ceasca?
OMULE, trezeste-te, suntem in 2011 - nu mai suntem inainte de '89!!!!!!!!!!!

Pentru ca tot afirmati ca am adus si alte jigniri la adresa ta, vreau dovezile concrete care sa vi le sustina.

Georgy
28-08-2011, 09:06 PM
Doamne,Tiger citeste mai bine omule..!Eu m-am referit daca il provoci o data,de doua ori,nu in disperarea aia mare;),asa cum a facut el!Si nu o da in aberatii cu mine ca nu merge;)!Nu trebuie sa imi cumperi mie nimic;)!Si Sky nu l-a amenintat oameni buni :-t!Cum era si scris "ultimul avertisment",nimic mai mult:|!!!!!Zici ca v-a amenintat cu moartea :-j!Terminati cu chestii dastea oameni buni!Si nu trebuie sa o las eu balta Tiger pentru ca eu ce am afirmat pana acum a fost adevarat,nu minciuni;)!!Asta e clar!Si tu nu ai de unde sa stii pentru ca nu ai fost de fata..!;);)

Georgy
28-08-2011, 09:12 PM
Tragaci,dupa cum ti-am spus,noroc ai pentru ca nu imi merge sa vad scrisul din consola de acum cateva ore;)!Stii si tu ce ai spus;)!Tu ai reactionat de parca mai avea putin si te lua la bataie:)),aiurea!Calmeaza-te omulee!Tu singur ai spus ca joci pe alte servere si etc..Nu e cazul sa vii aici cu aberatii!!;)

Tiger
28-08-2011, 09:13 PM
Exact cum spuneam mai sus.... :)) Daca erati pe vremea lui Ceausescu probabil ca aveati nume de cod ma baieti ma if you know what i mean. :)

Daca eram pe vremea lui Ceausescu, cu sigurantai ai fi fost pus la zid si impuscat ;))

Ce pacat ca nu mai exista Vlad Tepes :(, poate asa s-ar mai fi desteptat unii si ar fi stiut sa respecte un amarat de regulement si o duceam si noi mai bine in aceasta tara. You know what i mean! ;))


Doamne,Tiger citeste mai bine omule..!Eu m-am referit daca il provoci o data,de doua ori,nu in disperarea aia mare;),asa cum a facut el!Si nu o da in aberatii cu mine ca nu merge;)!Nu trebuie sa imi cumperi mie nimic;)!Si Sky nu l-a amenintat oameni buni :-t!Cum era si scris "ultimul avertisment",nimic mai mult:|!!!!!Zici ca v-a amenintat cu moartea :-j!Terminati cu chestii dastea oameni buni!Si nu trebuie sa o las eu balta Tiger pentru ca eu ce am afirmat pana acum a fost adevarat,nu minciuni;)!!Asta e clar!Si tu nu ai de unde sa stii pentru ca nu ai fost de fata..!;);)

Deci sa inteleg ca adminii au voie sa faca tot de am spus mai sus? Azi o amenintare, maine o alta amenintare si de ce nu si o injuratura, iar poimaine un ban? Corect? ... si uite asa pleaca jucatorii de pe servere :pilot: ...

PS: Sky te vad un om intreg la minte, dar fara curaj sa recunosti ca nu respecti regulamentul in proportie de 100% si ca ai avut si tu scapari de limbaj pe server (sunt destule loguri care poate sa afirme ce am spus).

bine. PA!

LE: Georgy sa folosesti mai putine emoticoane si functia edit, sa sti ca exista asa ceva!

Sky
28-08-2011, 09:14 PM
Georgy intelege ca baietii fac parte din miscarea de rezistenta, astia tin cu orice pret sa fiu eu decapitat.Tiger pro teve se baga intr-o treaba la care nici macar nu a fost prezent dar face dublaj la colegu' care imi face marcaj om la om in speranta ca imi va lua mingea.Dar mingea nu e la mine, e deja in poarta.Securistii mei mici, deja imi place de voi :*

Georgy
28-08-2011, 09:17 PM
Voi nu stiti frate sa faceti diferenta dintre o amenintare si un avetisment;)!Asta e clar!!Si nu cred ca vreun admin v-a injurat pe server in adevaratul sens al cuvantului;)!

tragaci
28-08-2011, 09:17 PM
Georgi, deja ai dat-o in aberatii TOTALE si idioate.
Mai bine te potolesti si ne lasi. Pentru ca nu poti sustine ceea ce spui.
Eu in schimb IMI POT sustine cu DOVEZI afirmatiile. TU NU.
Degeaba apelezi la siretlicuri de genu:

Tragaci,dupa cum ti-am spus,noroc ai pentru ca nu imi merge sa vad scrisul din consola de acum cateva ore;)!Stii si tu ce ai spus;)!
Pentru ca nu iti merge cu mine!!!!!!!!!!!!!!!

ABTINE-TE de la afirmatii mincinoase si nefondate. De cate ori e nevoie ca inteligenta ta sa perceapa ceea ce am scris eu aici?

Sky
28-08-2011, 09:17 PM
...nu am sustiunut niciodata ca respect regulamentul in proprtie de suta la suta, dar toata discutia asta nu are niciun fundament, e degeaba.Eu zic sa treceti peste pentru ca va avantati din ce in ce mai mult spre derizoriu.
P.S: Daca as fii fost pe vremea lui Ceausescu eram cel mai mare activist de partid, stai calm, am precedent in familie si as fii fost ajutat.Cine stie..stie :)

Tiger
28-08-2011, 09:18 PM
Georgy intelege ca baietii fac parte din miscarea de rezistenta, astia tin cu orice pret sa fiu eu decapitat.Tiger pro teve se baga intr-o treaba la care nici macar nu a fost prezent dar face dublaj la colegu' care imi face marcaj om la om in speranta ca imi va lua mingea.Dar mingea nu e la mine, e deja in poarta.Securistii mei mici, deja imi place de voi :*

Nu fac niciun dublaj pt colegu'. Dar te cunosc prea bine si logurile la fel, incat sa afirme tot ce am spus ;).


LE:

Voi nu stiti frate sa faceti diferenta dintre o amenintare si un avetisment;)!Asta e clar!!Si nu cred ca vreun admin v-a injurat pe server in adevaratul sens al cuvantului;)!

Deci vrei sa spui ca adminii au un comportament bun? Nu se injura ca intre prieteni?
PS: Macar abtine-te, nu-i pt prima oara cand ii dai replici altor admini cu st*... daca chiar doresti dovezi, atunci bine! Max sa faca bine sa "dezgroape" logurile vechi de pe cs, cat si cele actuale, sa le vada! Si pe urma mai vorbim!!!

Sky
28-08-2011, 09:23 PM
Ma cunosti la fel cum o cunoaste si tragaci pe Georgy, de o face idioata pe fata.In alte ordine de idei pun pariu ca s-ar uda daca ar fii prin preajma lui :) Nici macar o femeie nu stie sa respecte, asta e grav.Ea spune ce a vazut, pentru ca fost de fata, tu Tiger pe de alta parte nu erai in momentul ala pe server deci nu ai de unde sa stii...sau tu cu tragaci sunteti interconectati in vreun fel? :))

tragaci
28-08-2011, 09:24 PM
...nu am sustiunut niciodata ca respect regulamentul in proprtie de suta la suta, dar toata discutia asta nu are niciun fundament, e degeaba.Eu zic sa treceti peste pentru ca va avantati din ce in ce mai mult spre derizoriu.
P.S: Daca as fii fost pe vremea lui Ceausescu eram cel mai mare activist de partid, stai calm, am precedent in familie si as fii fost ajutat.Cine stie..stie :)

Afla de la mine ca era ceausescu a apus de mult.<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Acum e timpu sa te trezesti la realitate si sa nu imi mai impui tu mie sa nu ma bucur la kilurile pe care le fac.
Nu ma intereseaza daca e admin owner sau mai stiu eu ce!!! E kilul meu, MA BUCUR. Tu nu ai niciun drept sa ma opresti. NU MA INTERESEAZA daca tu le cataloghezi drept atac la persoana sau instigare la violenta. EU ma bucur ca fac un frag si NU TREBUIE sa du niciun fel de explicatie in fata nimaniu. Cu atat mai putin TIE. Cu atat mai mult cu cat TU singur sustii ca nu repsecti regulamentul 100%.
Eu unul iti spun ca pe serverul unde sunt eu admin. RESPECT 100% REGULAMENTUL. Iar atunci cand am exagerat cu respectarea lui, s-au luat masurile necesare. DAR NICIODATA NU am procedat CONTRA regulamentului ca tine.

Tiger
28-08-2011, 09:25 PM
Ma cunosti la fel cum o cunoaste si tragaci pe Georgy, de o face idioata pe fata.In alte ordine de idei pun pariu ca s-ar uda daca ar fii prin preajma lui :) Nici macar o femeie nu stie sa respecte, asta e grav.Ea spune ce a vazut, pentru ca fost de fata, tu Tiger pe de alta parte nu erai in momentul ala pe server deci nu ai de unde sa stii...sau tu cu tragaci sunteti interconectati in vreun fel? :))

Nu, nu am fost. Dar exista suficiente dovezi prin loguri in care sa arate ca voi admini ăstia de pe cs nu sunteti tocmai sfinti!

PS: Precum am spus, nu suntem egali ... degeaba...

LE: in tragaci am mai mare incredere ca in ăstia de pe cs.

AnOnIm
28-08-2011, 09:27 PM
Ati innebunit ma ?:)) Tragaci esti constient ca nu se va intampla nimic din asta nu ?

Sky
28-08-2011, 09:28 PM
Tu nu te bucurai, tu ma provocai pe mine, am impresia ca asta v-ati propus voi doi, tu cu prietenul Tiger pro teve.Deja mi se pare o conspiratie :)) Oricum ca idee, Max se va uita in log-uri, eu am dreptate, e simplu.Pupincurismul si sifonareala e superba, dar macar sa ai un scop, un tel, voi ce scop aveti? Sa nu ma contrazici la capitolul "pupincurism" tragaci pentru ca te da semnatura de gol :))

Georgy
28-08-2011, 09:30 PM
Bai baieti!Tiger,nu ma intereseaza deloc parerea ta despre mine,si nici a lui tragaci:|:))!Tiger,nu vorbi,pentru ca alte afirmatii pe server ai si tu;)!!Asa ca nici tu nu te victimiza :))!Nu neg ca am zis asta,aia e o replica spusa in gluma,si aceeasi vorba o ai si tu;)!Te rog frumos sa nu comentezi aiurea!Nu am dat-o deloc in aberatii,am fost de fata si punct;)!Stiu ce replici s-au dat;)!Si Tragaci,termina cu posturi din care reies ca vezi doamne eu nu stiu nimic;)!Nu ma cunosti bai baiatule tu pe mine si nu poti sa iti dai cu parerea in ceea ce ma priveste;)!Terminati ma cu cearta asta ca nu are niciun rost,serios acum..:-j;) !

tragaci
28-08-2011, 09:31 PM
Ma cunosti la fel cum o cunoaste si tragaci pe Georgy, de o face idioata pe fata.In alte ordine de idei pun pariu ca s-ar uda daca ar fii prin preajma lui :) Nici macar o femeie nu stie sa respecte, asta e grav.Ea spune ce a vazut, pentru ca fost de fata, tu Tiger pe de alta parte nu erai in momentul ala pe server deci nu ai de unde sa stii...sau tu cu tragaci sunteti interconectati in vreun fel? :))

Ea spune multe si marunte. Spune lucruri pe care nu le poate sustine. Drept urmare, vorbele in vant nu au nici o valoare. Oare cand veti intelege acest lucru?
Din cate observ

In alte ordine de idei pun pariu ca s-ar uda daca ar fii prin preajma lui :)
Afirmatia asta ce vrea sa arate? Vrea sa iti exprime tie virilitatea de mascul feroce? 8-|

ALO...domnu SKY....Ceausescu a murit, nu mai e printre noi.
Acum e domnul Basescu, cel cu chelie care atunci cand era primar eutanasia caini maidanezi. Sti?...Gen...



Eu nu pup in fund pe nimeni. Poa' sa fie ownerul ownerilor, ca nu v-a avea parte de asa ceva de la mine.Cat despre semnatura mea, este o idee luata de la un administrator de forum de electronica. Mi s-a parut comica semnatura lui si am adaptoat-o la mine.

Georgi, pana nu vei veni cu dovezi calre care sa imi arata ca intr-adevar STI ceea ce vorbesti, nu imi voi schimba parerea.
Dupa cum spunea si sky despre tiger: se pare ca tu si sky complotati separat pe messenger contra mea.
Dar acest lucru tot nu ma face sa imi schimb parerea: HABAR NU AI CE SPUI. SPUI NUMAI PROSTII.....nimic din ceea ce spui nu este adevarat, motiv pentru care nici nu le poti sustine. Nu te cunosc si nici nu vreau sa te cunosc. Nu imi trebuiesc astfel de persoane in viata mea. Eu vorbesc doar de cazul de fata.
Daca cultura/inteligenta/sau ce vrei tu, te indeamna sa te opui unor dovezi clare si sa nu le accepti, nu stiu daca exista leac pe lumea asta care sa te salveze.
Cred ca e momentul sa te opresti daca nu poti aduce dovezi.

Tiger
28-08-2011, 09:31 PM
Tu nu te bucurai, tu ma provocai pe mine, am impresia ca asta v-ati propus voi doi, tu cu prietenul Tiger pro teve.Deja mi se pare o conspiratie :)) Oricum ca idee, Max se va uita in log-uri, eu am dreptate, e simplu.Pupincurismul si sifonareala e superba, dar macar sa ai un scop, un tel, voi ce scop aveti? Sa nu ma contrazici la capitolul "pupincurism" tragaci pentru ca te da semnatura de gol :))

Si vrei sa spui ca nu l-ai injurat pe aLn^^ : ()a1meRr? Pentru treaba asta noi primeam avertisment! Iar voi, astia de pe cs, vadca sunteti imuni.

PS: Batman!


Bai baieti!Tiger,nu ma intereseaza deloc parerea ta despre mine,si nici a lui tragaci:|:))!Tiger,nu vorbi,pentru ca alte afirmatii pe server ai si tu;)!!Asa ca nici tu nu te victimiza :))!Nu neg ca am zis asta,aia e o replica spusa in gluma,si aceeasi vorba o ai si tu;)!Te rog frumos sa nu comentezi aiurea!Nu am dat-o deloc in aberatii,am fost de fata si punct;)!Stiu ce replici s-au dat;)!Si Tragaci,termina cu posturi din care reies ca vezi doamne eu nu stiu nimic;)!Nu ma cunosti bai baiatule tu pe mine si nu poti sa iti dai cu parerea in ceea ce ma priveste;)!Terminati ma cu cearta asta ca nu are niciun rost,serios acum..:-j;) !

Fato? Tu ce crezi ca zic ceilalati player cand va vad pe voi ca va "injurati"? Nu crezi ca vor face si ei la fel?
PS: Eu credca are rost... deoarece nu suntem egali ...


Ati innebunit ma ?:)) Tragaci esti constient ca nu se va intampla nimic din asta nu ?

Ii clar, nu suntem la aceeasi egalitate...

Sky
28-08-2011, 09:34 PM
Hai gata, ca m-am plictisit, scrieti voi ce vreti aici, ma uit maine la munca si va raspund la toti. :) O seara buna, sa fiti cuminti

Georgy
28-08-2011, 09:40 PM
Tiger,"Fato" sa ii spui prietenei tale;)!Si nu e cazul sa zici tu de mine!As avea multe de zis in ceea ce te priveste,discutii gen "Ia Mielu",st*,etc;)!Termina tu..Nu ai fost de fata la faza cu tragaci;)!Degeaba o dati in diverse cu Aln,ca din cate vad topicul asta se refera doar la actiunea petrecuta intre Sky si tragaci,nu aln si Sky!!

tragaci
28-08-2011, 09:45 PM
Atunci care mai e rostul interventiei tale, daca discutia e doar intre mine si sky?

Uite cum tot continui sa contribui la concluzia mea despre tine: HABAR NU AI CE SPUI, te-ai bagat total aiurea in discutie. Si tot continui sa o faci in ciuda asteptarilor ca poate te vei trezi si tu la realitate. Dar adevarul e. foaaaaarte foaaaaarte departe de a fi implinit.
Urmeaza si tu calea lui sky si iesi din discutie. Faci un bine comunitatii daca te potolesti, crede-ma.


Iar daca cerebelul tau te tot indeamna sa te opui mie, macar convinge-l sa te lase sa aduci cateva dovezi care sa te sustina. Daca nu, mai bine: :-$

Georgy
28-08-2011, 09:47 PM
:))) Tragaci ma faci sa rad,la cata prostie ai in cap !!!;)

Tiger
28-08-2011, 09:47 PM
Tiger,"Fato" sa ii spui prietenei tale;)!Si nu e cazul sa zici tu de mine!As avea multe de zis in ceea ce te priveste,discutii gen "Ia Mielu",st*,etc;)!Termina tu..Nu ai fost de fata la faza cu tragaci;)!Degeaba o dati in diverse cu Aln,ca din cate vad topicul asta se refera doar la actiunea petrecuta intre Sky si tragaci,nu aln si Sky!!

Una ii sa vorbeasca un slot/admin asa si alta-i un jucatori! Puteai fain frumos sa-ti faci datoria de admin dandu-mi gag si punct! Asta inseamna ca-i haos pe server. Cat despre limbajul meu, inafara de "ia mielul" adresat lui Iancu, am spus "*" (asterics, pentru tine) si nicidecum nu am injurat, se poate verifica asta in loguri ;). Daca ai vazut de fiecare data, cand injuram dupa tine, nu primeam gag automat de la server pt ca puneam mereu DOAR "*".

LE:

:))) Tragaci ma faci sa rad,la cata prostie ai in cap !!!;)

Dar la tine ce-i? Viermisori? Flash? ...

tragaci
28-08-2011, 09:48 PM
Ati innebunit ma ?:)) Tragaci esti constient ca nu se va intampla nimic din asta nu ?

Din discutia asta probabil ca nu se v-a intampla nimic.

Dar din afirmaria lui fragnstein de mai jos TE ASIGUR EU ca se v-a intampla. Vei vedea lucrul asta.
Gura lui frag a vorbit fara sa ii consulte baza ratiunii lui, iar acest lucru v-a avea consecinte zdravene pe viitor.


Tragaci..am citit tot ce s-a scris. Sper sa nu imi scrii si mie cum i-ai scris domnisoarei GEORGY citeste "si inca odata" "si inca odata" ca nu suntem ********i. Stim sa citim si sa intelegem ce citim, fara sa ne atragi atentia.
Mi-e destul de clar ca l-ai provocat. Omu ti-a spus sa incetezi si tu continuai sa il atati. Si crede-ma nu vrei sa faci asta ce Ceru.
Vezi-ti de jocul si termina cu arogantele, mai ales cu adminii. Nu ne cunoasteti, nu va cunoastem, terminati cu bagarile in seama aiurea.
Intre noi ne permitem glume, dar voua nu va permitem.
Daca continui in ritmul de mai sus cu comentariile e posibil sa-ti iei si pauza de pe forum.

FragNSTein
28-08-2011, 09:49 PM
Solutia ar fi sa nu mai dam nas copiilor de 14 ani..pentru ca imediat ce isi iau buletinul se vad mari smardoi.
Ce am scris noi si ce ati inteles voi..eu zic totusi ca in vacanta (ca mai aveti cam 2 sapt) puneti si voi mana pe o carte de biologie, mai invatati o etnobotanica ceva, mai rezolvati o problema la matematica, mai faceti o lucrare de dizertatie..nu va mai pierdeti timpul cu noi aici pe forum sau pe server ca ai vazut...cum a subliniat si Tiger..suntem foarte aroganti cu cei de pe server. Aveti liga voastra a dreptatii acolo in Ploiesti, formata in multe ore de Cartoon Network si ne vedeti pe noi acum personajele malefice.. Shut down si schimbati canalu.

P.S. Nu ne mai faceti ********i, prosti sau orice insinuati voi acolo. Avem cu totii de care v-ati luat mai multa ratiune decat voi si toata Liga voastra a Dreptatii. Deja ma calcati pe nervi cu atitudinea voastra de limbrici fara 8 clase.
P.P.S. Imi cer scuze fata de max si restul pentru limbaj.

Georgy
28-08-2011, 09:49 PM
Din cate stiu am admin,si e logic sa imi dau cu parerea!Si nu am de ce sa ies din discutie din moment ce eu am fost de fata..Si daca am iesi noi(eu si Sky) ce ai face,ai aduce dovezi si tu si Tiger si v-ati certa singuri..Nu ca nu ati faceo si acum..:)):-j:-j:-j!!

tragaci
28-08-2011, 09:50 PM
:))) Tragaci ma faci sa rad,la cata prostie ai in cap !!!;)

Mai usor cu jignirile da?
Eu nu ti-am adus nici o injurie tie.
Tu singura iti etalezi cunostintele intelginete de care dispui.
Nu e vina mea ca se intelege ceea ce a fost exprimat mai sus.

Daca nivelul asta de inteligenta te depaseste, retrage-te.
Dar NU MA JIGNII X( X( X( X(

Nu ma cunosti ca sa ma jignesti asa ca nu ai niciun drept sa o faci.


Aveti liga voastra a dreptatii acolo, formata in multe ore de Cartoon Network si ne vedeti pe noi acum personajele malefice.. Shut down si schimbati canalu.
P.S. Nu ne mai faceti ********i, prosti sau orice insinuati voi acolo. Avem cu totii de care v-ati luat mai multa ratiune decat voi si toata Liga voastra a Dreptatii. Deja ma calcati pe nervi cu atitudinea voastra de limbrici fara 8 clase.
P.P.S. Imi cer scuze fata de max si restul pentru limbaj.

E valabil si pentru tine sa stii: INCETEAZA cu jignirile. Nu iti da nimeni dreptul sa ne jignesti.
Nu ne intereseaza ca esti admin pe server.
Daca erai atat de bine intentionat, puteai sa intervi frumos cu un post in care incercai sa aplanezi conflictul.
Dar se pare ca ai raspuns si tu, exact ca cei din clanul tau: cu rautate,rea vointa si injurii la adresa celorlalti.

Din cate stiu am admin,si e logic sa imi dau cu parerea!Si nu am de ce sa ies din discutie din moment ce eu am fost de fata..Si daca am iesi noi(eu si Sky) ce ai face,ai aduce dovezi si tu si Tiger si v-ati certa singuri..Nu ca nu ati faceo si acum..:)):-j:-j:-j!!


LOGIC?

TU VORBESTI de LOGICA? :surprise: =)) =)) =)) :hohot: :hohot: :hohot: :hohot:

Logic era sa vi si cu dovezi care sa sustine aberatiile insirate de tine de-a lungul topicullui. Nu crezi? ;;)

Georgy
28-08-2011, 09:56 PM
:)))):))))!!!!!!Tragaci,cunostintele mele sunt cu mult peste alea tale;)!Deoarece eu daca eram in locul tau nu postam un subiect total aberant zicand ca m-a amenintat doar ca mi-a zis "Ultimul avertisment" :-j:-j=))!Las-o moale ma;)!!!

CRocoDiL
28-08-2011, 09:57 PM
de la "ultimul avertisment" pana unde sa ajuns.. ce tare :))

gg pervers :D

Sky
28-08-2011, 09:58 PM
Solutia ar fi sa nu mai dam nas copiilor de 14 ani..pentru ca imediat ce isi iau buletinul se vad mari smardoi.
Ce am scris noi si ce ati inteles voi..eu zic totusi ca in vacanta (ca mai aveti cam 2 sapt) puneti si voi mana pe o carte de biologie, mai invatati o etnobotanica ceva, mai rezolvati o problema la matematica, nu va mai pierdeti timpul cu noi aici pe forum sau pe server ca ai vazut...cum a subliniat si Tiger..suntem foarte aroganti cu cei de pe server. Aveti liga voastra a dreptatii acolo, formata in multe ore de Cartoon Network si ne vedeti pe noi acum personajele malefice.. Shut down si schimbati canalu.

P.S. Nu ne mai faceti ********i, prosti sau orice insinuati voi acolo. Avem cu totii de care v-ati luat mai multa ratiune decat voi si toata Liga voastra a Dreptatii. Deja ma calcati pe nervi cu atitudinea voastra de limbrici fara 8 clase.
P.P.S. Imi cer scuze fata de max si restul pentru limbaj.

Revin in treaba ca nu ma pot abtine :)))
Raton (Fragnstein) din pacate baietii din Rezistenta, Justice League sau cum s-or auto-procalama ei am inteles ca au peste 20 de primaveri, deci treaba e grava :(
Tragaci vorbesti de jigniri aduse tie cand tu o faci pe fatuca asta idioata pe fata si ii spui ca gandeste cu cerebelul? In primul rand e admin pe serverul asta si in al doilea rand, si cel mai important, a fost de fata.In consecinta are tot dreptul sa spuna tot ceea ce doreste.

Sky
28-08-2011, 09:59 PM
...multumesc Croc (pervers) :*

FragNSTein
28-08-2011, 10:00 PM
Tragaci..tu esti cel care a jignit in toate posturile. Daca iti zic sa iti mai lucrezi intelectul sau ca esti lipsit de materie cenusie prin cap cum te simti? Destept?
Eu nu tin de admin dar m-am saturat sa nu jucati nici 5 ore pe server intr-o saptamana dar cand intrati 10 minute sa sariti cu reclamatii sau alte diverse prostii.

P.S. Or avea ma peste 20 ani. Dar flower power si power puff e la putere. Vezi si cazul cl4uzor si restu..

tragaci
28-08-2011, 10:04 PM
LOOOOL sky?
Ai idee ce combinatie de cuvinte ai folosit? =))
Arata-mi tu mie unde am folosit eu cuvantul "IDIOT" in toate posturile mele din topicu asta si nu numai.
Faptul ca i-am propus sa isi convinga cerebelul, ar trbui tratata ca o remarca pozitiva, nici decum ca una negativa. Pentru ca cerebelul uman, e responsabil cu functii foarte complexe, fara de care viata noastra ar fi extrem de grea.
Dar cum tu intelegi lucrurile dupa bunul plac, atunci imi rezerv si eu dreptul sa inteleg lucrurile asa cum imi convine mie, fie ca va place fie ca nu, o voi face.


Tragaci..tu esti cel care a jignit in toate posturile. Daca iti zic sa iti mai lucrezi intelectul sau ca esti lipsit de materie cenusie prin cap cum te simti? Destept?



Atata timp cat iti sustii afirmatia cu DOVEZI CLARE, nu ma deranjeaza si nu ma face sa ma simt destept, dar ma determina sa merg spre un drum mai bun. Drum pe care multi l-au ocolit. Dar daca vorbeste gura fara tine, afirmatia postata mai sus, cred ca iti e valabila mai mult tie sau celui care o posteaza fara sa o sustina.

Inca unu care sustine ca am jignit8-|
Oameni buni....mai cititi o data posturile mele si veti observa ca eu nu am adus niciun fel de injurie la adresa nimanui de pe forum. Pur si simplu am facut o reclamatie pentru revizuirea comportamentului unui admin fata de un jucator. Reclamatie pe parcursul careia am incasat destule cuvinte instigatoare la injurii, carora nu le-am raspuns. Dar cum unele persoane nu vor sa inteleaga anumite aspecte ale limbii romane si le interpreteaza dupa bunul plac, se pare ca tot timpul vom avea parte de persoane rau intentionate.

Sky
28-08-2011, 10:12 PM
Cunosc foarte bine functiile cerebelului, encefalului chiar si ale bulbului rahidian, crede-ma.Dendritele neuronilor mei sunt 2.0 ( two point O) cum zic americanii, adica fac conexiuni mult mai repede decat tu ti-ai imagina.Nu te da rotund in fata unuia care mergea la olimpiade de anatomie cand tu inca erai in ciclul primar ;)

negrutzu
28-08-2011, 10:14 PM
Bun in primul rand vreau sa va zic Fara georgy...si tragaci din cate vad in discutia de mai sus cam vad ca o faci pe georgy idioata terminate ca iti dau ban!!! "simplu" asa si acum sa ajung la domul tiger cum de am ajuns eu pe lista neagra a forumului tiger? te-am jignit vreodata? te-am zis date mai incolo nu cred bunnn deci cum vorbesc eu pe sv e problema mea nu a ta da?si vezi ca nu am nevoie de ochelari dete in *** ca nu sunt mamutoi sa zici vorba asta,mai repet inca odata Fara georgy lasati'o in pace si pe mine nu ma bagati in discutieeee aici e vorba de o recamatie aici se discuta numai adminu respectiv care are reclamatia si player pa.

FragNSTein
28-08-2011, 10:14 PM
Daca cultura/inteligenta/sau ce vrei tu, te indeamna sa te opui unor dovezi clare si sa nu le accepti, nu stiu daca exista leac pe lumea asta care sa te salveze.
Asta iti ajunge? Mi-e lene sa dau quote la fiecare aberatie a ta. N-ai facut-o proasta aici?
Daca zici ca nu iti traduc quote-ul de mai sus? N-ai vrut sa zici ca "prostia n-are leac"?
Iti repet...faptul ca ne consideri prosti, tampiti, idioti..cum vrei tu sa ne numesti nu iti da si dreptul sa exprimi asta. Daca o tii pentru tine si e parerea ta pe care o impartasesti cu prietenii tai din Liga Fantastica e ok (atata vreme cat tineti parerile pentru voi), dar nu veni aici sa ne jignesti pentru ca..stii..efectul actiune-reactiune..ti se va intoarce inzecit.

tragaci
28-08-2011, 10:19 PM
Negrule si frag......
Voi cititi decat partile care va convin?
Cine a puso pe georgi sa se bage in discutie si sa iti etaleze cunostintele?
EU nu am invitat-o, in niciun caz. Asa ca, ar fi bine sa ii spui ei sa stea deoparte. BAN? Ban pe server? TE INVIT sa o faci. Linisteste-te omule, nu te mai agita atat. Nu am sa va mai calc pragul serverului NICIODATA.
Frag, iti spun eu daca nu ai observat: acolo nu apare niciun cuvant jignitor. Faptul ca iti introduci inteligenta pe aceeasi lista cu a ei, e problema ta. Pe mine nu ma priveste.
Dar atata timp cat atributiile tale in topicul de fata nu aduce nimic bun si constructiv, ar fi cazul sa te retragi si tu.

Asta iti ajunge? Mi-e lene sa dau quote la fiecare aberatie a ta. N-ai facut-o proasta aici?
Daca zici ca nu iti traduc quote-ul de mai sus? N-ai vrut sa zici ca "prostia n-are leac"?
Iti repet...faptul ca ne consideri prosti, tampiti, idioti..cum vrei tu sa ne numesti nu iti da si dreptul sa exprimi asta. Daca o tii pentru tine si e parerea ta pe care o impartasesti cu prietenii tai din Liga Fantastica e ok (atata vreme cat tineti parerile pentru voi), dar nu veni aici sa ne jignesti pentru ca..stii..efectul actiune-reactiune..ti se va intoarce inzecit.

Fragule, tot sustii ca am adresat cuvinte jignitoare? =)) :hohot: :hohot: :hohot:
Reciteste ceea ce am sus eu pana vei intelege motivul pentru care am facut-o si ceea ce am vrut sa exprim in el.
Faptul cum va consider eu, nu te priveste pe tine, cu atat mai mult cu cat nNU mi-am EXPRIMAT PUBLIC parerea despre voi. Ramane la atitudinea ta sa inetlegi ce vrei. Eu nu am facut-o in niciunfel pe georgy. Se pare ca voi ii atribuiti diferite etaloane :hohot:

Georgy
28-08-2011, 10:28 PM
Bai tragaci mai taci X(!Deja devii enervant,m-am bagat pentru ca am asistat la toata intamplarea,doar nu ma bagam eu de capul meu,mai vezi tu vreo postare in alt topic,in afara de asta X( ?!Si dupa cum ti-am spus cunostiintele mele sunt mult peste ale tale;)!!

tragaci
28-08-2011, 10:35 PM
Nu ma intereseaza cunostintele tale georgy. Dar atata timp cat ti le exprimi public fata de mine, am tot dreptul sa ti le cataloghez corespunzator.
Ce m-a deranjat pe mine a fost ca ai afirmat public chestii pe care nu poti sa le sustii cu dovezi.
Pana cand nu vei reusi sa faci acest lucru, usa de la iesire stii unde e ;)
Te invit sa o folosesti.

Georgy
28-08-2011, 10:42 PM
Nu am afirmat nimic neadevarat,poate fara dovezi;),si asta nu pentru ca nu ar exista ci pentru ca nu pot sa le mai vad!Din fraza aia ce nu intelegi?Nu imi arata in consolo nici ce s-a discutat cu o harta in urma!;)Asa ca,sa fii singur ca daca le aveam,le postam;)!

tragaci
28-08-2011, 10:54 PM
Valeu.....valeu ....valeu.....
Ce ai afirmat tu, sunt numai minciuni. Minciuni care sa sustina posturile amicilor tai.
Singurul lucru adevarat din ceea ce ai spus, eu, am confirmat intr-un post anterior. Ceea ce nu este adevarat SUTIN SI VOI CONTINUA sa sustin ca NU este adevarat.
Iar faptul ca tu nu ai dovezi, nici macar logurile, iti atribuie tie pseudonimul de mincinoasa. Sa fie clar.

Georgy
28-08-2011, 10:58 PM
:)))):))) Tragaci,iar te victimizezi :)))))!!!Din cate stiu eu am adus vorba ca l-ai facut praf pe Sky,ceea ce tu nu ai postat si nici el;)!Singurul care continua sa abereze esti tu..!;)

mitraliera004
28-08-2011, 11:00 PM
tragaci daca i-ai dat lui sky duel in cutite si el a refuzat nu trebuia tu sa dai de zeci si mi de ori pana accepta omu.Nu vrea cutite nu vrea vedeti de joc in continuare.Si nu va mai jigniti ca nu e frumos.Trebuie sa invatati sa va comportati cu respect unii fata de altii indiferent de ce varsta au.Iar in privinta lui Georgy se vede clar in posturile tale de mai sus ca ai facut-o idio,ata si numai stiu eu ce. Nu mai deschideti topicuri inutile si lipsite de sens ca nu are rost. Incercati sa nu va mai faceti in toate felurile posibile.
Cum zice si Sky.Bine.Pa!

Georgy
28-08-2011, 11:03 PM
Nuu..Toata problema este la trgaci!!Din punctul meu de vedere,si nu numai al meu,ii mai trebuie ceva minte;)!Si asta reiese din faptul ca a postat asa ceva,care nici macar nu e amenintare,si tot continua sa jigneasca.Nu se simte ca persoana sa inceteze..:|!

tragaci
28-08-2011, 11:05 PM
LOOOL georgi....doar cuvantu ala il ai in dictionar: "victimizezi" :hohot:
Uite aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) ca vei gasi si alte cuvinte care iti pot imbogati al tau vocabular.

Georgy
28-08-2011, 11:07 PM
Tragaci,sunt mult peste capacitatea ta,crede-ma;)!!!

tragaci
28-08-2011, 11:09 PM
tragaci daca i-ai dat lui sky duel in cutite si el a refuzat nu trebuia tu sa dai de zeci si mi de ori pana accepta omu.Nu vrea cutite nu vrea vedeti de joc in continuare.Si nu va mai jigniti ca nu e frumos.Trebuie sa invatati sa va comportati cu respect unii fata de altii indiferent de ce varsta au.Iar in privinta lui Georgy se vede clar in posturile tale de mai sus ca ai facut-o idio,ata si numai stiu eu ce. Nu mai deschideti topicuri inutile si lipsite de sens ca nu are rost. Incercati sa nu va mai faceti in toate felurile posibile.
Cum zice si Sky.Bine.Pa!
Eu nu am facut-o in niciun fel, voi intelegeti ce vreti si voi cu mana voastra o faceti in acel sens. Iar ea confirma cu desavarsire ceea ce voi ii atribuiti. Nu e vina mea.
In privinta duelului, am explicat intr-un post anterior de ce am tot lansat provocarea. Nu mai repet si pt tine.
Reciteste topicul.

Tragaci,sunt mult peste capacitatea ta,crede-ma;)!!!
:hohot: :hohot: :hohot: :hohot:
Ce chestie, nici macar asta nu poti sa sustii cu dovezi clare. Ba din contra, ai adus dovezi clare care sustin CONTRARIUL

Georgy
28-08-2011, 11:12 PM
Tragaci,incetezi..?Deja sunt 7 pagini frate:|!Ii dai lui Max de treaba degeaba:-j!!

negrutzu
28-08-2011, 11:16 PM
tragaci termina in sloboz odata gata.

tragaci
28-08-2011, 11:16 PM
Ce se intampla georgy? Resursele tale sunt asa limitate? Parca spunea-i ca esti peste mine!!!!!!!!!!! Nu se vede.
:hohot:

Pana cand nu se i-a o decizie definitiva cu privire la sky, eu nu ma opresc. Sa fie clar.



tragaci termina in sloboz odata gata.
Ce inseamna asta negrule? Ai vreo migrena in seara asta. Nu ai somn si vrei sa fi ajutat?
Vezi-ti omule de treaba ta, nu te-a invitat nimeni la discutie aici.
Poti pleca linistit fara sa te auda nimeni :-$

Georgy
28-08-2011, 11:17 PM
Tragaci,iti ziceam eu ceva,dar suntem pe forum;)!

Georgy
28-08-2011, 11:19 PM
Tragaci,tu ai impresia ca toti suntem prosti si tu destept?Pai bai,daca erai destept nu postai asta;)!!Inteelegi?Deci tu aici iti etalezi frustrarile de copil bolnav si NEPUPAT!Eu nu sunt ca tine sa stau pe forum si sa caut anturaje aiurea ;)!Asa ca lasa-ma in pace omule!;)

tragaci
28-08-2011, 11:22 PM
LOOOOL
Ai inceput sa te victimizezi Georgi? (ca sa te citez pe tine) :hohot:
Eu nu am impresia de nimic. Tu iti faci impresii aiurea, precum si afirmatii mincinoase si nefondate.
Eu pe tine nu te las in pace? sau tu pe mine?
Cred ca ai uitat de partea carei tabere apartii :))!!!!!!!!!!
V-am spus ca eu nu vreau prietenia voastra, NU MA INTERESEAZA DE VOi sub nici o forma.
Vreau doar sa se solutioneze cazul asta.
Dar, pana cand mentalitatea ta accepta acest lucru, se pare ca vom avea o lupta de o durata nestiuta de nimeni.


Hai sa fiu eu prmul care iti sare in ajutor: vezi ca in colt dreapta jos, e un buton pe care scrie Modifica Post sau Edit (depnde ce limba ai selectat la inregistrarea pe forum).
Butonasul ala prietenos, te ajuta sa nu faci posturi aiurea, inutile si multiple.
Bineinteles ca nimeni nu te obiga sa il folosesti atata timp cat vrei sa iti creasca numarul de posturi pe forum ;)

Sky
28-08-2011, 11:24 PM
:hohot:

Pana cand nu se i-a o decizie definitiva cu privire la sky, eu nu ma opresc. Sa fie clar.



$

Esti perseverent, te admir pentru asta cu toate ca nu vei avea sorti de izbanda si vei fii foarte dezamagit, asta din cauza ca reclamatia ta e total nefondata.Eu zic sa-ti faci o ciocolata calda si sa te pui la somn, e un sfat prietenesc si terapeutic in acelasi timp, deja ti-ai pus tot serverul in cap.

FragNSTein
28-08-2011, 11:25 PM
Georgy si Ceru..inchideti pagina de net si lasati-l sa se certe singur. Cel mai destept cedeaza primul. Hai sa cedam noi si sa-l lasam sa posteze pana maine dimineata.

Georgy
28-08-2011, 11:26 PM
Vai de capul tau tragaci ;) !!Esti facut gramada;)!!Fara niciun fel de gluma:|!Ce vrei tu sa rezolvi e imposibil!Cum spuneai si tu,joci pe alte servere,esti liber,nu sa vii aici cu figuri;)!Ai jucat si tu cateva ore si gata,vrei atentie :)))!Esti penibil :));)!

Georgy
28-08-2011, 11:27 PM
Gg pitii :))):)))) !!!

negrutzu
28-08-2011, 11:29 PM
pl in rasa ta de plescar cum te-am prins pe sv te-am ars sa fie clar.

tragaci
28-08-2011, 11:30 PM
Si uite asa a luat nastere Liga Dreptatii (sau Cei Trei Crai de la Rasarit - cum vreti voi sa vi se spuna ;) )
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Georgy
28-08-2011, 11:32 PM
Tragaci,hai sa jucam pe server sa fie mai populat nu sa stam pe forum aiurea :))!!

tragaci
28-08-2011, 11:33 PM
Tragaci,tu ai impresia ca toti suntem prosti si tu destept?Pai bai,daca erai destept nu postai asta;)!!Inteelegi?

Ce spuneai georgi? Ce aume spuneai mai sus? :-?


Vai de capul tau tragaci ;) !!Esti facut gramada;)!!Fara niciun fel de gluma:|!Ce vrei tu sa rezolvi e imposibil!Cum spuneai si tu,joci pe alte servere,esti liber,nu sa vii aici cu figuri;)!Ai jucat si tu cateva ore si gata,vrei atentie :)))!Esti penibil :));)!

pl in rasa ta de plescar cum te-am prins pe sv te-am ars sa fie clar.

-_death_-
28-08-2011, 11:45 PM
..

Sky
29-08-2011, 12:08 AM
Daniele nu e nevoie sa citesti, citeste log-urile cum cred ca o va face si Max, topic-ul e total aiurea si e o demonstratie de "forta" a duetului Tiger pro teve&tragaci in incercarea lor disperata de a reforma feudalismul virtual care se manifesta pe serverul de CS.Oricum ii admir pe acesti doi proletari pentru indarjirea si perseverenta de care dau dovada.

Sky
29-08-2011, 12:27 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Acelasi link l-am pus si la reclamatia la fel de aiurea la Negruztu, va rog sa va uitati intre 3:55 si 4:40 si sa-mi spuneti care e asemanator lui tragaci din "discutia" cu pricina?

AnOnIm
29-08-2011, 01:34 AM
Ba ati innebunit de tot ? Nu am citit tot anul atat . Il stiam pe tragaci altfel ...se pare ca m-am inselat.

Tragaci daca il stiai pe Sky,nu te certai cu el...pentru ca e in zadar ,nu intelegi dracu ca e doar un joc ? Ii scoate adminul ,te simiti mai bine ? La mai avut...dar cine mai tine redirecte ? cine sta pe server ?
Gandeste-te si asa ;) Sky are cativa ani pe aici,e un membru de baza ,lasand la o parte comportamentul ,care te asigur eu ca nu e asa rau daca il eviti sau vorbesti ceva serios cu el . Daca te dai smardoi,n-ai asa noroc .Nu l-au schimbat astia din lucruri mai rele si il schimbi tu din flori asa ?
Ce dracu ma,aveti o varsta... SI GATA CRED CA A PRICEPUT TOATA LUMEA CARE E PROBLEMA ,ASTEPTATI O DECIZIE !

Sky
29-08-2011, 02:03 AM
E aiurea toata "reclamatia" ma si punct.E facuta la nimic, nu exista gag, slay, kick, ban dat...nu exista nimic.Decat o expresie "ultimul avertisment" , oamenii vor sa ma scoata din grafic de pe aici, nu cred ca vor reusi dar e dreptul lor sa incerce, repet, ii admir pentru perseverenta si le doresc mult succes in continuare cu toate ca s-au cam facut de cacao cu toata treaba asta.Noapte buna. :)

speedman
29-08-2011, 03:42 AM
bai frate am stat si am citit 1 ora si...gata mai opritiva.pana la urma topicul a fost inutil.asa cum spunea si anonim,sky e de cativa ani si este un membru de baza al acestui server.
de cand joc eu nu l-am vazut niciodata jignind pe cineva.mi se pare un om sooper de treaba ca si ceilalti admini ,negru,ano,georgy si mulit altii.
deca pana la urma sa rezolvat? ca nam apucat sa citesc ultimele 3 pagini ca e 3 dimineata si mie si mie nitel somn.hai ca vb dimineata,nb!

-_death_-
29-08-2011, 10:15 AM
Finally:-t

-=MaX=-
30-08-2011, 05:22 AM
Pe scurt... incredibil ma! :zid:

In primul rand ii multumesc lui daniel_San ca a inchis topicul, chiar era nevoie, de se mai intindea mult il stergeam direct... am citit in mare parte ce s-a scris desi s-a facut abuz de repetitii si exagerari... e prima data cand vad ca se face din caca bici si mai si pocneste...

Sincer nu stiu cum sa incep... o luam faptic, dupa loguri:
reclamatia e inutila, sky a fost provocat si a reactionat, desi nici macar atat... chiar nu vad nimic concret ce sa determine pe cineva sa faca reclamatie, sau mai mult, ce finalitate se asteapta la asa ceva?

Acum va iau pe rand ca altfel nu se poate:

Tragaci:
la tine e clar ca nu il suporti pe Sky. Framantarile tale sunt mai vechi, nu inteleg de ce inca le mai tarai dupa tine atata timp cat lui Sky i-a fost suspendat adminul pentru ce a fost in trecut. Dezgropi anumite chestii care nu isi mai au rostul. Ai exagerat la maxim aproape in fiecare post, chiar nu isi au rostul toate jignirile alea atat la adresa lui sky cat si fata de Georgy si ceilalti. Asta nu a fost motiv de reclamatie, e deranjant ce ai facut, dai cu lama de zid la disperare mai ales ca ai luat atatea refuzuri, sa nu mai zic de fazele gen "jos", "culcat" pentru care si eu dau gag cand se face abuz...
Nu il suporti, nu te obliga nimeni. Evita-l, ignora-l si vezi-ti de joc. A fost sanctionat cand s-a considerat de cuviinta, acum chiar nu e cazul si exagerarea e clara. Nu mai cauta cearta, in loguri se vede ca ai cautat sa il provoci si evident ai reusit. Aici esti jucator si el e admin, incearca sa pastrezi macar limita asta de respect.

Tiger:
La tine la fel ca si in cazul lui tragaci, te framanta mai mult ceea ce a fost, fapt pentru care ai si intervenit. Pentru ce a fost s-au dat sanctiuni, s-au luat decizii, gata. Nu are rost sa o mai intindeti aiurea.
Aceeasi cerinta: evita-i pe cei cu care nu te poti intelege, vezi-ti de jocul tau si las-o balta.

Sky:
In principiu ai dreptate, in ultima vreme se obisnuieste ca unii sa isi ia grade sau nas din motive irelevante... se renunta din ce in ce mai mult la respectul atat fata de admini in general cat si fata de adminii mai vechi, se trece cu vederea peste experienta. Dupa cum am spus si in primul anunt de pe "noul" forum, voi modifica regulamentele incat sa fie respectati cei vechi pentru simplul fapt ca sunt aici de 3 ani si pentru ca au fost tinuti cu un motiv! FIdelitatea fata de servere si experienta trebuie respectata. De reprosat este faptul ca inca pui paie pe un foc care sincer ma mir ca arde cu atata vlaga.
Te sfatuiesc sa ignori ceea ce se intampla si sa ii eviti pe cei care sunt incompatibil cu unda ta, actioneaza dupa regulament si lasa-l pe fiecare in politica lui.

Georgy:
Nu inteleg de ce insisti cand vezi ca "reclamatia" a fost exagerata din start. Mai ales cand ai vazut ca dupa ce ti-ai spus parerea s-a ajuns la balarii, nu trebuia sa pui paie pe foc ca ai vazut ca s-a venit cu benzina.
Te sfauiesc sa ii eviti pe cei cu principii diferite si mai ales sa eviti sa le raspunzi la provocari atat pe server cat si pe forum. Vezi-ti de joc in continuare si rezuma-te la responsabilitatile tale pentru ca in astfel de discutii dupa cum vezi nu se poate ajunge la o finalitate.



Vreau sa intelegeti ca fiecare om cu privilegii de la noi din comunitate are rolul lui si nu e tinut aici degeaba. Totodata sa luati seama cu mare atentie la urmatoarele:
-Sunt mai multe categorii de varsta aici, adminii sunt cuprinsi intre 13 si 46 de ani!
-Sunteti din mai multe parti ale tarii, chiar din tari diferite!
-Exista nivele de cunostinta diferite, mentalitati si principii diferite!
-Sunt caractere si personalitati diferite!

Cum va asteptati sa fiti toti pe aceeasi lungime de unda in conditiile astea? Chiar nu se poate sa va vedeti de treaba daca vedeti ca nu va incadrati in anumite tipare? Unii au anumite glume intre ei, unii au alte subiecte, alte moduri de actionare, de ce continuati sa va dati in cap intr-o chestie care nu poate avea finalitate? Sau ce vreti de fapt, sa plece unii si sa ramana altii? sau care e de fapt scopul?
Deci ce verdict asteptati la asta? Va place sa va invartiti in cerc si sa va certati perpetuu...

Vedeti-va de treaba si daca nu incapeti unii de altii ignorati-va, pastrati distanta si vedeti-va de joc, suferiti in voi daca e nevoie si pastrati-va remarcile provocatoare pentru voi, exprimati-va in gand!
Cu astfel de atitudine nu schimbati nimic, nu siti sa fiti diplomati, actionati ca turcii, iar in modul asta nu se va rezolva nimic. Nu mai vorbiti despre oameni pe care nu ii cunoasteti sau intelegeti, mai exact nici nu va mai chinuiti, vedeti-va de joc si nu mai insistati aiurea la chestii cu care pur si simplu nu aveti nimic in comun.
E clar ca Sky, tiger si tragaci isi vor vedea fiecare de treaba lor si daca se poate, fiecare de serverul pe care joaca, vad ca nu incapeti unul de altul si nu va pot cere asta... dar nici sa nu mai vad jigniri si afirmatii de genul asta... chiar mi-e sila de asa ceva si nu a fost cazul sa se ajunga aici.
Ati luat-o si pe Georgy, si pe Fragnstein, si pe negrutu, pe toata lumea, o dati din una in alta, aberati la greu, bagati grade de comparatie la termenul "doxa", totul fara nici o noima sau esenta...
Adevarul e ca am pus prea mult accent pe noua generatie, nu ma refer aici neaparat la varsta. Cei noi nu prea stiti sa respectati pe cei care au o anumita vechime pe server. Nu cred ca v-ar convenii voua, celor noi, ca atunci cand vin altii mai noi ca voi sa va faca in tot felul si sa va caute nod in papura asa, doar din lipsa de ocupatie. Exeprienta si vechimea va fi respectata aici, s-a creat un dezechilibru cand am pus prea mult accentul pe cei noi. Am urat atat de mult nepotismele care erau aici pe server incat am fost luat oarecum de val. Unele persoane au primit admin aici pe nimic, ba chiar pe pupe sau poze deochiate, iar cand a venit vorba de mine a trebuit sa trag pentru admin si sa-mi iau Steam. Sa nu mai zic de Giulia care si-a luat Steam pentru un rahat de Slot in timp ce alte fete aveau admin fara steam. Asta m-a determinat sa deschid anumite porti atat de larg. Acum se vede si din reclamatia asta ca limitele trebuie constranse putin, daca nu se respecta omul, vreau cel putin functia sa fie respectata si sa se pastreze un echilibru intre toate categoriile de oameni.

Suntem o comunitate in continua crestere in ceea ce priveste numarul membrii. Pe site de exemplu zilnic apare cate un membru nou, suntem vizitati din 41 de tari. Eu urmaresc sa ne extindem cat mai mult. chiar sa trecem de nivelul national. Cum credeti ca e posibil asa ceva cand voi va certati ca orbii? sunteti si voi cativa admini si pac, hai sa ne dam in cap... nu stiu cum o sa actionati cand vor venii admini noi, cand vor fi mai multe servere si veti avea contact cu mai multa lume...
Nu stiu ce sa cred, tragaci era un om linistit, ca admin si-a facut mereu treaba corect, acum si-a gasit un hobby nou si isi cauta cearta cu Sky... rezolvati-va astfel de probleme in alta parte fratilor, pe mes sau preferabil la telefon sa nu o mai lungiti atata... efectiv implicati niste oameni care nu isi au locul in anumite discutii, exagerati totul. Chiar asa de mult va plictisiti?
Terminati cu astea odata, daca vedeti clar ca nu sunteti pe aceeasi lungime de unda evitati-va, chiar nu vi se cere sa aveti aceleasi glume si sa fiti prieteni in astfel de conditii. Rezumati-va la respectul fata de functie, bun simt si macar respectati munca ce e depusa aici. Sa stiti ca nu e deloc usor. Am si eu problemele mele, am foarte mult de munca la site si servere, sunt o gramada de dedesupturi in care nu v-am implicat si care nu le-am facut publice, dar asta nu inseamna ca nu exista.
Nu imi ajunge un an sa finalizez tot ceea ce am in plan sa stiti, iar cu astfel de "evenimente" nu faceti decat sa incetiniti evolutia...
Daca tot vreti sa faceti ceva, faceti ceva bun, raportati buguri, veniti cu articole de design cand vi se cer, cautati un redirect bun, postati stiri, tutoriale, faceti reclama, veniti cu idei noi, contribuiti la proiecte, sunt atatea lucruri necesare de care nici macar nu va pasa, va ganditi doar la voi, apoi veniti ca vreti una si alta...
Fiti mai chibzuiti si daca nu vreti sa ajutati macar nu mai incurcati! Stati in banca voastra si vedeti-va de joc!