PDA

View Full Version : Propunere :D



HeLL#Boy-Razvan
29-04-2015, 09:18 AM
Salut , sunt aproape 90% sigur ca fac acest topic degeaba dar oricum , nu strica niciodata sa incerci. Ce vreau sa spun este ca ar trebui niste schibari pentru Metin2 RiveR .Stiu ca ma bag unde nu mi fierbe oala... Dar Metinul are 1 luna de cand a fost deschis si inca sunt foarte putini playeri , in plus ca de multe ori dimineata este offline ( exemplu dimineata asta ) , asa nu cred ca se vor strange playeri si daca ati incercat pe mod pvm si nu a mers , eu cred ca ar trebui sa schimbati ceva. Eu unul am vazut multe metine cu lvl 250 , rate mari , evolutii multe etc foarte populate in scurt timp. Nu o luati in nume de rau doar ca inteleg de ce nu intra playeri , e o mica diferenta intre RiveR si Ro , pe RiveR ai iteme si poti sa cresti in v2-v4 de la lvl mai mic , daca gandim putin cu rate 100 si inel exp , e cam tot una pe ro cu licoare 100% exp si inel. Cum am mai spus nu o luati in nume de rau si nu inchideti sau stergeti topic ul de cum il vedeti dar cred ca ar trebui macar niste pareri PRO , CONTRA pentru niste schimbari ... Atat am avut de spus si multumesc ca ati citit tot , daca ati citit .

Alex`
29-04-2015, 12:10 PM
E o mica diferenta intre RiveR si RO ?:)) serios ? unde faci tu pe ro in 7 zile nivel maxim biolog complet si iteme cu full bns ? sunt 30 40 in medie pe zi problema e ca voi nu faceti nimic ca sa promovati serverul eu trebuie sa stau sa fac tot felul de reclame unde apuc daca vreti playeri incercati si voi sa fiti mai cooperativi !

HeLL#Boy-Razvan
29-04-2015, 11:06 PM
Degeaba incerci sa fii cooperativ , cand o sa iti intre playerul si o sa vada ca face 5% din 2 camere v4 iese in secunda 2... si cand am zis de partea cu ro nu m am referit chiar la asta dar daca o iei putin logic , rate 100 + inel exp = licoare 100% exp + inel...

Delia ღ❤
01-05-2015, 03:10 PM
Salut , sunt aproape 90% sigur ca fac acest topic degeaba dar oricum , nu strica niciodata sa incerci. Ce vreau sa spun este ca ar trebui niste schibari pentru Metin2 RiveR .Stiu ca ma bag unde nu mi fierbe oala... Dar Metinul are 1 luna de cand a fost deschis si inca sunt foarte putini playeri , in plus ca de multe ori dimineata este offline ( exemplu dimineata asta ) , asa nu cred ca se vor strange playeri si daca ati incercat pe mod pvm si nu a mers , eu cred ca ar trebui sa schimbati ceva. Eu unul am vazut multe metine cu lvl 250 , rate mari , evolutii multe etc foarte populate in scurt timp. Nu o luati in nume de rau doar ca inteleg de ce nu intra playeri , e o mica diferenta intre RiveR si Ro , pe RiveR ai iteme si poti sa cresti in v2-v4 de la lvl mai mic , daca gandim putin cu rate 100 si inel exp , e cam tot una pe ro cu licoare 100% exp si inel. Cum am mai spus nu o luati in nume de rau si nu inchideti sau stergeti topic ul de cum il vedeti dar cred ca ar trebui macar niste pareri PRO , CONTRA pentru niste schimbari ... Atat am avut de spus si multumesc ca ati citit tot , daca ati citit .

Aici ai mare dreptate . Stau sa fac 0,50% in v4 la level 88 doar ?. De la chestia asta s-au lasat multi..

HeLL#Boy-Razvan
01-05-2015, 03:34 PM
Multi , printre care si eu !

Delia ღ❤
01-05-2015, 09:04 PM
Multi , printre care si eu !

Draga Hell. Nu ai ce sa ii mai ceri lui Danut. El vrea sa pocneasca din degete si sa fie 100 playeri pe server. El tine serverul asa cum este ca vezi doamne el e Einstein. Nici mie nu imi mai pasa de MOD pe un server detinut de un owner incapabil. Sa-i dea MOD-ul fetii cu care se linge. Am sa continui pe server ca un player oarecare. Atat am avut de zis. Cius !

HeLL#Boy-Razvan
02-05-2015, 09:07 AM
Nu prea imi pasa mie ca este el incapabil si ce vrea sa faca cu serverul , eu unul i am dat un sfat prietenesc , dupa parerea mea o sa astept mult si bine sa se populeze serverul

Cand reusiti sa il populati anuntati-ma si pe mine , pana atunci nu o sa mai intru pe server , si nu o sa mai las nici un reply la acest topic . E treaba lor ce vor sa faca cu metinu!

Alex`
02-05-2015, 05:19 PM
Cu astfel de atitudine din partea voastra sigur o sa il populam in cel mai scurt timp . Subiect Inchis !