PDA

View Full Version : Merita ban?!



.::WaynE::.
02-09-2011, 12:41 PM
Nume: bogdan^srr;
IP: 193.138.195.104;
Data: 2 septembrie 2011 la ora 12.15/20;
Harta: fy_buzzkill;
Martori: Capi ;
DOVEZI: Un demo pe care il luati de aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b> ;
Mentiuni: Urmariti cu atentie demo-ul pana la sfarsit;

Am intrat astazi pe la 12 (si un sfert) pe server sa joc, dar intrand am observat ca jucatori se plangeau (in special Capi) cum ca jucatorul Bogdan^srr ar avea aim si wall. Asa ca m-am decis sa fac un demo (prezent in link-ul de download de mai sus) si tare mi-a fost mirarea cand, in timp ce demo-ul se inregistra, sa obserb ca acest player prea stia unde se afla exact inamicul.
Acum poate doar mi s-a parut asa ca va rog pe voi sa va uitati la demo si sa verificati daca chiar foloseste wall.

negrutzu
02-09-2011, 12:55 PM
Eu zic ca nu e wall.

S.Iancu'
02-09-2011, 01:53 PM
Eram si eu,defapt iesisem..ma rog :-j l-am intrebat pe bogdan daca joaca la sunet si a zis k da.. in demo se si vede k joaca la sunet eu zic k e baiat bun si nu are wall. are steam si joaca la sunet. este un player nou si totusi da bine.bucurati-va ! k avem playeri buni.

WarGods | AbySs
02-09-2011, 03:24 PM
Curat.

AnOnIm
02-09-2011, 04:35 PM
Bogdan nu are nimic...i-am facut si eu de cateva ori poze si l-am urmarit ...obisnuiti-va ca mai sunt si jucatori mai buni ca voi .

Rapid1923
02-09-2011, 04:36 PM
Joaca la sunet omul si nu e nou pe server. Iar capi spune despre foarte multi ca-s codati.

.::WaynE::.
02-09-2011, 06:52 PM
Ok ! Eu doar am facut un demo si l-am postat aici ca sa vedeti daca joaca "curat" sau nu. Neavand admin nu aveam cum sa vad directia tintelor pe harta, asa ca mi s-a parut suspect baiatul atunci cand punea tinta exact unde era inamicul.
In fine, daca el are o ureche "formata" si distinge toate sunetele de pe harta facute de inamici descoperindu-le astfel pozitia, atunci nu am nimic impotriva talentului sau.

Daca totul este in regula, topicul poate fi inchis.

Power.
02-09-2011, 10:33 PM
Eram si eu,defapt iesisem..ma rog :-j l-am intrebat pe bogdan daca joaca la sunet si a zis k da.. in demo se si vede k joaca la sunet eu zic k e baiat bun si nu are wall. are steam si joaca la sunet. este un player nou si totusi da bine.bucurati-va ! k avem playeri buni.

Sincer nu e asa zis NOU e un player vechi fidel al server-ului majoritatea nu stiu...Pentru ca omul s-a schimbat numele de mai multe ori :) Poze i s-au facut de cateva ori si poc era PERFECT si CURAT . Parearea mea ca omul joaca bine are un viitoar :).

bogdan^srr
05-09-2011, 07:06 PM
Din pacate am vazut prea tarziu postul in care sunt incriminat. As vrea sa multumesc celor care au vazut ca sunt curat si si-au spus parerea si aici. Cat despre jocul meu ....pur si simplu joc cu castile intotdeauna; din aceasta cauza pe hartile mici poti auzi chiar si mai multi playeri deodata p unde merg, motiv pentru care ma intorc dupa un player pe care lam luat direct p altul. De jucat, joc de ceva timp pe servarul acesta si am folosit doar nick bogdan si bogdan^srr. Cat despre viitor....sunt nitel insurat, cu servici:)

-=MaX=-
25-09-2011, 01:45 AM
nu e cod aici, e clar...

:locked: