PDA

View Full Version : Cerere UnBan



LowLife
17-06-2015, 02:46 PM
NUME: Nu stiu pe ce nume s-a luat ban.... Nu sunt eu vinovatul pentru acest ban.
IP: 109.99.77.142
VARSTA: 17
ID DE STEAM:
DATA: Nu stiu exact dar de acm 1 zi nu mai pot sa intru pe sv de zm.....
ORA: Nu stiu
HARTA: Nu stiu
ADMIN: Nu stiu
MOTIV: Nu stiu
MARTORI: Nu stiu
DOVEZI:
MENTIUNI: Vreau sa mentionez ca nu eu am luat banul ci fratele meu (nu vrea sa recunoasca ca a luat ban) deci nu stiu prea multe informatii..... Va rog luati aceasta cerere in serios...Multumesc anticipat!!

maxkills
17-06-2015, 02:47 PM
Poate este de la srv.

HeLL#Boy-Razvan
17-06-2015, 07:48 PM
Banuri active (1)
Data Jucător SteamID Admin Motiv Durată
16.06.2015 Rigby STEAM_ID_LAN wGG | SpeeDy Unknown Permanent

Asteptam sa vedem ce zice RaZz0R

LowLife
17-06-2015, 07:52 PM
Banuri active (1)
Data Jucător SteamID Admin Motiv Durată
16.06.2015 Rigby STEAM_ID_LAN wGG | SpeeDy Unknown Permanent

Asteptam sa vedem ce zice RaZz0R
Dc la jucator scrie Rigby? eu joc cu LowLife si fratimio cu Kent sau ceva de genu

~TraNda~
17-06-2015, 08:53 PM
Vestitul Rigby, are destule banuri la activ. Ore sa fie acelasi IP? :-? sau.. sa ne fi luat teapa?? Vedem ce zice si razzor. In caz ca a fost greseala eu sunt :pro: UNBAN!

RaZz0R
17-06-2015, 09:01 PM
banul e dat de mine, pe ziua de ieri, daca nu ma insel, motivul a fost ca, am fost anuntat ca acel jucator rigby are o multime de banuri si a fost vazut pe sv. Eu am intrat, l-am intrebat daca are cerere de unban, m-a ignorat. apoi l-am banat [shock], si automat ai luat ban pe ip. Nu inteleg de ce ip-ul este al tau.
Nu te invinovatesc pe tine, poate ai si wi-fi prin casa, si cineva "fura" net. Sau fratele tau nu stia ca pe acel nume sunt o gramada de banuri si a intrat pe el pentru ca aparea in top15.
Sti cum se spune, o minciuna marturisita e pe jumatate iertata. Spune-mi te rog, adevarul! :)

LowLife
17-06-2015, 09:09 PM
Cum ziceam nu vrea sa imi recunoasca..... nu am ce sa fac mai mult de atat....Posibil si ce ziceai tu sa fi intrat pe numele lui deoarece era in top15 ....eu nu am nici un motiv sa intru pe numele lui pt ca ii in top15 deoarece eu sunt pe 18 si vreau sa ajung cu numele meu in top15....... De aici doar voi mai puteti face ceva .....

~TraNda~
17-06-2015, 09:10 PM
banul e dat de mine, pe ziua de ieri, daca nu ma insel, motivul a fost ca, am fost anuntat ca acel jucator rigby are o multime de banuri si a fost vazut pe sv.

Acest Rigby, apare in evindenta WarGods, cu numele : Aim#Bot / L.O.S | TeneBroHD / Dragutzzu# / WarGods | Tenze si multe alte nume. A incercat sa joace pe CS cu numele de WarGods | Abyss . Are ban si de la XeLa.

EDIT : Cam astea sunt toate numele pe care a jucat/banurile pe care le-a luat :)
1. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
2. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
3. <b>You have to register to ba able to see this link</b>

RaZz0R
17-06-2015, 09:18 PM
Iti au unban.
Spune-i fratelui tau sa nu mai intre pe numele altor playeri, ca e posibil sa nu mai intri nici tu nici el pe sv.