PDA

View Full Version : Cerere Grad Designer [RESPINS]



TheQualio
19-06-2015, 07:42 PM
NICK: numele cu care joci pe server (toate)
VARSTA: varsta reala, nu minciuni
ID DE MESSENGER: ID-ul de mess, adresa de mail sau mesaj privat cu aceasta...
PERIOADA: cand esti mai des activ pe forum (ziua, dimineata, seara, in weekend)
MOTIV: motivul concret si plauzibil pentru care doreiti functia aleasa (sau titlul)
MENTIUNI: fac avatare cu animatie si fara daca va intereseaza. Folosesc Photoshop CS6 si After Effects CS4 nivelu e avansat

Avatar 1 -> <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Avatar 2 -> <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Avatar 3 -> <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Avatar 4 -> <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Avatar 5 -> <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Banner 1 -> <b>You have to register to ba able to see this link</b> (e fara bg)
Banner 2 -> <b>You have to register to ba able to see this link</b> (e fara bg)

RaZz0R
19-06-2015, 07:52 PM
arata bine.
:pro: de la mine, sunt curios sa mai vad creatii

Delia ღ❤
20-06-2015, 04:01 AM
:contra: Esti prea nou, posturi putine

F0rS3ti
20-06-2015, 08:09 AM
:contra: Esti prea nou, posturi putine

Idem :)

ADRI
20-06-2015, 10:49 AM
TheQualio inainte de toate trebuie sa ai activitate pe forum, pentru gradul de designer ai putea posta resurse utile /tutoroale/ postari imagini/ creatii proprii/ rezolvare cereri imagini, avatare sa vedem si noi ca esti activ si dupa vei primi si gradul

TheQualio
20-06-2015, 10:53 AM
Nu inteleg care e legatura dintre posturi si design ma rog eu miam incercat norocu vad ca aici ai nevoie de 100000 posturi ca sa iei designeru. Si va zic inca o datra POSTURILE NU AI NICI UN SENS CU DESIGNER si stati calm ca sunt vechi nu sunt nou dar nu fac posturi pt ca eu joc doar mc ca svr de cs...Daca vreti sa imi dati gradu designer pe motivu ca va place avatarele/bannere. Chiar deci nu gasesc logica...faceti ce vreti o zi buna

Edit: =))))) eu stau pe forum putin pt ca eu vara asta plec in intalya si trebe sa invat limba italiana dar am 5 min sa fac un avatar/banner/semnatura/logo. Ma rog cautati designeri no? atunci faceti oferte nu ca ai nevoie de asat de aia va luati dupa avatare si bannere si cred ca sunt singuru care a postat bannere. daca la fondator ii place avatarele si bannere clar sa va placa si pt voi. imi fac eu portofoliu cu avatare la tutoriale voi posta dar mna nu iau gradu nu are nici un sens.

Fondatoru sa decida !

Delia ღ❤
20-06-2015, 12:11 PM
Deci asta mi se pare o nesimtire din partea ta. Al 2-lea motiv de :contra:

Alex`
20-06-2015, 09:42 PM
CONTRA ! nu spune nimeni ca ai nevoie de 10000000 de posturi , dar ai nevoie de o activitate ponderata pe forum sa incerci sa postezi zilnic cate o creatie ! Sa arati fidelitate !

TheQualio
21-06-2015, 05:34 AM
chiar nu mai ma intereseaza topicu :* am designer si pe alte comunitati care au un succes nu ca...dar ma rog o zi buna :*

Alex`
21-06-2015, 11:55 AM
Exact de atitudini ca si a ta nu avem nevoie aici ! sa-i dea careva ban pe forum ! a spus tot cu ultimul comentariu ...

Tiger
21-06-2015, 12:12 PM
chiar nu mai ma intereseaza topicu :* am designer si pe alte comunitati care au un succes nu ca...dar ma rog o zi buna :*

Care altele? Ai depus o cerere pe alta comunitate, cu mult inferioara, care si aia te-a respins. :))

PS: Nu avem nevoie de astfel de puslamale in comunitate. Te poti cara in alta parte, nimeni nu te tine legat de aceasta comunitate.
PS2: La cea mai mica abatere pe acest forum te vei trezi cu un ban permanent.

:locked: