PDA

View Full Version : reclamatie WarGod|BioshocK



AnOnYmOuS
17-09-2011, 07:04 PM
Player-ul WarGod|BioshocK a inceput sa ma injure de mama focului pt ca din cauza mea a cazut de la geam in plansa asault_necro,iar,adminii Angelica si KING nu au luat nici o masura impotriva ba chiar nici nu au raspuns.Din pacate nu am dovada,eu cred ca cineva m-a scos din joc.........Rog a se lua masuri.Multumesc.

Admi_ral
17-09-2011, 07:15 PM
Aici te poate ajuta doar Max...sau adminii care au fost sa ishi spuie parerea...tu shi bioshock va shtiu ca jucatori bv...nu inteleg dc sa ajuns la reclamatie pentru asha ceva

AnGeL | Pro (W_^)
17-09-2011, 07:30 PM
Dc n-ai facut screen? ..
Si sa faci reclamatie pentru o injuratura.. da`o drq merita un gag 5-10 min si gata :))

luys
17-09-2011, 07:52 PM
anonymous eu team invatat cum sa faci print . apesi pe butonul PrtScn , dupa ce te duci la print si apesi ctrl si v si dupa salvezi imaginea:) . depinde si in ce fel te-a injurat .. si stii ceva eu cand fac reclamatie cuiva ca ma injura astept sa ma injure de mai multe ori si cand ai mai multe poze (printuri) atunci faci reclamatie (parerea mea)

AnOnYmOuS
17-09-2011, 07:57 PM
da Luys dar nu am apucat..cand sa dau print am iesit din joc....ceva s-a intamplat...da Angel dar m-amenervat pt ca Angelica si KING nu au luat masuri

AnOnYmOuS
17-09-2011, 08:00 PM
totusi daniel nici chiar asa...admini on si nici macar o mustrare...

C@mp3R
17-09-2011, 08:28 PM
eu nustiu dar ar merita o sanctiune {a spart unu vrio citeva lm a luat ban si el tot a continuat sa faca galagie}

KING
17-09-2011, 08:36 PM
Tu poate nu ai vazut ca eu eram spectator de 2 ore. In legatura cu dovada cine putea sa te scoata din joc?

luys
17-09-2011, 09:43 PM
am 1 poza cand injura:)) ii spargea unu laserele... <b>You have to register to ba able to see this link</b>

petryca
28-09-2011, 03:25 PM
O nelamurire cu fratemiu(Angelică). Nu este admin adik....este doar ca intra de pe steam ca am dezinstalat cs normal ca statea degeaba in pc si manca resurse...
Si fratemiu stie cand sa dea kick,gag si slay dar altceva nu stie...
Si nu prea se uita in chat:)) ca e concentrat sa faca fraguri:))

WarGods | AbySs
29-09-2011, 05:33 PM
Dc n-ai facut screen? ..
Si sa faci reclamatie pentru o injuratura.. da`o drq merita un gag 5-10 min si gata :))

Mie mi se pare corect sa faci reclamatie atunci cand sunt admini on si playerii fac ce vor.


Daca am lua masuri la orice injuratura s-ar juca 0/32 pe sv

Tin sa te contrazic aici daniel. Imi pare foarte rau ca nu mai am timp sa stau pe server cum stateam ca nu ar mai fi fost nevoie de astfel de reclamatii. Si te asigur ca atunci cand sunt on nimeni nu vorbeste urat sau aiurea.


O nelamurire cu fratemiu(Angelică). Nu este admin adik....este doar ca intra de pe steam ca am dezinstalat cs normal ca statea degeaba in pc si manca resurse...
Si fratemiu stie cand sa dea kick,gag si slay dar altceva nu stie...
Si nu prea se uita in chat:)) ca e concentrat sa faca fraguri:))

Deci foloseste adminul tau doar cand ii convine lui, in rest se joaca fara sa vada stanga dreapta?

P.S. Nu mai faceti reclamatii pentru fiecare player care injura. Puteti face altceva mult mai benefic, faceti poze celor care injura si cand un player face cerere slot/admin va uitati daca aveti poze cu el injurand si le postati la cererea lui ;)

cotoi
05-10-2011, 08:18 PM
io zic ca nu e normal ca alcineva sa se foloseasca de adminul tau ca si la mine cand sau folosit varu meu ati luat foc toti ori adminezi numai u sau deloc zic io unu ca asa e corec nu si tu si fractu sa adminati de pe un admin parerea mea

AnGeL | Pro (W_^)
05-10-2011, 08:42 PM
Cotoi eu cred ca minti cu varul tau.. defapt de multe ori intra varu tau si injura..

WarGods | AbySs
06-10-2011, 03:23 AM
Este foarte bine spus ceea ce zice cotoi. Uitativa la Admi_ral si King, si ei sunt frati dar fiecare este cu adminul lui.

cotoi
06-10-2011, 07:38 AM
nu conteaza ma dar nu iam mai dat voie si nu a mai intrat da asa ca nici iel nu are voie clar

Rapid1923
19-04-2012, 03:49 PM
Too old!
Topic closed!