PDA

View Full Version : Scuze De Deranj!!!



Dr0g22
22-07-2015, 01:57 AM
Știu ca nu sunt chiar favorizat de toți!...Dar....
Aș vrea sa știu doar cāt costă și cum plătesc taxa un-ban....
Chiar dacă nu am intrat pe serverul Furien.Wargods.Ro cu cod asta e am intrat pe alt server.., wacul ma prins....
I-mi pare mai rău de mine ca am acționat la asa ceva... sa intru cu cod care eu detest coda-ții...Dar cum am mai zis ,eram inervat la maxim ,de un player pe un server și na era cu cod și am vrut săi demonstrez ce īnseamna codu, ceea ce a arata și Wac am descarcat badboy ,la ce draci aveam pe ala, am intrat și ...I-mi cer scuze pentru asta și doar un lucru vreau. Sa Nu mi se mai zică codat, ca nu-s asa și o poate spune oricine care chiar ma cunoaște....īn-fine... Deci da-ți-mi răspunsul pentru taxa un-ban ...
Ps: Vreau sa răspundă doar S[E]NzOr! sau Tiger! Nu vreau posturi inutile!
Și īncă o data scuze da-ca v-am Deranjat!!!

~TraNda~
22-07-2015, 02:04 AM
Uite ai aici postul original de -=MaX=- <b>You have to register to ba able to see this link</b> Poti plati paypal/bancar sau te poti intelege cu senzor sa ii trimiti o anumita suma, pentru boost.

Dr0g22
22-07-2015, 02:46 AM
Deci din cāte am īnțeles ,trebuie sa se analizeze cazu, și sa hotărați , dacă trebuie plătită taxa sau nu, și cāt ar trebui sa plătesc (din cāte īn-te-leg trebuie!) Deci hotărați suma..Și aștept un răspuns de la S[E]nZoR! sau Tiger!

PS: NU mai faceți altcineva posturi inutile Sa răspundă doar cei Menționați mai sus!

Tiger
22-07-2015, 09:33 AM
Trebuie sa platesti gradul 2 (20 lei sau 5 euro). Ar fi fost gradul 1 daca nu-l puneai pe SteamXPlayer sa-ti dea unban, astfel ati fost amandoi penalizati (el a primit downgrade la slot, iar tie ti s-a marit gradul pentru taxa de unban).

Plata o poti face prin transfer bancar (Banca Transilvania, vezi contul lui -=Max=-: <b>You have to register to ba able to see this link</b> ), PayPal sau cod de reincarcare cartela pentru Cosmote (sau discuti cu Senzor sa vezi ce operator de cartela are el).