PDA

View Full Version : Propunere [REZOLVAT]



DocTati
31-07-2015, 04:21 PM
Salut! Am venit cu cateva propuneri,care consider ca sunt importante pentru server.
1) Sa se introduca comanda amx_stfu -> este foarte necesara deoarece cine nu are premium ii este imposibil sa se lupte cu toti jucatorii(de exemplu azi,unu a dat retry dupa gag de 2 ori,a amenintat ca floodeaza serverul si ca il inchide permanent,eu doar kick-ul il aveam la dispozitie)
2) Sa se introduca un plugin (am vorbit ceva legat de asta cu razzor) care odata cand dai retry cand esti tero,sa primesti ban automat pe o anumita durata de timp.
3)Ultima,sa se inceapa sactionarea adminilor/sloturilor care nu sunt activi pe forum cat si la joc (Again a facut cerere acum o saptamana pentru premium,a vazut ca nu a luat nu a mai intrat deloc nici pe forum nici la joc)
O zi buna!

~TraNda~
31-07-2015, 05:29 PM
1 . :pro:
2 . :pro:
3 . decizia lui hell!

RaZz0R
31-07-2015, 07:19 PM
Idem tranda

***MaReSaLa***
31-07-2015, 07:33 PM
Idem si ieu

Freya ♥
31-07-2015, 09:15 PM
:pro: la toate de la mine, mai ales in legatura cu STFU, te-nteleg prea bine. :).

HeLL#Boy-Razvan
31-07-2015, 09:55 PM
O sa vorbesc cu Tiger sa adauge comanda amx_stfu si acel plugin, probabil o sa le rezolve cand va avea timp :)

Cat despre curatenia la admini va urma si aceea dar nu chiar asa rapid , asteptam sa vedem poate se simte cineva si mai intra pe server

Tiger
31-07-2015, 10:15 PM
1. Rezolvat.
2. Pana la urma nu am sa-l bag. Unii pot fi primi kick din cauza lag-ului si vor primi ban degeaba.
3. Razvan isi face treaba aici. :)

:locked: