PDA

View Full Version : La Multi Ani WarGods / La Multi Ani DeathRUN!!



~TraNda~
01-08-2015, 12:56 AM
Cu ocazia zilei WarGods Day as vrea sa va urez un sincer "La Multi Ani" cat mai mult timp petrecut impreuna in comunitate si sa crestem aceasta comunitate incetul cu incetul! Multumim lui Hell pentru ca si-a luat responsabilitatea sa se ocupe de srv, de DeathRUN si ne-a facut o bucurie, fiindca putem sa ne jucam impreuna pe un server al nostru, al comunitatii si sper ca impreuna sa aducem inapoi servarul acesta la ce a fost o data! <:-P<:-P<:-P<:-P:happy::happy::happy::beer::beer::beer::beer::fun ::fun::fun::fun::happyest::happyest::happyest::hap pyest::beti::beti:
Ar fi frumos daca fiecare si-ar aduce aminte si ar lasa un reply la intrebarea : Cum ai cunoscut serverul DeathRUN.WarGods.Ro si ce parere ai despre el.:console::clapping::clapping:
La Multi Ani WarGods / La Multi Ani DeathRUN

-eqZ-Aatrox'
01-08-2015, 08:58 AM
La multi ani !!!!

Bombardieru Geo
01-08-2015, 11:58 AM
La multi anii :)

HeLL#Boy-Razvan
01-08-2015, 12:04 PM
La multi ani si din partea mea si la cat mai multe aniversari :) nu ai de ce sa imi multumesti, imi face placere sa ajut communitatea unde si cu ce pot :)

edit: cine trebuie sa dea de baut in cinstea wargods-ului? :))

~TraNda~
01-08-2015, 01:56 PM
La multi ani si din partea mea si la cat mai multe aniversari :) nu ai de ce sa imi multumesti, imi face placere sa ajut communitatea unde si cu ce pot :)

edit: cine trebuie sa dea de baut in cinstea wargods-ului? :))
Alde MaX , Tiger :)) cei ce se ocup de servere :))

Freya ♥
01-08-2015, 11:07 PM
Laaaaa multi ani !!!