PDA

View Full Version : Reclamatie Qatar



slot112
10-08-2015, 03:08 PM
nick : sLoT
ip : -
numele adminului reclamat : wargods|qatar
motiv : adminul qatar fiind pe server i s-a spus sa se uite pe un player insa nu isi face treaba apoi cand l-am injurat pe acel player mi-a dat direct ban fara sa fii luat gag nu cred ca tre sa abuzam de admin si daca suntem admini trebuie sa ne facem treaba . Pe westwood ii spuneam ca e unu cu wall il durea la basca el juca sa faca frag acum da ban direct fara sa dea gag cine se crede acest admin acum ca e admin nu tre sa isi faca treaba . Va rog sa ii scoateti adminu , nu are ce cauta pe acest server . Multumesc .
Dovada : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

~TraNda~
10-08-2015, 03:20 PM
De ce nu pui poza la injuraturi? De ce pui ce vrei tu? Sunteti penibili uni, crezand ca la o asemenea reclamatie, puierula, fara dovezi, fara argumente, o sa se ia masuri asupra unui admin. Cand vreti sa se ia si masuri, veniti cu argumente solide nu d-astea puierile. De unde stii tu ca Qatar nu s-a uitat pe acel player cand a fost dead iar el a considerat ca nu are. Daca voi nu stiti, se poate juca si la sunet. De ce nu i-ai facut un demo respectivului player si venei pe forum cu un argument foarte solid.
Reclamatie nefondata/puierila.

slot112
10-08-2015, 03:30 PM
Sa fac print la ce injuraturi ?

~TraNda~
10-08-2015, 03:35 PM
Sa fac print la ce injuraturi ?

Injuraturile pe care le-ai spus. Gag nu se da neaparat. Eu de exemplu nu permint injuraturi de ***** sau familie, le dau direct ban. Asa ca Quatar si-a facut treaba drept! De ce sa stea sa-si bata capul cu tine daca tu deranjezi playerii?
Nu cumva reclamatia ai facut-o din fustrare? Ca ala te lua mereu? :)) si normal, daca un jucator e bun, inseamna ca e si codat :) . =))

WarGods|Qatar
10-08-2015, 03:45 PM
Acel jucator avea steam .Si nu cred ca avea ceva mama uitat 2 runde pe el si arata ca omu este curat . Si in legatura ban este pe 120 minute orcum cred ca meritati acest ban ca ai un limbaj de taran pe sv.

F0rS3ti
10-08-2015, 04:01 PM
1. Nu sunt suficiente dovezi pentru a reclama adminul
2. Codatii se anunta cu u@ (admin chat), iar daca nu ai facut asta, nu se ia in considerare
3. Adminul l-a verificat pe player, 2 runde, dupa cum spune el
4. Daca adminul a considerat ca e curat, nu trebuie sa-l injuri tu !
5. :locked: