PDA

View Full Version : Reclamatie catre adminul periculos



gabyw2002
21-09-2015, 11:28 AM
Reclamatie catre un admin ce-ti face praf calculatorul . Asa ceva ar trebuie pedepsit virtual , fizic sau judecatoresc:). Dar ceea ce ma deranjeaza ff tare este ca nu am putut sa-i retin numele pentru ca mi-a dat un fel de distroy , bineintels nemeritat nu am dovezi dar am martori, era on aspirina si inca 2 straini dar nu are importanta ca mi-a dat distroy (gen mi-a facut praf cs si m-ia dat eject la cdrom) important este ca am luat si ban si distroy nevinovat adica ma vazut mai bun a vazut ca am afirmat din nou ca eu o sa castig acea mapa si asa sa si intamplat cum i-am adus aminte trosc poc :) nu mai zic ca mi-a dat si gag 5 min ... fara ca eu sa injur sau sa vorbesc urat pur si simplu din invidie si sunt sigur ca el nu are cum sa aduca dovezi la banul meu pentru ca doar nu e prost sa-si taie craca de sub picioare poate il stie careva era ceva de genul vagg sau wagg ceva de genul asta sau wgg parca... nici nu stiu exact

P.S cred ca este razzor vad ca este mare sef la voi aici... pentru ca la ban mi-a dat raspuns ...dar revin din nou si spun ca asa ceva nu este normal ca sa ma calmezi numai dai distroy imi dai ban kick gag cum de altfel mi-ai si dat nici nu te-am injurat nici nu ti-am vorbit urat daca ne uitam in reguli ce ai facut tu ai facut un mare ABUZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nu erai obligat sa-mi distrungi tu mie cs pur si simplu un ban permanent era deajuns mai sunt servere nu trebuia sa te atingi de calculatorul meu sa faci tu pe smecherul.....

ADRI
21-09-2015, 11:43 AM
te stim cu totii ca esti cam recalcitrant pe server si un comportament iritant asa ca nu ma indoiesc ca ai primit pe nedrept comanda !
* Incearca sa-ti vezi de joc si nu o sa mai ai probleme cu adminii
* Considerate avertizat , daca continui o sa te sanctionez !
:locked: