PDA

View Full Version : Reclamatie Aladin ;x!



SoSo
08-10-2011, 01:03 AM
Era unu cu numele "a" pe india, si avea speed cu aim. Si omora toata echipa in 2 secunde. Si domnu admin Aladin ;x! statea spec si se uita la el ca spartu in loc sa-i dea ban. I-am zis de ce nu ii da ban, si el a zis, citez: "*SPEC* Aladin ;x! : soso ce gura **** vrei daca nu potem sai dam?". Si i-am zis, citez: " ESTI PROST DE ASTA NU POTI". Si imi da ban 120 de minute. Da' lu ala tot nu i-a dat :)) Ownerii ca dati admine, va rog vedeti cui dati mai intai, ca ********i ca asta strica serverul :)

Nick: SoSo
Ip: 46.214.152.230
Steam-id: STEAM_0:0:18818249

Unban va rog. Salut.

Aladin
08-10-2011, 01:10 AM
ba, in primu rand inainte sa ma scoti din sarite, ai facut toti adminii dp srv inapti, ratati etc, si eu ma chinuiam sa-i dau ban, nu ma uitam la el,
alta data invata sa vb;),,,daca cnv nu crede ce i-am zis...sa vb cu admini care mai erau p srv, soso sa gasit el sa jigneasca admini cand noi toti ne chinuiam sa-i dam ban la ala
si vb frumos macar p forum;)..daca de atata nu esti in stare...nu-mi pun mintea cu tine

Sky
08-10-2011, 02:01 AM
Ai comanda "listplayers" Aladin, dupa ce o folosesti in dreptul nick-ului jucatorului o sa-ti apara un indice sub forma unui numar, apoi folosesti comanda pe acel numar cu diez# in fata.Exemplu : amx_ban #321

-=MaX=-
08-10-2011, 02:51 AM
bravo ostatic! fa un tutorial si tu la tutoriale despre asta ;)) ti se mai iarta din pacate :))

Sky
08-10-2011, 04:11 PM
Multumesc sef pedelist :*

SoSo
08-10-2011, 04:12 PM
ba, in primu rand inainte sa ma scoti din sarite, ai facut toti adminii dp srv inapti, ratati etc, si eu ma chinuiam sa-i dau ban, nu ma uitam la el,
alta data invata sa vb;),,,daca cnv nu crede ce i-am zis...sa vb cu admini care mai erau p srv, soso sa gasit el sa jigneasca admini cand noi toti ne chinuiam sa-i dam ban la ala
si vb frumos macar p forum;)..daca de atata nu esti in stare...nu-mi pun mintea cu tine

Unde am vorbit eu ma urat cu toti adminii? :)) Aproape toti adminii ma cunosc si ii respect, numai tu esti *****, ca nu stii sa dai un ban. Plus de asta, nu inteleg de ce te mai tin ownerii... Esti varza, nu esti demn de admin.

Aladin
08-10-2011, 04:22 PM
tine minte vorbele care le-ai spus acuma;), caci daca te prind p srv ban automat, chiar daca imi pierd adminu, nu pot accepta sa'mi vorbesti asa, tu care ai putin peste 12 ani sau cati ai(multi inainte) dar controleaza-te

AnOnIm
08-10-2011, 05:17 PM
amx_banmenu alta solutie . ;)

edward
08-10-2011, 05:23 PM
SoSo, te stiu de 2 zile. Mai ai scapari de genul acesta, iar faptul ca l-ai jignit pe forum, citez: " numai tu esti ***** " ; " Esti varza " , sustin spusele lui Aladin.
Plus ca nu exista dovezi iar din acest motiv tind sa il indreptatesc pe Aladin.

SoSo
08-10-2011, 06:40 PM
tine minte vorbele care le-ai spus acuma;), caci daca te prind p srv ban automat, chiar daca imi pierd adminu, nu pot accepta sa'mi vorbesti asa, tu care ai putin peste 12 ani sau cati ai(multi inainte) dar controleaza-te

18 am (multumesc la fel). Eu te-am intrebat pe server de ce nu ii dai ban si m-ai injurat, citeste mai sus ca am scris. Puteai frumos sa intrebi cum ii dau si eu ban, si iti zicea un player care poate stie umpic mai multe ca tine. Uite, eu am jucat cs mult timp, am mii de ore pe unele servere, si chiar ownerii imi cereau sa le fiu admin, dar ii refuzam. De ce? Nu pentru ca nu stiam comenzile, ci pentru faptul ca daca me enervez actionez din impuls, si iese rau, cu reclamatii si altea alea. Puteai si tu sa zici la un owner la inceput "uite, eu nu vreau admin, vreau sa mai invat, apoi imi dai". Scuze ca te-am jicnit, cum am zis mai sus, actionez din impuls. Sanatate. Dati tc.

Aladin
08-10-2011, 06:51 PM
SoSo, uite cum facem:)
pt ca vreau sa ajut srv aceasta cat pot de mult, tu esti un jucator bun, chiar ft bun, de dragul jocului si al srv'ului, o sa uit toate jignirile adresate mie si te las in pace, controleaza'ti vorbele si nu o sa mai am nici o treaba cu tine;)

BFT la frage, si ai grija la limbaj

Sky
08-10-2011, 08:44 PM
"jignit" "un pic" astea asa ca....introduction :) , cat despre Aladin doua puncte ics si speta in cauza (a se citi speTZa), in momentul de fata Aladin are toata dreptatea pentru ca tu, dragul meu Soso l-ai jignit facandu-l, citez: "*****".Drept si prin urmare el inca fiind admin si tu evident, player: Ai jignit un admin, reclamatia e egala cu zero, si cum zice tovarasul meu Badea: Bine.PA!.Joaca in continuare si ignorati-va, parerea mea.Sincer sa fiu eu daca eram in locu' lu' "baiatu' de pe presul zburator doua puncte ics" (a se intelege Aladin :x) iti dadeam permanent pentru ca, doamne ajuta, eu sunt de departe cel mai impulsiv admin. :) Va pup ma!

Aladin
08-10-2011, 10:03 PM
"baiatu' de pe presul zburator doua puncte ics" :)))

IRB | Walles
09-10-2011, 10:08 AM
soso cu limbajul asta de ***** ordinar o sa ajungi sa servesti mancare la ghena mamutule ce esti,cu ce drepturi mai vii tu si faci reclamatie aici dupa ce ne-ai jignit pe toti pe india ca nu ne facem treaba?? 2 playeri am banat atunci pentru neprezentare poze si stateam spectator atent pe fiecare si tu imi zici ca nu-mi fac treaba??chit ca imi pierd adminul pentru vorbele astea dar iti spun esti un copil ordinar cu fara cei 7 ani de acasa nenorocitule!!

RedMan
09-10-2011, 11:28 AM
baiatu` de pe presu zburator :))) ..cu lampa fermecata :))

Rapid1923
09-10-2011, 09:07 PM
Freaca-ne lampa o tura aladine :)))

p.s. Nici tu nu stii treaba cu diezul apret xeroxat?:)))

Aladin
09-10-2011, 09:59 PM
pt vorbele tale rapid, cand ma vezi p srv, tine capu la cutie ca vine glontu pe covoru fermecat:))

IRB | Walles
11-10-2011, 01:29 PM
ce diez ma?:))

XeLa
15-04-2012, 05:54 PM
:locked: