PDA

View Full Version : Cerere UNBAN YOS



gabyw2002
01-10-2015, 09:00 PM
NUME:yos
IP: -
VARSTA: 27
ID DE STEAM: -
DATA:01.10.2015
ORA: 19.40
HARTA: nu mai stiu....
ADMIN: Maresheala
MOTIV: in consola scrie refuz de wac ( in primul rand nu-mi merge si in al doilea rand mi-a dat direct nu ma somat... sa va arate dovezile in care ma somat)
MARTORI: nu-i intereseaza de mine pe restul
DOVEZI: am iesit din cs.... dar puneti-o pe ea sa va arate consola sau dovezile in care nu m-am supus vererilor ei.. sau daca am zis ceva?
MENTIUNI: Alte detalii cu privire la eveniment (factura de la plata taxei pe unban, etc)

OBSERVATII:

In primul rand daca se poate spunetii ca a pocit rau de tot limba romana ..... pur si simplu va face de tot rasul va distrunge imaginea voastra... daca o mai lasati mult... citez "restept" asemenea oameni nu au ce cauta in staful vostru dupa parerea mea... cat despre gura mea ..da sunt deacord sa suport cosecintele nu am injurat, dar recalcitrant sunt pentru asta stiu ca sunt gaguri si etc... se poate si ban daca chiar intrec masura dar de obicei un gag este de ajuns...nici o data nu am intrecut masura mai mult decat un gag... ia pur si simplu crede ca adminul este un zeu mai mic caruia trebuie sa i te supui, un bun admin se face respectat, nu cerseste respect prin fapte necugetate.....un admin bun nici nu trebuie sa se cunoasca cand este on... ala este un adevarat admin nu sa se laude cu asta... si etc... una peste alta face-ti ce credeti de cuviinta eu sunt deacord cu ce vreti voi chiar daca ramane banul o sa vedeti ca nu o sa mai intru pe acest serv nici o data desi pot .... sunt un om de onoare daca ii dati ei dreptate va asigur ca "yos" nu va mai deranjeaza nici o data din nou cu scuzele de rigoare ..va doresc o zi cat mai placuta

***MaReSaLa***
01-10-2015, 09:02 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
faci ce vrea .... pe sv repet yos de o luna tiam zis sa intri cu wac . restu decide adri

gabyw2002
01-10-2015, 09:13 PM
daca imi permiti mareseala zile si datele acestor poze ca sunt vitale... asta sa intamplat azi? din ce stiu eu si din cate imi aduc aminte pozele alea sunt de ceva vreme si stiu ca am fost chiar si sanctionat pentru atitudinea mea de atunci de ce readuci asta in discutie cand am platit pentru faptele mele atunci?

***MaReSaLa***
01-10-2015, 09:26 PM
ai spus ca tu stii ce inseamna respect uitate acolo si 2 la mana tiam zis de o luna activeaza WAC WAC si iar WAC ieu vb tu ati bati joc de mine si te crez miezu de pe sv
deci tiam zis de o luna sa activezi WAC nu ai facuto azi cand team prins pe sv team prins fara WAC vrei si poza cum ierai pe sv fara WAC activ ???? zi ca punem si de aia

gabyw2002
01-10-2015, 11:04 PM
Din cate stiu eu la o petitie la o reclamatie la o sesizare nici o data ! dar nici o data nu am vazut ca cel reclamat sa dicute cu reclamantul (este clar ca o sa iasa un circ dupa cum bine se vede) stiam ca rezolvarea sau rezolutia sesizari/reclamtiei/petitie se hotareste si se discuta de catre superiori la fel si in cazul tau

ADRI
02-10-2015, 01:29 AM
Nu va mai certati din motive prostesti si MaReSHaLa incearca sa il ajuti cu problema lui e normal sa se enerveze daca ii raspunzi cu aroganta , incercati sa va intelegeti !
:locked: