PDA

View Full Version : Reclamie AsuStar



I.Cosminn
10-10-2015, 09:37 PM
Reclamatie
Data: 010.10.2015
NICK TAU: I.Cosminn
NICK RECLAMAT: AsuStar
MOTIV: Nu stie sa admineze,si injura playeri ...
Martori: -
Dovada: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

lAsuStarl
10-10-2015, 09:49 PM
Dupa ani de adminat nu mai am eu chef de figurile plozilor,si pe langa asta nu cred ca esti tu in stare sa ma judeci daca bine ti minte ti-ai luat peste 3 gag-uri doar in jumatate de ora,prin injuraturi aduse la adresa altor jucatori si in special a serverului.A fost un singur jucator nu mai multi,si nu l-am facut in vreun fel ca sa poti sa zici ca l-am injurat,nu-mi bat capu..

Rappa^Boy
10-10-2015, 10:22 PM
Mai ai si nesimtirea sa vi aici cu RECLAMATIE! Ce but esti :zid:
De dimineata cand jucam cu tine stii de ce ti-ai luat ban pe timp de la mine, a? CAMPAI SI NU MA ASCULTAI! TOT TU COMENTAI CA CICA NU E CAMP!..
Cat despre lbj-ul lui, nu cred ca te-a jignit -_- In ultimul timp va faceti de cap, nu ascultati, comentati, va sfatuiesc ca dupa ce jucati maxim 5 ore pe sv sa cititi regulamentul, si dupa sa veniti cu reclamatii!

J.Vardy
11-10-2015, 12:40 AM
frate,mă pun acum in poziţia lui asu,sunteti super mega hiper ultra enervanţi cānd campaţi īn şir,iar limbajul tau cosmin ţi-am spus trebuie sa fie mai restrans si mai usor cu jignirile.e foarte enervant sa vezi camp peste camp,nu poti juca deloc,trebuie doar sa stai cu ochii pe ei,ceea ce si trebuie să facem aşa că un ban de 10 minute linişteşte pe fiecare.

-WickedSick-
11-10-2015, 12:54 AM
Reclamatie puerila
:locked: