PDA

View Full Version : Problema demouri



KillAllBadBoys
15-10-2015, 10:59 PM
Astazi am facut niste demo de proba si vreau sa va spun ca pot sa le vad pe toate daca scriu viewdemo (numele demoului) dar in fisierul counter strike nu este absolut niun demo. Am scris "(numele demoului).dem" in Start dar nu este nimic cu numele demourilor facute in calculatorul meu. Cred....
Va rog spunetimi daca stiti ce pot sa fac. Multumesc anticipat.

Tiger
15-10-2015, 11:03 PM
Banuiesc ca nu ai scris si "record", nu? :))

Data viitoare sa scrii "record nume_demo" si apoi "stop" (cand doresti sa finalizezi demo-ul).

KillAllBadBoys
15-10-2015, 11:14 PM
Dupa cum am zis daca scriu viewdemo le vad pe toate. Am scris si record si stop, nu asta e prb.

J.Vardy
16-10-2015, 12:16 AM
"record Messi.dem" - "stop" - "viewdemo Messi.dem" ,mie îmi merge aşa,problema e că atunci cand iau demo-uri de la alţii nu-mi merg.

KillAllBadBoys
16-10-2015, 07:50 AM
Eu pot sa iau si demouri de la altii da nu le gasesc in calculator. Oricum nu cred ca e o pronlema ptr ca o sa pun codatii sa instaleze wcd si sai dea scan fara sa iasa din cs. Sunt rezolvat. :))

--------------- Added after 23 minutes ---------------

Va rog sa ma scuzati. demourile erau in counter-strike --> cstrike si de aia nu leam gasit. Acum am alta problema tot cu demourile. Cum le fac avi sau cum pot sa le vad, ca ele sunt in format .dem. Multumesc anticipat.

Cristinel.
16-10-2015, 09:08 PM
Eu scriu : playdemo si numele fisierului
Si nu am probleme

KillAllBadBoys
17-10-2015, 09:45 PM
Da asa fac si eu da ma bucur sa aud ca nu sunt singurul :)))