PDA

View Full Version : Reclamatii playeri.



PDHG.
17-10-2015, 06:39 PM
Aici se vor face reclamatiile impotriva playerilor.

.Pentru a face o reclamatie impotriva unui player, trebuie sa urmati acest model de postare:

Nickname:
Level:
Detalii:
Motiv reclamatie: Offensive language , DM, Other, Inselatorie.
Dovezi (screenshot-uri, video-uri):

Trebuie sa aveti dovezi clare daca vreti ca respectivul player sa fie sanctionat, cei ce vor face post-uri aiurea vor primi suspend pe forum.

Adrianus97
18-10-2015, 02:58 PM
Nickname: Nickname-ul meu este Adolf_Adison
Level:1
Detalii:Player-ul raportat este in F.B.I si are un comportament neadegvat pentru factiunea sa , iar nickname-ul lui este BotysGhitza
Motiv reclamatie:Debea am intrat la server , am terminat tutorialul si am dorit sa ies din spawn , acela fiind o casa . am iesit , si dintr-o data m-am trezit cu o somatie , agentul F.B.I s-a dat jos din masina amenintandu-ma cu deagle-ul si imi spun ca vrea sa-mi dea frisk . Eu i-am zis ca nu trebuie caci n-am nici macar 30 de minute jucate , probabil am mai putin si de 10 min , si nu aveam cum sa am ceva ilegal la mine , asa ca i-am zis ca nu trebuie acesta a exagerat dandu-mi wanted pentru neconfirmare ordin , si m-a bagat la jail pentru acest motiv , sper sa rezolvati aceasta problema , probabil este si vina mea dar mie mi se pare ca acest player a facut o greseala cerandu-mi sa-mi dea frisk , si in plus nu trebuia sa ma oblige sa ridic mainile sus , pentru ca merge si fara handsup .



<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Load[
18-10-2015, 03:15 PM
In primul rand,nu ai postat nici o dovada,in al doilea rand,nu aici se fac posturile celor din factiuni,in al treilea rand playerul a procedat correct,tu ai refuzat frisk-ul si sa te opresti el ti-a acordat wanted.

TheFasteR.
19-10-2015, 11:21 AM
Cum a spus si el mai sus, nici macar nu ai postat unde trebuie, cand o sa vi cu o dovada concreta si o sa postezi unde trebuie mai vorbim pana atunci...

T/C