PDA

View Full Version : Absenta grasuxxl



grasuxxl
02-11-2015, 01:59 AM
NUME: grasuxxl
DURATA: 3 saptamani
MOTIV: probleme
MENTIUNI: sper sa revin mai repede

WarGods | KGB
02-11-2015, 12:13 PM
Doamne ajuta!! Rezolva probleme , te asteptam, ai grija de tine!!

NastarzZz
06-11-2015, 05:58 PM
Grasule,sa fie tot raul spre bine multa bafta!

KaNNaBiS
17-11-2015, 01:30 PM
Grasule am revenit in comunitate ! Te astept sa ne jucam amandoi sa-ti dau clasa :)). Bafta si rezolva problemele cat mai repede !

~TraNda~
17-11-2015, 05:28 PM
Cam urat ce scrie in postul asta (<b>You have to register to ba able to see this link</b>), la remove-uri :) .

grasuxxl
17-11-2015, 05:36 PM
da am luat ban de la kgb pe gg ca mia zis ca am aveam wall ca am intrat pe sv si era cu numele de la cs si nu lam mai schimbat si el dupa cateva runde mia dat direct ban a zis ca are demo ca aveam wall daca sar putea sa mio prezinte cand am vb pe mess cu el mia zis ca nu are demo stiind ca at aveam si admin putea sa faca poze sau wcd da el mia dat ban direct fara nici un fel de dovada din cate stiu si eu un ban se da pe dovezi adica poze demo sau wcd el mia zis ca nu are demo

RaZz0R
17-11-2015, 05:39 PM
Eu stiu alta varianta a celor intamplate.
Am votbit cu Adri sau Tiger (nu imi mai amintesc sigur) despre acest lucru, la acel moment nu imi se luaee o decizie cu privire la asta, acum am vazut si eu postul lui Tranda.
Il asteptam pe KGB sau pe Adri/Tiger sa auzim varianta lor

grasuxxl
17-11-2015, 05:42 PM
si eu vreu sa vad demo cu mine da din data aceea cand mia dat ban pe motiv wall nu altu ca atunci aveam si admin si nu putea nimeni sa intre cu numele meu

RaZz0R
17-11-2015, 05:45 PM
Banul nu dat pe numele tau, ai intrat cu alt nume si jucai

grasuxxl
17-11-2015, 05:51 PM
banu nu era dat pe numele meu eram cu numele de la cs pt ca cs de il aveam nu imi salva numele si am intrat cu numele de la cs da kgb mia zis pe sv ca are demo cu mine ca aveam wall si pe mess cand am vb mia zis ca nu are nici un demo si ca decat sa uitat pe mine si a vazut el ca ma uitam prin pereti si mia dat ban putea sa faca si poze sau sam ceara wcd da dupa cateva runde mia dat direct ban de ce pe sv mia zis ca are demo si pe mes cand iam zis sam dea si mie demo sal vad mia zis ca nu are nici un demo

WarGods | KGB
17-11-2015, 06:07 PM
Buna tuturor.
S-a creat o situatie neplacuta ptr grasuxxl si ptr mine,WarGods | KGB.
Un player cu experienta in joc si in adminat nu intra pe serv . cu alt nick/default cs nick ,doar daca are un motiv bine intemeiat.
Eu niciodata nu intru pe serverele din aceasta comunitate cu alt nick,decat cel pe care il am ( WarGods | KGB ) Deci experienta nu te lasa sa iti risti pielea/gradul .
grasuxxl ,imi pare rau ca nu am facut acel demo/credeam ca l-am facut dar cand am verificat cs-ul ,nu era demo-ul tau,am tastat gresit comanda ptr demo in consola,e greseala mea,mi-o asum.

2 runde m-am uitat pe grasuxxl( avea alt nick,nu stiam ca este el) si era clar ca avea WALL. Ramane la atitudinea lui RaZz0R ,sa decida ,repet am o vina ca nu am reusit sa salvez demo(greseala comanda demo/consola) Data viitoare nu voi bana fara demo /refuz WCD sau unde este cazul ,WAC!

--------------- Added after 2 minutes ---------------


banu nu era dat pe numele meu eram cu numele de la cs pt ca cs de il aveam nu imi salva numele si am intrat cu numele de la cs

Erai novice de nu stiai sa iti bagi numele??

grasuxxl
17-11-2015, 06:17 PM
aceeasi faza am patio si pe zm razor stie tranda si cu maresala stiu cand miau cerut wcd si lam facut dupa neam luat cu taina si nu leam zis ca am facut wcd si miau dat ban tot asa am jucat si pe zm cu alt nume da ei miau facut poze si miau cerut wcd si leam facut ce miau zis da acum fie ce o fi sti ca doar am vb pe mess si tiam zis ca cs de il aveam nu imi salva numele si miai cerut cu cfg si miai facut alea prin el nu mai stiu exact da am jucat asa 2-3 runde si dupa mai banat

~TraNda~
17-11-2015, 06:20 PM
aceeasi faza am patio si pe zm razor stie tranda si cu maresala stiu cand miau cerut wcd si lam facut dupa neam luat cu taina si nu leam zis ca am facut wcd si miau dat ban tot asa am jucat si pe zm cu alt nume da ei miau facut poze si miau cerut wcd si leam facut ce miau zis da acum fie ce o fi sti ca doar am vb pe mess si tiam zis ca cs de il aveam nu imi salva numele si miai cerut cu cfg si miai facut alea prin el nu mai stiu exact da am jucat asa 2-3 runde si dupa mai banat

Rectifica te rog. Atunci n-ai zis nimic ca ai facut sau nu scanul ;) . Nu sunt Mama Omida sa ghicesc daca l-ai facut sau nu si nici atunci nu erai pe numele tau :) .
Aduti aminte cand ziceai sa te banam. Nu mai schimba firul, ca sfoara a fost deja trasata.

WarGods | KGB
17-11-2015, 06:21 PM
aceeasi faza am patio si pe zm razor stie tranda si cu maresala stiu cand miau cerut wcd si lam facut dupa neam luat cu taina si nu leam zis ca am facut wcd si miau dat ban tot asa am jucat si pe zm cu alt nume da ei miau facut poze si miau cerut wcd si leam facut ce miau zis da acum fie ce o fi sti ca doar am vb pe mess si tiam zis ca cs de il aveam nu imi salva numele si miai cerut cu cfg si miai facut alea prin el nu mai stiu exact da am jucat asa 2-3 runde si dupa mai banat

Mare taina ai avut cu ei grasuxxl,cum sa faci WCD si sa nu spui? Normal ca te-au banat unul din ei,ce ai fi vrut?? mere ,pere,e regula...eu te-am banat ptr WALL fara demo/WCD/WAC/ss.era destul de tarziu ,de unde sa stiu eu ca tu nu stii a-ti baga numele corect in joc? Dupa mine aveai WALL/2 runde am stat pe tine...

grasuxxl
17-11-2015, 06:25 PM
pai daca tot imi ziceau ca ma baneaza daca nu fac wcd si eu leam zis sa ma baneze da am am uitat sa le zic ca lam facut ca daca amandoi ziceau ca imi da ban ca imi da ban ca am am 1 min sa fac wcd si nu acuza pe cineva de cod daca nu ai nici o dovada kgb cum se face asta pe sv at miai zis ca ai demo cu mine si pe mes cand am vb ai zis ca nu ai demo ca nu ai facut adu dovada cu wall ca si eu pot sa stau sa ma uit pe cineva si sa zic ca are cod da nu am nici o dovada de ce nu ai facut poze de ce nu mai pus sa fac wcd

--------------- Added after 3 minutes ---------------

multi dintre care au mai avut admin aici au fost prinsi cu cod si aveau pe forum cerere facut cu dovada cu tot daca e era asa puteai sa faci la fel si u sa pui demo pe forum sal vada toti si chiar si eu da nu acuza pe cineva de cod atata timp cand nu nici o dovada joc de atatia ani aici si nu am jucat cu cod deloc acum mi se spuna ca aveam wall

RaZz0R
17-11-2015, 06:30 PM
Grasule, intri in cstrike=>click dreapta pe cfg=>Proprietati=> debifezi casuta Read-Only (Doar in citire)=> intri in cfg=> Cauti cu CTRL+F Name si modifici numele=> dupa care salvezi si bifezi iar casuta cu Read-Only.

Din moment ce KGB nu are nici un fel de dovada asupra lui, nu se poate lua nici o decizie.
@Grasuxxl: Nu este prima data cand intri pe alt nume si patesti asa ceva, ai fost avertizat de catre mine si daca nu ma insel si de Abiss cu privire la asta.
Data viitoare cand esti surprins cu alt nume fara sa anunti un admin de la bun inceput si sa ai un motiv bine intemeiat vei primi remove + ban permanent.

grasuxxl
17-11-2015, 06:34 PM
mia facut el cfg at acum imi ramane numele si sincer sa fiu nu cred ca eram singuru care mai intra cu alt nume da acum daca vrei sam remove sau scadem gradu la slot

RaZz0R
17-11-2015, 06:36 PM
Daca mai surprinde-ti pe cineva cu alt nume si nu anunta pe nimeni imi lasa-ti mesaj si ma ocup eu de el.
La fel si in cazut lui Grasul.
:locked: