PDA

View Full Version : Revenire | As I Said |



As I Said
03-11-2015, 06:44 PM
Dupa cum , majoritatea dintre voi stiti , eu jucat pe serverele de wargods , mai ales pe furien , Am avut si admin pe unele servere . Am luat remove pentru inactivitate , dar.. am revenit ! :* Am auzit ca sunt admini mai noi , si am intrat astazi pe server pe alt nume . (4Ever) si am verificat cum sta treaba . Acum rezolv cu Wac-ul. Vroiam sa va intreb daca pot sa iau adminul inapoi , pe acelasi nume (As I Said) , sau trebuie sa fac cererile de la capat, Multumesc pentru cei care m-au inteles . Bafta !

k1dd.
03-11-2015, 06:54 PM
Bine ai revenit, eu nu stiu ce sa intamplat si nici nu te cunosc dar sper sa te incorporezi inapoi .

Star|WarGods ★
03-11-2015, 07:33 PM
de la mine ai :pro: Parerea mea e ca ar trebui sa ia gradu inapoi (parerea mea)
ca sunt foarte putini admini pe sv, si cred ca near prinede bine o mana de ajutor+el are si experienta ;)

k1dd.
03-11-2015, 07:52 PM
nu stiu ce sa zic eu as zice <b>You have to register to ba able to see this link</b> ai multa experienta . abea astept sa jucam impreuna si sa ne cunostem :) bafta man

-WickedSick-
03-11-2015, 08:34 PM
Imi pare rau prietene , regulamentul e sfant , ma bucur c-ai revenit , spor la joc , cat despre grade , va trebuii s-o iei de la inceput !
:locked: