PDA

View Full Version : Reclamatie M3S3RiAsU



Gerrard
04-11-2015, 10:47 PM
Injuratura ca la usa cortului si nu e la prima abatere cer sanctiun din partea adminilor

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

M3S3RiAsU
04-11-2015, 10:56 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

respect decizia luata de voi doar sa mentionez ca are steam on si stie regulamentul si trebuie sa respecte comunitatea la min 10 ore tre sa ai wac activ el zice ca are dar si eu si JetLee a verificat si nu avea plus ca dadea exact ziceai ca are wall dar nu eram demo on ca e lag si taie rau Plus ca si el injura ca la usa cortului dar nu mai am in pc pozele ca le aratam Ms de intelegere !!!!

Denisica
06-11-2015, 06:11 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

respect decizia luata de voi doar sa mentionez ca are steam on si stie regulamentul si trebuie sa respecte comunitatea la min 10 ore tre sa ai wac activ el zice ca are dar si eu si JetLee a verificat si nu avea plus ca dadea exact ziceai ca are wall dar nu eram demo on ca e lag si taie rau Plus ca si el injura ca la usa cortului dar nu mai am in pc pozele ca le aratam Ms de intelegere !!!!

Stai umpic! Unde scrie ca la 10 ore trebuie sa ai wac on?

ADRI
06-11-2015, 08:22 PM
@ M3S3RiAsU daca mai vad asa ceva o sa joci pe alt server, indiferent de motiv nu permit asa limbaj .
:locked: