PDA

View Full Version : In atentia adminilor!



Mr.A
07-11-2015, 07:19 PM
Rog toti admini serverului: Cs.WarGods.ro sa intre mai des pe forum si sa citeasca cerereile de Slot/Admin - UnBan.

Am observat ca multi dintre voi nu mai intrati pe forum , dati cu ban in stanga si-n dreapta. dar nu intrati pe forum cu o dovada a banului dat player-ului respectiv. ( Nu este greu macar la 2 zile sa intrati pe forum )

Regulamentul este facut pentru toata lumea.

Celor care nu le pasa si nu ii intreseaza ceea ce am scris aici o sa primeasca DOWNGRADE

WarGods|Qatar
08-11-2015, 08:57 AM
Rog toti admini serverului: Cs.WarGods.ro sa intre mai des pe forum si sa citeasca cerereile de Slot/Admin - UnBan.

Am observat ca multi dintre voi nu mai intrati pe forum , dati cu ban in stanga si-n dreapta. dar nu intrati pe forum cu o dovada a banului dat player-ului respectiv. ( Nu este greu macar la 2 zile sa intrati pe forum )

Regulamentul este facut pentru toata lumea.

Celor care nu le pasa si nu ii intreseaza ceea ce am scris aici o sa primeasca DOWNGRADE
Intru fel are si el dreptate va rugam sa mai vizitati forum .

dns
03-07-2016, 01:07 PM
Nimeni Altu ! Sunt mereu aici :)

~TraNda~
03-08-2016, 06:51 PM
Activitatea mea a scazut drastic, atat pe forum cat si pe servere (toate) din cauza problemelor personale. I-am lasat PM lui Alex si i-am explicat situatia,