PDA

View Full Version : RECLAMATIE AGENT 007 :reguli: :reguli:



zeNo
26-11-2015, 10:44 PM
Nume : zeNo
Nume admin reclamat :Agent 007
Data : 26.11.2015
Ora : 22:40
Motiv : A dat ban unui player iar eu l-am intrebat de ce a dat ban la care imi raspunde "ca asa am vrut eu, probleme? Dupa care i-am spus ca ii fac reclamatie la care imi spune "hai prafule nu imi face reclamatie?" dupa care zice: "Am o viata eu nu traiesc din server sau din cs" Si eu l-am intrebat de ce a mai facut cerere de admin, la care imi raspune "la caterinca"
Dovezi : <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> (1)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> (2)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

lAsuStarl
26-11-2015, 10:48 PM
Poti sa le pui pe postimg.org

-=AGenT 007=-
26-11-2015, 10:48 PM
Mersi. :3

zeNo
26-11-2015, 10:49 PM
Mersi. :3

Nu te inteleg... Ce e cu tupeul ista pe tine??

-=AGenT 007=-
26-11-2015, 10:50 PM
1. Invata sa scrii.
2. Nu am spus "exact" ce ai scris acolo.
3. Daca am tupeu care-i problema? Ca nu inteleg. :)

zeNo
26-11-2015, 10:58 PM
Gata si cu dovezile!

--------------- Added after 2 minutes ---------------


1. Invata sa scrii.
2. Nu am spus "exact" ce ai scris acolo.
3. Daca am tupeu care-i problema? Ca nu inteleg. :)

Se vede in dovezi TOTUL!

--------------- Added after 3 minutes ---------------

+ca mi-ai dat si SLAY.. Eu stiu ca in regulament scrie ca nu se aplica comenzi pe ALTI ADMINI!!!

lAsuStarl
26-11-2015, 11:05 PM
Daca ai o viață,ok nu a zis nimeni,dar puțin respect fata de echipa,nu ști vorba aia:muncă in echipa este un succes?,vorbești la misto, de parca te-ar fi înjurat de mama..,si tot tu postezi,cu gen "mersi", crezi ca te i-a cineva in serios,daca te dai in staba aici?,se vede ca nu-ți pasa,jos gradul si salut,după îți poți trăi viață unde ai chef.

Esky
27-11-2015, 12:16 AM
Scuzati-ma ca ma bag pe sectiunea de DR.
Agentule, tu habar nu ai pe ce lume traiesti , habar nu ai sa fi un admin competent. Daca tot ai zia ca ai facit cerere la caterinca, du-te frate si lasa pe altcineva in locul tau mult mai competent care ii devotat si responsabil.
Ii al 2 -lea topic pe care il vad in care esti reclamat.
Mie cel putin ca admin mi-ar fi rusine sa fac ce faci tu.
Cred ca ar trebui sa fi lasat fara grad, deoarece nu-l meriti !

Scuzati-ma din nou ca m-am bagat pe sectiunea aceasta , dar nu mai puteam sa suport sa vad ce zice acest copil copac , asa numit admin pe DR. Bafta.

mugurhaiduc
27-11-2015, 01:54 PM
ce-i drept... agent asa face de o vreme ... eu zic sa ii se dea helper ci nu premium pana incepe sa respecte toti playerii (chiar si adminii)

zeNo
27-11-2015, 02:01 PM
ce-i drept... agent asa face de o vreme ... eu zic sa ii se dea helper ci nu premium pana incepe sa respecte toti playerii (chiar si adminii)

Ar trebui sa ia REMOVE nu downgrade.

-=AGenT 007=-
27-11-2015, 02:12 PM
Sa inveti sa nu mai stai AFK dataviitoare. :)

K0X-deathrun
27-11-2015, 03:10 PM
Stiu ca nu sunt in masura de a comenta,dar i-am facut si eu o reclamatie adineauri si se vede clar ca face ce vrea el si inafara de smecheria lui de 2 bani,nu are nimic in plus. :*

-=AGenT 007=-
27-11-2015, 03:54 PM
Bravo mie, ciuda tie. ;) tu invata sa nu mai injuri. Si nu mai comenta.

~TraNda~
27-11-2015, 07:06 PM
In urma reclamatiilor care ti s-au facut si dovezilor aduse de playeri primesti REMOVE! Si adminii pe server se plang de tine.
:locked: