PDA

View Full Version : grasuxxl da iar ban fara motiv



sebastian1262
07-12-2015, 06:44 PM
S-a luat de mine ca am pus lm pe lung zicand ca numai asa stiu (daca sti numai cu lm pe lung). M-a suparat chestia asta si i-am zis ca macar eu stiu gramatica. Apoi mi-a dat kick. Dupa ce l-am intrebat de ce mi-a dat kick am primit ban. Ce este asta?
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

WarGods | KGB
07-12-2015, 09:29 PM
Seba ,ai 13 banuri active ....ce iti spune tie lucrul asta?
Stai pe tusa,cere-ti scuze,ai limbaj asurzitor,enervezi adminii,nu iti vezi de joc cand intri pe serv.
Ca o paranteza ,pe serv de zm sau pe oricare alt serv ,trebuie sa ai putin fairplay,adica sa fi corect,fara abuzuri cu lm pe lung,in spawn...
Dupa mine grasul nu a gresit ca ti-a dat ban,ptr ca ai deja 13 la numar! Sa nu ma nimeresti pe mine ,tot asa patesti daca vb mult si nu joci.
Decide RaZz0R ce facem cu tine !!!

Adr1aN
07-12-2015, 11:53 PM
Probabil erai si om cu lm pe lung si urlai la zm sa atace,ceea ce este cel putin partial absurd

grasuxxl
07-12-2015, 11:58 PM
mai zic si asta cate odata si banu nu e dat de mine nu iti dadui eu ban

Esky
08-12-2015, 12:05 AM
Banul este dat de mine , scurt si la subiect ! Motivul a fost " RELAX", deoarece te-am atentionat de 3 ori sa te potolesti , dar tu nu ca batman ! Copile, nu suntem pusi ca admini sa fim carpele voastre. Nu inteleg cum naiba iti permiti sa vorbedti asa cu un admin. Nu cred ca ti-ai teas deodata chilotii cu grasu. Sa-mi zici mersi ca ti-am dat eu ban 50 de minute, si nu ti-a dat grasu mai mult. Nici noi nu suntem usa de biserica ,dar voi ne intreceti. Ce am spus eu aici sa fie aviz si sloturilor celor noi.

Bafta.

WarGods | KGB
08-12-2015, 12:06 AM
Asta e ultimul ban care l-ai luat de la Daihatzu doar de 50 de minute , sa te potolesti <b>You have to register to ba able to see this link</b>

grasuxxl
08-12-2015, 12:07 AM
da de la el are banu da cred ca are ceva cu mine :))

RaZz0R
08-12-2015, 09:37 AM
Dovezile aduse de seba nu imi arata nimic, sunt incerte.
Pe langa asta toata lumea este impotriva ta pentru faptul ca esti galagios pe sv.