PDA

View Full Version : * Reclamaţie * ( celui care a dat destroy :@ )



[U]Nd3r # C.N
30-12-2015, 01:07 AM
Aşa, de unde să încep.. 1. Te iau cu frumosu ( cel care a dat destroy ) îţi pot spune doar din inimă că eşti un mare.. te simţi tu ( scuze celor care îşi imaginează ce este ) . 2. De ce am luat DESTROY pe server ? şi 3. Te rog frumos în... să-mi prezinţi dovadă clară. ( Ionu mi-a făcut frumos un test d-ăla war etc.. şi a ieşit pozitiv )

Ps. : Ionule sper că ai dreptate când mi-ai scris ce mi-ai scris pe mess.. acum să vedem .

:X:">;)

Adr1aN
30-12-2015, 01:14 AM
Si cam ce nume aveai tu cand ai luat destroy si ce nume avea adminul?sa stim si noi asa

[U]Nd3r # C.N
30-12-2015, 01:53 AM
Crede-mă.. că nu ştiu cine mi-a dat ban. Numele " [U]Nd3r # C.N | No Offense -.-' " . Motiv ban habar nu am, eram într-o "gaură :))" cu sick şi dintr-o dată îmi sare dvd-ul din pc =)).. şi auzisem după Destroy.. Nu ştiu de ce am luat destroy, fără nici un test, fără nici un demo, fără ss-uri nimic.. Frate, problema cea mai mare e că am steam.. şi dacă am luat destroy e greu să-l restabilesc.. pentru că mi-a .... tot .. şi acum e nasol.. Şi bă omule ( cel care a dat destroy-ul ) orice aş fii făcut .. NU SE DĂ DESTROY din nimic.. ce pana mea, parcă numa comanda aia ar fii existat ... + de asta nu am făcut nimic, şi de acum.. jur.. dacă iau unban tot am să filmez, doar aşa dovadă.. de data asta am fost luat prin surprindere.. şi nu înţeleg DE CE am luat DESTROY..

RaZz0R
30-12-2015, 10:12 AM
Salut, am gasit eu ceva:
Data Jucător SteamID Admin Motiv Durată
30.12.2015 [U]Nd3r # C.N | No Offense -.-\' STEAM_0:0:154705019 grasuxxl adio Permanent

Nu am gasit nici un alt ban pe adresa ta de ip sau pe steam id.
Astept sa vad ce spune grasu.
PS: tu ai facut reclamatie, sugerez si o cerere de unban, deoarece nu este obligatoriu sa primesti unban dupa o reclamatie.

[U]Nd3r # C.N
31-12-2015, 03:11 AM
Salut, am făcut cererea de unban, şi aşteptam şi eu un răspuns la această problemă.. chiar nu-şi dă interesu oricare ar fii dintre admini să intre să clarifice problema? .. să ştiu măcar să nu aştept degeaba.. vreau doar un răspuns concret şi cu dovezi clare, şi bine-nţeles nişte scuze.. deoarece am jucat clean şi nu mii s-a atras atenţia cu nimic, dacă am greşit am plătit.. acum cel care a dat destroy-ul sper că a editat bine "doveziile" că altfel e nasoală treaba.. suspectez eu pe cineva, şi mii s-au dat informaţii legate de asta, sper să nu fie adevărat şi cel care a dat destroy-ul să vină ca un bărbat să clarifice problema, şi bine-nţeles să plătească pentru greşeala făcută. Un an nou Fericit tuturor .. !!

RaZz0R
31-12-2015, 09:10 AM
Ce suspectezi? :-/
O sa astept pana pe data de 1.01-2.01, deoarece in perioada asta nu am timp sa stau de comunitate.
An nou fericit!

[U]Nd3r # C.N
31-12-2015, 01:26 PM
Ok.. atunci an nou Feriticit ! :d

[U]Nd3r # C.N
01-01-2016, 07:29 PM
Bun.. Am făcut această reclamaţie pe data de 30.. Au trecut 24 de ORE şi nu s-a rezolvat nimic, acel admin care a dat destroy-ul nu s-a sinchisit să vină să clarifice problema.. există un regulament parcă.. parcă da.. cred că ar trebuii să mai fie citit odată.. sau doar eu îl citesc şi o fac degeaba? speram să fac şi eu ore, să mă integrez şi eu pe comunitate şi poate cine ştie.. să vă fiu coleg.. dar.. din păcate se vede interesul unora .. îmi pare rău dar nu cred că mai are rost să continui pe această comunitate.. ( ştiu.. poate mulţi spuneţi " nu ne pasă nouă, eşti liber " dar gândiţi-vă că pleacă 1, pleacă 2.. pleacă 3 şi toţi aceştia nu vă vor face reclamă sau recomanda server-ul altor prieteni.. nu ? dacă acel admin a avut tupeul nesimţit de a dat destroy fără ca el să îmi facă vreun test ( wcd , ss-uri , demo ) ca apoi să nici nu se prezinte să clarifice problema.. mii se pare că nu îndeplineşte condiţiile.... Ok, cred că o lăsăm aşa.. dacă nu aveţi nevoie de oameni serioşi, şi capabili de o anumită funcţie.. vă pot ura doar baftă :d . Îmi pare rău pentru neînţelegere.. şi îmi pare rău că am aşteptat degeaba 2 zile :)

Seară frumoasă tuturor ! :d

Kapucino
01-01-2016, 08:58 PM
poate nu a avut timp sa intre in acesta perioada
avand in vedere ca a fost revelionul poate e plecat
eu zic sa mai astepti

AraGoN#
01-01-2016, 09:07 PM
Speram sa se rezolva , si sa nu ne certam chiar acum
Vorba lui Kapucino poate e plecat pe unde va , doar a fost revelionul..

Esky
01-01-2016, 09:16 PM
Deci si prin urmare ,adminul care a dat acel destroy (shock la noi ) ar fi trebuit sa vina sa-si justifice shock-ul. Daca nu vine sa-si justifice cele facute...da dovada ca nu-i pasa . Pana la urma decide Razzor (bot) cele intamplate când vine din vacanta lui din Tenerife (ar vrea el ). NU cred ca mai are rost sa comentati degeaba pe acest subiect.

RaZz0R
02-01-2016, 10:27 AM
La multi ani!!

Grasuxxl nu a venit cu nici o dovada asupra banului sau cu vreo explicatie. Prin urmare va fi sanctionat cu scaderea gradului.

:locked:

RaZz0R
03-01-2016, 11:35 AM
am redeschis reclamatia la cererea lui grasu, o sa fie interesant

grasuxxl
03-01-2016, 02:47 PM
uite si motivu banari tale si scz ca nu am postat mai devreme da am avut probleme cu pc si nu puteam sa trec cu vederea peste ce ai zis <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> acum ast sa vad ce ziceti si voi

dcdaifa
03-01-2016, 02:50 PM
bine punctat grasule ai 1-0
ia zi acu [U]Nd3r # C.N | No Offense -.- ce ai de spus?

Esky
03-01-2016, 03:08 PM
Ar merita ban pe server + forum!

[U]Nd3r # C.N
03-01-2016, 03:46 PM
Băieţaş, ai 24 de ore la dispoziţie, pe forum se poate foarte bine intra şi de pe telefon să faci o învoire, 1 la mână... 2. NU vii peste 2 zile să-mi dai destroy-ul din te miri ce motive din privat. şi 3. Tu venind după 4 zile de la întâmplare cu nişte print-uri de .. în care eu pot să spun, că în aceste 4 zile ai avut timp destul să motifici / editezi pozele sau pur şi simplu să îmi înşcenezi totul, ai avut destul timp şi s-a dat T/C . Şi eu am fost plecat şi totuşi am intrat de pe telefon pe forum, tu nu prea ţi-ai dat interesul. Bun, şi ce am zis în acele cuvinte, este pentru că eram foarte nervos, eu stăteam liniştit, şi mă luasem de tine că " DE CE NU ATACI ? " tu mi-ai spus mie foarte frumos " IA ATACĂ TU ! " ---> ??? Pe bune ? tu vii să-mi spui mie ca om (în joc) să te atac TOT eu ? deja era tupeu. Nu ai tu nici un drept să tragi de timp şi problema asta s-a mai discutat.. Ai primit remove pe drept, 1. ne prezentare pe forum, şi 2. tupeu. Aş merita să fiu banat, recunosc, dar ce e în privat e în privat, iar eu pot spune că nu am scris eu aşa ceva, datorită faptului că nu ai martori :d . Nici eu nu am, dar am martor timp-ul, după 4 zile eşti suspect ;)) .. în fine, aştept să văd ce spune Razzor . Iar restul, nu mai comentaţi să faceţi posturi aiurea, că nu mă interesează părerea voastră. Aici nu vă priveşte pe voi, şi nu are rost să puneţi paie pe foc :) . Păcat grăsuţule că am şters eu nişte print-uri.. mare păcat.. dar stai liniştit că am ip dinamic, şi dacă e să iau ban, am să intru cu alt ip ( nu de pe steam ) să le arăt şi eu colegiilor tăi cum îţi faci tu treaba de " admin " . :d Am zis să fiu băieţaş să te las în pace, dar pentru "shock-ul" ăsta care l-ai făcut... oricum îmi place să fac curăţenie în staff-ul comunităţiilor, cu ajutorul vostru bine-nînţeles <3 . Aştept decizia orcărui Owner .. NU are rost să mai comentaţi voi adminii, problema este foarte clară . ^.^ no stress

~TraNda~
03-01-2016, 04:03 PM
Nd3r # C.N;104356']Băieţaş, ai 24 de ore la dispoziţie, pe forum se poate foarte bine intra şi de pe telefon să faci o învoire, 1 la mână... 2. NU vii peste 2 zile să-mi dai destroy-ul din te miri ce motive din privat. şi 3. Tu venind după 4 zile de la întâmplare cu nişte print-uri de .. în care eu pot să spun, că în aceste 4 zile ai avut timp destul să motifici / editezi pozele sau pur şi simplu să îmi înşcenezi totul, ai avut destul timp şi s-a dat T/C . Şi eu am fost plecat şi totuşi am intrat de pe telefon pe forum, tu nu prea ţi-ai dat interesul. Bun, şi ce am zis în acele cuvinte, este pentru că eram foarte nervos, eu stăteam liniştit, şi mă luasem de tine că " DE CE NU ATACI ? " tu mi-ai spus mie foarte frumos " IA ATACĂ TU ! " ---> ??? Pe bune ? tu vii să-mi spui mie ca om (în joc) să te atac TOT eu ? deja era tupeu. Nu ai tu nici un drept să tragi de timp şi problema asta s-a mai discutat.. Ai primit remove pe drept, 1. ne prezentare pe forum, şi 2. tupeu. Aş merita să fiu banat, recunosc, dar ce e în privat e în privat, iar eu pot spune că nu am scris eu aşa ceva, datorită faptului că nu ai martori :d . Nici eu nu am, dar am martor timp-ul, după 4 zile eşti suspect ;)) .. în fine, aştept să văd ce spune Razzor . Iar restul, nu mai comentaţi să faceţi posturi aiurea, că nu mă interesează părerea voastră. Aici nu vă priveşte pe voi, şi nu are rost să puneţi paie pe foc :) . Păcat grăsuţule că am şters eu nişte print-uri.. mare păcat.. dar stai liniştit că am ip dinamic, şi dacă e să iau ban, am să intru cu alt ip ( nu de pe steam ) să le arăt şi eu colegiilor tăi cum îţi faci tu treaba de " admin " . :d Am zis să fiu băieţaş să te las în pace, dar pentru "shock-ul" ăsta care l-ai făcut... oricum îmi place să fac curăţenie în staff-ul comunităţiilor, cu ajutorul vostru bine-nînţeles <3 . Aştept decizia orcărui Owner .. NU are rost să mai comentaţi voi adminii, problema este foarte clară . ^.^ no stress

Morr =)) :hohot: :hohot: :hohot: =))) Copil de maxim 12-13 ani =)) . Usor cu ameninterile pustiu, ok?

[U]Nd3r # C.N
03-01-2016, 04:10 PM
Doamne, am scris foarte clar acolo că nu ai ce să mai comentezi tu sau altcineva, aşteptam clar verdictu, chiar ai chef să ne înjurăm ? ai pe skype în pana mea de copil, eu am 13 ani ? şi aşa am confă cu nişte prieteni te aştept oricând să vedem cine e copilu de 13 ani, mai taci odată că nu am chef să te înjur aici. Am şi eu limitele mele, nu te mai băga unde nu-ţi fierbe oala că nu mă interesează pe mine că ai tu 3 comenzi şi eşti mare-n .. Stai în banca ta şi nu mai fă reply-uri de tot râsu că eşti penibil, îţi dai tu cu părerea repede de parcă m-ar fi interesat pe mine . Dacă aveţi chef să vedeţi cine e tupeist şi cine are 13 ani vă aştept în privat, nu pe forum <3 . Pup la voi .

~TraNda~
03-01-2016, 04:14 PM
Nd3r # C.N;104360']Doamne, am scris foarte clar acolo că nu ai ce să mai comentezi tu sau altcineva, aşteptam clar verdictu, chiar ai chef să ne înjurăm ? ai pe skype în pana mea de copil, eu am 13 ani ? şi aşa am confă cu nişte prieteni te aştept oricând să vedem cine e copilu de 13 ani, mai taci odată că nu am chef să te înjur aici. Am şi eu limitele mele, nu te mai băga unde nu-ţi fierbe oala că nu mă interesează pe mine că ai tu 3 comenzi şi eşti mare-n .. Stai în banca ta şi nu mai fă reply-uri de tot râsu că eşti penibil, îţi dai tu cu părerea repede de parcă m-ar fi interesat pe mine . Dacă aveţi chef să vedeţi cine e tupeist şi cine are 13 ani vă aştept în privat, nu pe forum <3 . Pup la voi .

=)) Intre 4 pereti si nepotul meu de 3 ani e smecher :)) . Masoara-ti cuvintele daca zici ca n-ai 13 ani. Atitudinea ta nu arata de mai mult
Razzore, ar merita si o adaugare la hash ban

[U]Nd3r # C.N
03-01-2016, 04:22 PM
Stai calm că nu îmi este frică de tine dacă eşti tare-n tastatură, crede-mă. Doar pentru că ai câteva comenzi, nu mă impresionează =)) .. Dacă tu vrei să-mi măsor cuvintele , nu mai comenta şi stai în banca ta, nu mă cunoşti şi deja faci afirmaţii.. nu ştii cine sunt şi nu are rost să-ţi explic şi nu stau de capu tău, eşti oricum 0 pe lângă mine . Mai bine pentru tine, TACI şi vezi-ţi de treaba ta . ;) Aaa.. te referi la steam ? nu mă face pe mine un steam =)) ... am bani pe steam să-mi iau cs-ul de 10000 de ori... fac gift-uri cu gta 5 în prostie, nu mă impresionezi =))... Aşa că nu mă mai provoca. Şi mai lasă capu jos că eşti plin de aere :3

Kapucino
03-01-2016, 05:00 PM
ai grija tranda ca vine cu tigania peste tine=)))))

avand in vedere ce ai spus tu ca dupa 4 zile a intrat si ca a avut timp sa le modifice ..
inainte sa iti dea shock cu 3 min mi-a arata si mie astea pe mess
grasu poate confirma

[U]Nd3r # C.N
03-01-2016, 05:11 PM
1. Ţigan jegos, eşti tu dacă te referi la mine ^^ . 2. Nu îmi pasă nu ai dovezi, nu dovedeşte nimic. 3. Taci în morţii mă-tii de copil infect că nu am chef de tine şi ai grijă cum vorbeşti, că eşti o puţă de 15 ani care face **** mare în spatele pc-ului, te aştept pe skype în gâtu mă-tii să vedem ţigănie şi copilărisme, dacă ai tupeu lasă aici skype-ul. Nu sunt rasist dar singuru ţigan jegos eşti tu de aici, nu mai fă afirmaţii că mă piş pe tine şi pe cine lingi tu în cur. Să fie clar, deja mi-a sărit muştaru când văd atâţia lingăi şi jegoşi care pentru un up în grad are fute-o şi pe mă-sa. Taci dracu că nu te-a băgat nimeni în seamă şi mă piş şi pe tine şi pe grasu ***** şi pe Trenda înclusiv, nu stau să mă cert cu nişte retardaţi în **** mea, sunteţi prea cretini pentru viaţa asta.
Tu în primu rând marş în gâtu mă-tii la şcoală şi învaţă să scrii, că eşti un analfabet şi jumătate.. Îmi pare rău pentru limbaj dar asta este, e un joc şi nu mă las călcat în picioare de nişte rataţi inferiori mie. Nu mă cunoaşteţi şi vă *** în gură pe cei care mă criticaţi. Că venind vorba de ţigănie, ţiganii ştii foarte bine că te *** în cur şi-n gură pe unde calci. Nu mai comenta şi înjura etnia romă că tu eşti un căcat care-ţi iei la mumu de la ţigani pe unde te duci. Nu sunt ţigan şi nici de etnie romă, dar am prieteni şi dacă ştii să te comporţi sunt oameni de nota 10. În primu rând sunt născut în germania cu tată neamţ şi mamă româncă, dar crede-mă că ştiu la perfect 2 limbi, şi eşti doar un Hurensohn frustrat care vii să faci comentarii aici că poate îţi dă razzor up în grad. Eşti un lingău şi un milog şi tu şi Tenda.. dacă v-ar da Razzor un up în grad la 2 zile l-aţi pupa şi în pulă . Asta este să-mi iau ban, nu-mi pasă piş pe el.. mai sunt servere <3 . Sper că acesta să fi fost ultimu mesaj. Şi nu uita Kapucino şi toţi lingăii.. Vă iau rasa-n pulă de la ăl mai mic la ăl mai mare :d . Pup, baftă .

Esky
03-01-2016, 05:15 PM
Under,totusi trebuia sa vorbesti frumos. Poate aveai o cale amiabila de scapare de ban,dar cu aceste vorbe o sa ai ban pe server si ban pe forum. Bafta!

~TraNda~
03-01-2016, 05:21 PM
Nd3r # C.N;104372']1. Ţigan jegos, eşti tu dacă te referi la mine ^^ . 2. Nu îmi pasă nu ai dovezi, nu dovedeşte nimic. 3. Taci în morţii mă-tii de copil infect că nu am chef de tine şi ai grijă cum vorbeşti, că eşti o puţă de 15 ani care face **** mare în spatele pc-ului, te aştept pe skype în gâtu mă-tii să vedem ţigănie şi copilărisme, dacă ai tupeu lasă aici skype-ul. Nu sunt rasist dar singuru ţigan jegos eşti tu de aici, nu mai fă afirmaţii că mă piş pe tine şi pe cine lingi tu în cur. Să fie clar, deja mi-a sărit muştaru când văd atâţia lingăi şi jegoşi care pentru un up în grad are fute-o şi pe mă-sa. Taci dracu că nu te-a băgat nimeni în seamă şi mă piş şi pe tine şi pe grasu ***** şi pe Trenda înclusiv, nu stau să mă cert cu nişte retardaţi în **** mea, sunteţi prea cretini pentru viaţa asta.
Tu în primu rând marş în gâtu mă-tii la şcoală şi învaţă să scrii, că eşti un analfabet şi jumătate.. Îmi pare rău pentru limbaj dar asta este, e un joc şi nu mă las călcat în picioare de nişte rataţi inferiori mie. Nu mă cunoaşteţi şi vă *** în gură pe cei care mă criticaţi. Că venind vorba de ţigănie, ţiganii ştii foarte bine că te *** în cur şi-n gură pe unde calci. Nu mai comenta şi înjura etnia romă că tu eşti un căcat care-ţi iei la mumu de la ţigani pe unde te duci. Nu sunt ţigan şi nici de etnie romă, dar am prieteni şi dacă ştii să te comporţi sunt oameni de nota 10. În primu rând sunt născut în germania cu tată neamţ şi mamă româncă, dar crede-mă că ştiu la perfect 2 limbi, şi eşti doar un Hurensohn frustrat care vii să faci comentarii aici că poate îţi dă razzor up în grad. Eşti un lingău şi un milog şi tu şi Tenda.. dacă v-ar da Razzor un up în grad la 2 zile l-aţi pupa şi în pulă . Asta este să-mi iau ban, nu-mi pasă piş pe el.. mai sunt servere <3 . Sper că acesta să fi fost ultimu mesaj. Şi nu uita Kapucino şi toţi lingăii.. Vă iau rasa-n pulă de la ăl mai mic la ăl mai mare :d . Pup, baftă .

Ma copilule, spune-i lui ******* sa te mai educe putin. Esti paralel cu respectul. O palma daca primesti te duci plangand acasa.

RaZz0R
03-01-2016, 05:22 PM
Asa deci, pozele aduse de grasu sunt confirmate de limbajul lui pe forum.
Schimbare radicala.

liber la ban sau la ce vreti pe forum pentru el.
:locked: