PDA

View Full Version : reclamatie hellchat



awp^Vladutz
01-01-2016, 01:25 AM
Nick-ul tau :awp^Vladutz
Varsta : 15
Nick-ul admin-ului/player-ului : HellChat
Ora si Data : 1 ianuarie ora 11:30
Dovezi : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni : deci era tero iar eu ct am terminat primul si el a iesit afara pt a lua arme ceea ce nu este voie mai ales ca este staff, l-am intrebat dc a iesit afara ca nu are voie mai ales ca este admin si mi-a dat gag 5 min motiv gura, apoi ma bagat T pt ca aveam gag si deja ma enervasem am intratr la cs classic iar cand revin peste o ora ma trezesc cu ban, nu avea cn alt cnv sa imi dea ban decat el pt ca era singurul admin de pe srv, doresc sa se ia masuri am luat ban aiurea, + ca abuzeaza de comenzi.

Esky
01-01-2016, 04:38 AM
Scuzati-ma ca ma bag pensectiunea asta.
Nici macar de anul nou nu va opritincu reclamatiile? In loc sa beti, voi va jucati cs. Jesus... Iarta-l pe adminul acela macar acuma...ii bot, n-ai ce sa-i faci. :))
La mulţi ani! Bafta !

zeNo
01-01-2016, 05:39 AM
Daiha nu e corect ce a facut... Eu zic sa ia Down.. Sa vedem ce zice TRANDA!

hellchatte (alex)
01-01-2016, 01:09 PM
Tiam dat ban deoarece ai dat rr la gag și cānd erai tero ne faceai prafi pe toți de pe DeatHrun ///AMG poate confirma

--------------- Added after 2 minutes ---------------

Eram pe all gren și nam ieșit afară am luat armă pt ca tu nu mio dădeai

--------------- Added after 9 minutes ---------------

Numai minciuni pe ține adu dovezi și banu era pe timp

awp^Vladutz
01-01-2016, 03:35 PM
numai minciuni daca te uiti atent la poza care am postato ai recunoscut ca ai luat arma.... si cand ti-am zis eu ca tu staff ai iesit si ai luat arma mi-ai dat gag sa tac. SI ba cand am dat rr cand eram tero. Mi-ai dat GAG, ma bagat tero si de nervi am iesit si am intrat pe classic NU am dat RR, Esti cel mai slab admin din lume. SI pe deasupra mai si abuzezi.

mugurhaiduc
01-01-2016, 05:02 PM
Eu nu am fost pe sv de doua zile din pacate.... Dar din cate am inteles hellchatte nu a gresit cu nimic ! ( Si eu am patit asta... toti jucatorii de pe deathrun sunt noi si nu stiu regulamentul si fac o reclamatie unu staff pentru o prostie)

///AMG
01-01-2016, 08:01 PM
Eram pe server, nu am fost foarte atent dar am vazut ca a dat retry cand era T si apoi a luat ban pe motiv drept.

awp^Vladutz
01-01-2016, 08:05 PM
AMG ar trb sa iti fie rusine ca minti.
1. in poza se vede clar cum a recunoscut ca a luat arma de afara eu i-am zis ca staf fiind incalca regulamentul, el mi-a dat gag 5 min. Se vede clar in poza.
2. din moment ce mi-a dat gag m-am enervat si am iesit de tot de pe srv, nu am dat nici un retry, am iesit de pe srv si m-am dus pe classic pt ca acolo joc mai mereu am si slot pe srv, iar peste o ora ma trezesc cu ban(nu am stiut cat timp am ban de aceea am facut si cerere unban), tot ce ma deranjeaza a fost faptul ca a abuzat de admin si mi-a dat ban aiurea.
Asta a fost tot ce am avut de zis nu am nev de martori de prieteni de ai tai daca eu am venit cu dovezi nu cu martori astept sa faci si tu lafel, cu asta am incheiat tot ce am avut de zis astept decizia unui owner.

Squad.
01-01-2016, 08:07 PM
CONTRA , fix acum 5 minute awp Vlădutz a luat ban , HellChatte nu a făcut nimic , i-a dat ban pe merit

awp^Vladutz
01-01-2016, 08:11 PM
sa iti zic eu ce sa intamplat acum 5 min, daca erai atent .....
eram mort si am vrut sa ma bag spec si am apasat M si 6 si m-a bagat TERO dar MORT pe langa mn mai era un tero viu. Eram 2 terroristi ala viu si eu mort , pt ca am dat M si 6 sa ma bage spec.... si am dat retry ca sa pot intra spec ca nu am stiut de comanda /spec... nu joc de mult pe srv, din moment ce era deja 1 tero viu iar eu eram cel de-al 2 terro mort am dat retry.... si am luat ban :| deschideti ba ochiiii :|

///AMG
01-01-2016, 08:13 PM
Am zis ca nu am fost foarte atent, nu am mentionat nimic despre gag sau altceva in afara de ban-ul pe care l-ai luat pe dreptate (retry T). Stai linistit ca nu mi-e rusine cu mine.

hellchatte (alex)
01-01-2016, 08:27 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> Al doilea tero ? Ne faci orbi , cat mai poti minti ??

--------------- Added after 6 minutes ---------------

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

z3p1q
01-01-2016, 09:25 PM
:contra: reclamatiei deoarece mai mereu vladutz se ia aproape cu toti adminii in gura ca nu stiiim regulile etc. in plus a primit ban temporar pe drept din cauza ca a dat rr si erau si un admin on ca martor adminului reclamat ...in plus dupa cum vad a mai dat rr fiind date pozele de mai sus .

mugurhaiduc
02-01-2016, 12:03 AM
Eu nu am inteles nimic din ce ai zis tu aici ba vladutze...

~TraNda~
02-01-2016, 01:26 AM
Telenovistii!
Reclamatia facuta din fustrare.

:locked: