PDA

View Full Version : Reclamatie luys



Prince
02-10-2010, 09:28 AM
Lol MAX ar trebuie sai dai REMOVE lui luys deoarece:

Mia dat ban pentru 150 min fara POZE,ma orbit si lea dat si SLAY degeaba lui Torens si 20cm_records si nu erau AFK:<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Asta ie POZA cu care mi-a dat BAN degeaba si fara POZE

Tiger
02-10-2010, 09:36 AM
on: tu nu ai aratat o dovada reala care sa-l invinoveteasca pe luys pentru actul sau! ... ai aratat doar ca ai primit ban si nici nu se vede ca tocmai luys ti-a dat ban!... arata tu ce ai facut, nu arata ca ai primit ban! luys nu ar da ban, duce cum se vede ai primit ban pentru ca ai folosit aim (ciudat, aim nici nu stiu daca merge pe server de zombie, doar la CT VS TERO)..deci pune o poza mai realista!

off: ce cs 1.6 folosesti? :D

Prince
02-10-2010, 09:51 AM
folosesc cs 1.8 si am si 2 martori

TnT | Profesional*
02-10-2010, 10:15 AM
Tigrule, imaginea de la intrare in cs ti-o poti schimba in orce poza, Prince ce ai facut tu aiciea este o mare porcarie sa ai mai spun un topic banal, deoarece nu se vede k adminu luys te-a banat. imaginea aceea ti-o pot face si eu,crede-ma ;) De ce nu ai facut ss in consola cand te-a banat ?macar aia era o dovada in consola era specificat "ADMINU luys banned from 150 min Prince reason: aim" (am dat un exemplu)..deci nu mai veniti cu topicuri aiurea, in plus daca nu stiati nu se scoate adminu..i se scade din grad, asa k nu ai dovezi.

Tiger
02-10-2010, 10:57 AM
Tigrule, imaginea de la intrare in cs ti-o poti schimba in orce poza.


off: nu am stiut...


Prince ce ai facut tu aiciea este o mare porcarie sa ai mai spun un topic banal, deoarece nu se vede k adminu luys te-a banat. imaginea aceea ti-o pot face si eu,crede-ma ;) De ce nu ai facut ss in consola cand te-a banat ?macar aia era o dovada in consola era specificat "ADMINU luys banned from 150 min Prince reason: aim" (am dat un exemplu)..deci nu mai veniti cu topicuri aiurea, in plus daca nu stiati nu se scoate adminu..i se scade din grad, asa k nu ai dovezi.

on: asta am spus si eu =))..dar cu o alta exprimare =))=))

luys
02-10-2010, 11:46 AM
ba nene tu ma crezi prost am folosit comanda amx_flash pe tn si tu trageai in zm tu ma crezi prost X(

luys
02-10-2010, 11:49 AM
EU tiam dat flash si tu trageai numai head am uitat sa fac poza sa vezi cand tiam dat blind!X(

luys
02-10-2010, 11:59 AM
alura le am dat slay pentru ca ei se plimbau pe sus ei nu aveau treaba ca ei sunt zm;)

Prince
02-10-2010, 12:17 PM
Zici ca te cred prost? bine tu zici ca aim da. Dar de ce nu mi-ai facut Screen Shot si ti le dadeam ca se vede daca ai aim sau wall in Screen Shot, ai inca o reclamatie tot la probleme asta, si aia doi care le-ai dat tu slay scriiau, si nu am dat cu arma in zm cand miai dat tu blind :l

luys
02-10-2010, 12:24 PM
ba ai dat nu minti acia da te rog;) erea d2 moama si aia se plimbau pe sus

-=MaX=-
02-10-2010, 02:11 PM
luys te rog sa ii scoti banul!
Avem de vb pe mess...

Bai v-am tot spus fara demo sau poze NU dati ban! sunt si cfg-uri care trec de amx_flash, chiar va e greu sa faceti?
Gresiti si codatii joaca in continuare pe server si va rad in nas, e bine asa?
Pentru aim faceti demo si pentru wall obligatoriu poze, iar daca vreti puteti face si demo dar pe langa poze!

Luys sa intrii pe mess neaparat azi...

Prince
02-10-2010, 06:52 PM
K, deci tu zici ca aia se plimbau inloc sa atace, dar de ce nu mi-ai facut Screen Shot ca sa vezi dak am AIM sau WALL?

WarGods | AbySs
02-10-2010, 07:24 PM
(ciudat, aim nici nu stiu daca merge pe server de zombie, doar la CT VS TERO)

Iti dau eu demo daca vrei sa vezi cum se chinuie unu sa traga in zm ca se creeaza bugu ala cand tragi in cap la zm si nu ii da dmg si se chinuie omu sa traga mai jos dar nu poate din cauza la aim =))

-=MaX=-
03-10-2010, 01:50 AM
posteaza-l sa il vad si eu :)
app, este bug cand tragi la cap? sau?

Prince
05-10-2010, 11:29 AM
Man, de ce nu mi-ai facut Screen Shot sau Demo ca sa vezi ca am Wall sau Aim asta te intreb?