PDA

View Full Version : Reclamatie Octavian



hellchatte (alex)
13-01-2016, 10:08 AM
Data 13.1.2016
Nick-ul tau dRw # HellChatte
Nick reclamat Adminul octavian
Motiv rupe panda si abuz de comenzi da gag degeaba
martori -eqZ-Aatrox
Dovezi <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Sebastian Octavian
13-01-2016, 10:23 AM
Si dovada pentru gag -><b>You have to register to ba able to see this link</b>
Si iar nu au voie Furieni sa fara panda pana li se incarca hp-ul,nu?/:)

hellchatte (alex)
13-01-2016, 10:28 AM
Tu rupi pânda și când ai viață încărcată și dacă fac praf pe cineva e înjurătură?

Sebastian Octavian
13-01-2016, 10:34 AM
Tu rupi pânda și când ai viață încărcată și dacă fac praf pe cineva e înjurătură?
Crezi ca are rost sa mai iti raspund? uitate pe dovada,da si "praf" e compliment sau ce?:)) Gandirea voastra e "deplasata" dc as ataca un Vip imediat dupa ce incepe runda? avand in vedere ca are peste 150hp, 2 arme.... dc sa mor aiurea? doar pentru ca zici tu sa nu fac panda?
A spus odata praf l-am lasat,a zis ca nu stiu sa adminez l-am lasat.... dar dupa din nou praf... eee dovada spune totul,cu limbaj dasta face cerere up... mda:|
P.S : dovada ta ma duce pe imgur.com nu vad nici o poza

hellchatte (alex)
13-01-2016, 10:35 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

-eqZ-Aatrox'
13-01-2016, 10:56 AM
Mda ... Apropo , mi-ai dat gag din prima nu ca m-ai lasat tu a 3-a oara sau cat zici si praf mai referit ca sa pandesti da dovada de lasitate ( praf e mai pe direct a spune ) si nu ca tu nu ataci la începutul rundei ... tu mereu pandesti si multi stiu asta ... Cred ca 'suferi de admin' de la un timp ... Oricum ... daca am gresit cu ceva scuze , dar eram si ieri dimineata cu ThaDark si la fel facea si i-a zis si Darki ... in fine ... Daca am gresit cu ceva eu imi cer scuze !

--------------- Added after 4 minutes ---------------

In fine ... As vrea sa nu mai fiu bagat in asta pentru ca nu e o reclamatie pe care am facut-o eu si poate am gresit si eu ... Uite ... Octavian ... noi nu ne inteleg (chiar deloc) . Hai sa facem pace ca asta nu ne ajuta pe noi (cearta ) !

Sebastian Octavian
13-01-2016, 11:54 AM
Mda ... Apropo , mi-ai dat gag din prima nu ca m-ai lasat tu a 3-a oara sau cat zici si praf mai referit ca sa pandesti da dovada de lasitate ( praf e mai pe direct a spune ) si nu ca tu nu ataci la începutul rundei ... tu mereu pandesti si multi stiu asta ... Cred ca 'suferi de admin' de la un timp ... Oricum ... daca am gresit cu ceva scuze , dar eram si ieri dimineata cu ThaDark si la fel facea si i-a zis si Darki ... in fine ... Daca am gresit cu ceva eu imi cer scuze !

--------------- Added after 4 minutes ---------------

In fine ... As vrea sa nu mai fiu bagat in asta pentru ca nu e o reclamatie pe care am facut-o eu si poate am gresit si eu ... Uite ... Octavian ... noi nu ne inteleg (chiar deloc) . Hai sa facem pace ca asta nu ne ajuta pe noi (cearta ) !
Eu nu am nimic cu nimeni,atata timp cat ma respecti te respect... sunt de acord cu tine dar cum tu te pricepi sa ataci de sus,eu ma pricep sa atac de jos,nu-mi place sa ma urc asa des pe pereti...etc eu atac de joc asa joc eu de cand am descoperit sv.. la asta sunt bun cu asta continui atata timp cand in regulament scrie ca ai voie panda doar la Furien...nu te tine nimeni sa nu faci si tu si Dark,dar daca voi ganditi ca ar fi o lasitate si mai bine sa atacam si poate murim.. mna :) crezi ca se mai ajungea aici daca tu nu spuneai ca sunt praf si nu adminez bine?... :P totul incepe de la voi,nu de la mine... :)

mihai3d
13-01-2016, 12:54 PM
Aatrox nu inteleg de ce tot timpul vrei sa te scoti de acolo de unde iti bagi nasu si de ce justifici tu orice contra la care sti ca e adevarat, apoi o bagi pe aia cu: stiu ca voi nu vreti sa am admin. Nu amice conform regulamentului un contra se ia in considerare atunci cand ai un motiv bine fondat. Tu nu faci 'gluma' cu camp, tu o spui serios si apoi minti, imi pare rau ca nu am facut print atunci cand il acuzai pe un jucator ca face camp degeaba( mergea in spatele meu, te-a vazut, te-a omorat). Un al doilea lucru care ma enerveaza la tine e atunci cand este un singur admin (helper mai precis) pe server si el face ce poate, dar tu tot acuzi ca nu stie sa isi faca treaba. Verifica pe ala, dai slap sau slay lu ala ca camp, dai gag pentru limbaj, vezi ca a dat ala scan mergi si verifica, vezi ca ala a dat retry la gag, nu mai sta spectator pentru ore, daca joc si sunt viu nu am de unde sa stiu cine face camp pana nu trec pe acolo si vad.... Tu crezi ca e asa usor sa raspunzi la toti( ma refer strict la 22+ nr de jucatori). Apoi faci adminu sa se simta aiurea, tu ca un coleg ar trebuii sa il susti nu sa il descurajezi!

Killa Fonic
13-01-2016, 02:42 PM
Aatrox nu inteleg de ce tot timpul vrei sa te scoti de acolo de unde iti bagi nasu si de ce justifici tu orice contra la care sti ca e adevarat, apoi o bagi pe aia cu: stiu ca voi nu vreti sa am admin. Nu amice conform regulamentului un contra se ia in considerare atunci cand ai un motiv bine fondat. Tu nu faci 'gluma' cu camp, tu o spui serios si apoi minti, imi pare rau ca nu am facut print atunci cand il acuzai pe un jucator ca face camp degeaba( mergea in spatele meu, te-a vazut, te-a omorat). Un al doilea lucru care ma enerveaza la tine e atunci cand este un singur admin (helper mai precis) pe server si el face ce poate, dar tu tot acuzi ca nu stie sa isi faca treaba. Verifica pe ala, dai slap sau slay lu ala ca camp, dai gag pentru limbaj, vezi ca a dat ala scan mergi si verifica, vezi ca ala a dat retry la gag, nu mai sta spectator pentru ore, daca joc si sunt viu nu am de unde sa stiu cine face camp pana nu trec pe acolo si vad.... Tu crezi ca e asa usor sa raspunzi la toti( ma refer strict la 22+ nr de jucatori). Apoi faci adminu sa se simta aiurea, tu ca un coleg ar trebuii sa il susti nu sa il descurajezi!
De aceeasi parere

alexblake
13-01-2016, 05:20 PM
nu stiu toata povestea dar octavian cand lai facut praf sa simtit jignit si ce este cu atata ura intre admini

~TraNda~
13-01-2016, 05:36 PM
N-am nicio treaba cu reclamatia sau cu serverul. Vreau doar sa va dau un sfat, pentru mancatoria asta dintre voi.
@Aatrox: La un moment dat, cel care tot face raca intre admini o sa dispara, fiindca v-a fii respins de restul colegilor sai. Tu alegi ce vrei sa faci.

Daca nu reusiti sa va suportati, pur si simplu când va intalniti pe server, faceti abstractie unul de altul, ca si cum nu existati unul pentru altul. Nu comentati unul la altu. Va vedeti de jocul vostru pur si simplu. Dar cel mai bine e sa va intelegeti. Nu conteaza ca unul a mai avut admin, dar a ramas fara din cauza ca a disparut o perioada sau ca celalalt are gradul mai mic/mare . Toti sunteti un egal. De la player/vip/slot - owner, toti sunteti la fel. Daca unu are o comanda in plus asta nu inseamna ca nu trebuie sa aiba respect. Invatati sa respectati ca sa fiti si voi respectati si aratati ca aveti o educatie buna. Daca nu suporti pe cineva nu trebuie sa ii pui „bete in roate” , ci daca ai o educatie buna, pur si simplu va intelegeti strict in interes de server fie nu existati unul pentru altul. Terminati cu mancatoria asta intre voi!
O seara buna :) .

Rappa^Boy
13-01-2016, 06:05 PM
Iar :cearta: :zid:
Aatrox, mai usor cu tupeul, ai luat gag pe merit!!!
Reclamatie Puerila!!!!!!

-eqZ-Aatrox'
13-01-2016, 06:15 PM
Am zis frate daca am gresit eu imi cer scuze ... Si nu eu am facut relcamatie . Promit ca de acum n-o sa mai fiu asa rau ... si cum a zis Octavian ' cine ma respecta la rândul lui va fi respectat ' ! Eu imi cer scuze ... inteleg ca am gresit si cum am spus , Octavian ... as dori sa fim prieteni asa cum sunt cu toti adminii/playerii !

J.Vardy
13-01-2016, 11:06 PM
Tranda,la noi se intampla ceva pe server,ceva ce trebuie remediat cat mai repede in legatura cu conflictele intre admini.

Star|WarGods ★
14-01-2016, 12:12 AM
reclamatie puerila !!!

Sebastian Octavian
14-01-2016, 11:05 AM
Trebuie sa remediem conflictele intre adminii,dar sa se precizeze ... adminul care incepe conflictul "puieril" sa fie sanctionat/pedepsit/avertizat daca nu stie sa se comporte ... nu si cel care ia parte la conflict stric pentru a se apara sau a incheia conflictul...

=Galaxy=M4xA1m
14-01-2016, 01:10 PM
Cei care au un conflict ar trebui sanctionati prin suspendarea gradului pe un termen, pana isi revin la normal. In staff trebuie sa fie ordine...oglinda serverului este staff ul, daca ne avem bine si lucram in echipa fara invidie si jigniri o sa ajungem cel mai bun server (full) mereu..Avem potential doar ca unii nu trateaza sv ca atare..
Comunicarea elementul cheie in succes.

edit: Reclamaţie puerila

-WickedSick-
14-01-2016, 03:33 PM
Alta reclamatie ,pe un motiv pueril , am incercat sa fiu bun cu voi , si sa va ajut , sa tin in egala masura cu fiecare dintre voi , si sa nu va sanctionez , dar v-ati luat-o in cap de la un timp , majoritatea dintre voi , o sa mi-o i-au si eu in cap de acum , cum v-am prins c-ati gresit , v-am sanctionat , sa vedem daca va convine , e inadmisibil .
:locked: