PDA

View Full Version : [Cerere]Unban M4xA1m



=Galaxy=M4xA1m
16-01-2016, 03:02 PM
NUME: =Galaxy= M4xA1m
IP: 78.97.220.155
VARSTA: 15.
ID DE STEAM: strike_headshoot
DATA: Azi 16.01.2016
ORA: Nu eram pe server.
HARTA: Nu eram pe server,m-am trezit banat.
ADMINI PE SERVER: Tiger mi-a dat.
MOTIV: In 2013..acum 3 ani am avut ban pe server motiv : cod...si am luat acum ban pentru acum 3 ani --- dupa cum stiti eu am donat ...meritam si eu sa joc pe server [wac on,wcd facut]
DOVEZI: Nu am..
MENTIUNI: In 2013 eram un copil batut in cap...acum am experienta,nu am gresit cu nimic...si am luat ban pentru ce am facut acum 3 ani....dupa cum stiti eu joc curat,fara cod,fara camp si imi place mult serveru

Vreau ca WICK sa isi dea cu parerea daca ma lasa sa joc...sau ma baneaza pentru greseala mea de acum 3 ani. ;)
Totusi eram copil........

Tiger
16-01-2016, 03:21 PM
Pentru cei ce nu-l stiu acest pustan, acum cativa ani a avut admin si a fost prins cu cod de WAC. Dar pe scurt pentru ce a primit gradul 7 de taxa de unban:
1) A incercat nenumarate randuri de pacaleasca WAC ca si admin. I s-a atras atentia asupra acestui fapt.
2) A fost prins cu cod de WAC.
3) A fost prins cu cod de catre admini.
4) A intrat pe server cu ban activ.
5) Si-a creat nenumarate conturi de yahoo si nick-uri pe server pentru a nu mai stii nimic de el, in final a fost prins. Ultima data a fost introdus in HashBan de unde nu a mai putut sa se conecteze pe server.


PS: Platesti taxa de unban de gradul 7 si doar atunci vei mai avea acces pe server.

Cerere respinsa.

:locked: